Семейни драми: "Майка", "Дъщеря ми", "Детето", "Великите Селджуци" и актьорският екип след това...

  • 57 862
  • 742
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 3 747

В ЗАГЛАВИЕТО Е НАПИСАНО ПРАВИЛНО НА ЛАТИНИЦА;  Ето така:

Kizim- Дъщеря ми

Напротив, не е написано правилно.
Kızım e правилно.


i = и
ı = ъ

Разбрах, какво имаш предвид. Въпрос на абсолютно недоглеждане от моя страна до момента (ако не беше уточнено къде точно е проблема, нямаше и да забележа разликата в двете букви). Вероятно е дразнещо за хората, на които им се набива на очи, но не мога да редактирам заглавния пост.

# 181
  • Мнения: 518

В ЗАГЛАВИЕТО Е НАПИСАНО ПРАВИЛНО НА ЛАТИНИЦА;  Ето така:

Kizim- Дъщеря ми

Напротив, не е написано правилно.
Kızım e правилно.


i = и
ı = ъ

Аз не мога да разбера какъв Ви е проблема на Вас?!?!? Току се появи някоя и започва да остроумничи! Никакво отношение към филма и темата, но ще раздава акъл! Ами госпожо или госпожице, не всеки разполага с клавиатура, която има спефичните турски букви, за да може за Ваше удоволствие да пише правилно на турски и да бъде по Вашите претенции!!!  Хубав ден Ви желая! Темите във форума не са за заяждане, а за споделяне на впечатления от филмите, които харесваме и следим!

# 182
  • Мнения: 7 904
Привет, момичета,
Мисля през лятото да си довърша Kizim 😉.
Обаче забравих имаше ли бг превод или да го гледам на руски?

 

# 183
  • София
  • Мнения: 3 480
Привет!
Здравейте, момичета!
Днес в Турция е "Ден на бащата"!
Прекрасната Беренка поздравява своя баща:


Пепелче, преведен на български език е само първи епизод. Всички други епизоди са преведени на руски език. Много жалко, че никоя преводаческа група не обърна внимание на този прекрасен сириал. Няма да съжаляваш, ако отделиш време и изгледаш до финала "Дъщеря ми". Хубав ден  и дано има сериали, които да харесаме отново и следим с интерес и възхищение.
Всичко добро и до скоро.

# 184
  • София
  • Мнения: 3 480
Здравейте!
Една хубава новина   - Серхат Теоман ще се снима в главната роля на  сериал на компанията 1441.
Негова пратньорка ще бъде Озге Гюрел от "Сезона на черешите" и "Пълнолуние".

С приятелката си:

Вероятно са на почивка на море:

Хубав ден с очакване за хубави новини.

# 185
  • София
  • Мнения: 3 480
Привет!
Днес прочетох при рускините следното:
"Турският блогер Ранини, известен само с истинската информация, официално потвърди участието на Озге Гюрел в телевизионния сериал „Детето” от продуцентската компания „1441 Productions”. Предполага се, че снимките ще започнат през август, а феновете ще го гледат на канала на СтарТв  през есенния сезон. В момента официално одобрени са: Озге Гюрел и Назан Кесал. В момента се водят преговори за главната мъжка роля със Серхат Теоман".
Аз харесвам Серхат и ще се радвам да го гледам отново.

Баренка с любимеца си: /доста тен е хванала от морето/

И Бугра:

Вече май всички са прекарали почивките си, а може и да продължават. Хубав ден ви желая.
 

# 186
  • Мнения: 1 862
Здравейте и от мен! Разбрах, че сериалът е закупен у нас! Още не се знае кога ще бъде излъчен и по коя телевизия. Източник на новината: Фейсбук страницата Сериали В България

# 187
  • Мнения: 7 904
Чудесна новина!

# 188
  • София
  • Мнения: 3 480
Здравейте, Мимчее, Пепелче!
Наистина прекрасна новина. Дъщеря ми е закупен от много страни и се радвам, че ще дойде и при нас. Надявам се да се гледа от много зрители, защото си заслужава. Аз която се бях пристрастила към сериала, особено към малката- голяма актриса Беренка, отново ще гледам с интерес и наслада. "Дъщеря" ми не е тежък като "Майка", няма много жестокости и издевателства, но също е много човешки, сценария не е потурчен, а е много поучителен. Много, много се радвам и горещо го препоръчам.
С Джансу Дере с която се обичат като майка и дъщеря, въпреки че сериалът "Майка" отдавна завърши.
Една от последните снимки на Беренка:

Щастливия край на "Дъщеря ми":

Последна редакция: ср, 07 авг 2019, 15:48 от Nina NN

# 189
  • София
  • Мнения: 3 480
Здравейте!
 Най- после Серхат Теоман, който много харесвам, се е съгласил и подписал договор за главнатата мъжка роля в сериала "Детето" по Star TV. Снимките са започнали вече и ще чакаме излъчването през септември. Желая му уеспех и много се надявам сериалът да е завладяващ и качествен, кото "Майка" и "Дъщеря ми", където сътвори запомнящи се образи:


Всичко добро и

# 190
  • София
  • Мнения: 3 480
Привет!
Малката- голяма актриса и прекрасна Беренка поздравява с празника "Курбан байрям"
https://www.instagram.com/p/B1BUZHNIM93
С родителите си:

С екранната си майка:

Поздрав и от почитателите на прекрасната звездичка:


Последна редакция: нд, 11 авг 2019, 15:15 от Nina NN

# 191
  • Мнения: 1 862
Здравейте и от мен! Разбрах, че сериалът "Дъщеря ми"ще започне на 26 септември (четвъртък) по Diema Family! Ще го излъчват от 22:30 до 23:30. Повторенията ще са на следващия ден-27 септември(петък) от 18:00 до 19:00 часа! Източник: Фейсбук страницата Telenovellas News

Последна редакция: пн, 19 авг 2019, 12:38 от mimchyyy9

# 192
  • Мнения: 14 571
Здравейте и от мен! Разбрах, че сериалът ще започне на 26 септември (четвъртък) по Diema Family! Ще го излъчват от 22:30 до 23:30. Повторенията ще са на следващия ден-27 септември(петък) от 18:00 до 19:00 часа! Източник: Фейсбук страницата Telenovellas News

Не разбрах "Майка" или ""Дъюеря ми" ще гледаме? " Майка" мина наскоро по БТВ, нали ?!

# 193
  • Мнения: 1 862
Здравейте и от мен! Разбрах, че сериалът ще започне на 26 септември (четвъртък) по Diema Family! Ще го излъчват от 22:30 до 23:30. Повторенията ще са на следващия ден-27 септември(петък) от 18:00 до 19:00 часа! Източник: Фейсбук страницата Telenovellas News

Не разбрах "Майка" или ""Дъюеря ми" ще гледаме? " Майка" мина наскоро по БТВ, нали ?!

"Дъщеря ми". Очаквам го с нетърпение!

# 194
  • Мнения: 14 571
Здравейте и от мен! Разбрах, че сериалът ще започне на 26 септември (четвъртък) по Diema Family! Ще го излъчват от 22:30 до 23:30. Повторенията ще са на следващия ден-27 септември(петък) от 18:00 до 19:00 часа! Източник: Фейсбук страницата Telenovellas News

Не разбрах "Майка" или ""Дъюеря ми" ще гледаме? " Майка" мина наскоро по БТВ, нали ?!

"Дъщеря ми". Очаквам го с нетърпение!

Общи условия

Активация на акаунт