Семейни драми: "Майка", "Дъщеря ми", "Детето", "Великите Селджуци" и актьорският екип след това...

  • 57 701
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 642
Здравейте, момичета! Hug

Може и византийка да е новата актриса, нямали сме досега.

Пуснаха още промо снимки и колажи.

Този силен колаж няма нужда от коментар.



Битката.Misc Hammer



Тази страхотна снимка я показа преди малко блогърката Бирсен Алтунташ и похвали сериала, каза да очакваме битка като в холивудски филм..



Сенджер пак е притиснал някого. Като че ли е в Шелемзер. Най-вероятно точно в голямата битка няма да участва, сигуно ще е с някаква друга мисия изпратен.



И Тапар не виждам в битката, той пък може да е пратен в трета посока.
Али публикува много красива снимка.



От режисьора. Битката са я снимали 2 дни.



Юлето пита дали ще има романтика. Blush Ще има, може би само епистоларна, но ще има зрънце.  Sparkling Heart

# 721
  • Мнения: 2 277
Хаштагът на епизода- #CenkVakti





Както се казва, ако искате мир се подгответе за война Smile

Нямам търпение да видя зрелищната бойна сцена, която ни се рекламира от дни. Вярвам, че Буура ярко ще блести в нея Heart Eyes
Нямам търпение да видя, какво се случва с Хаджи и Турна, Елчин ще хване ли в крачка Теркен най- накрая. Как ще излезе от ситуация Башулу зад онази врата, но най вече съм любопитна за продължението на сцената с шамара, който отнесе Сенджер от баща си Grinning
Разбира се ще ми е интересно да се запозная и с Маркус и ще ми е мъчно за Андреас Smiley

Тук фенове са акцентирали на малък, красив детайл на фона на голямата сцена Sunglasses



В тази сцена визията на Буура ми е просто....Heart Eyes Heart Eyes Смирен пред Бог и непоколебим в преследване на целите си Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 11 766
Здравейте в деня на нашия сериал! Heart Благодаря ви за нещата, които сте пуснали. Hug Нямам търпение да видя какво ще стане в новият епизод на Селджуците тази вечер. Revolving HeartsFlowers Four Leaf CloverAnimal Racehorse Със сигурност ни очаква много силен и вълнуващ епизод - особено развълнувана съм за епичната битка на Меликшах срещу Андреас, очаквам с нетърпение да видя и поредния сблъсък между Елчин и Теркен ... Purple HeartTadaAnimal Racehorse Предстоят доста интересни развръзки - а надявам се да видим и поне малко романтика с двете двойки - Меликшах и Елчин и Сенджер и Турна! Hands PrayHands PrayHands Pray

Феновете не скучаят и веднага са спретнали един колаж от най-новите снимки на Меликшах и Елчин в битка срещу злодейте ... HeartDartAnimal Racehorse



Още един постер на Султан Меликшах към новия епизод - Уникален Буура!!! Kissing HeartRevolving HeartsHorse Racing





Уаууу, сега видях че са пуснали още нови снимки от 14-ти епизод на Селджуците!!! Невероятни са ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart











Нося ви и една невероятна нова снимка на моят любимец Берк Октай, който днес е заедно с Исмаил Еге Шашмаш/ Фейсал - страхотни са ... Sparkling HeartSparkling HeartSparkling Heart




Наистина разкошен Буура - Меликшах! Супер много му се радвам. HeartHeartHeart Феновете са доста наблюдателни и това с пръстена не им убягна - на мен също ... Stuck Out Tongue Winking Eye Веднага ми направи впечатление, че в промото с Меликшах на няколко пъти наблягат именно на пръстена подарък от Елчин, който е на пръста на Меликшах. Heart EyesTwo HeartsHeart И при двете двойки виждаме нещо специално, което ги свързва - като цветето и кърпичката при Турна и Сенджер и пръстена, който Елчин подари на Меликшах! Това е любов KissHands ClapSparkling Heart



# 723
  • Мнения: 5 642
Момичета, публикувам за всеки случай  линкове за онлайн гледане.
Нека да стоят тук линковете, някой може да не ги види в двете руски групи, които ги публикуват. Миналия път само втория линк работеше, нещо се беше бъгнало.

https://www.trtizle.com/canli/tv/trt-1

https://www.canlitv.vin/trt-1

https://canlitv.com/trt-1

Не знам дали ще мога да гледам серията, може би отчасти.
За съжаление никой и от руските групи не прави онлайн превод, какъвто правеха при излъчването на "Ти си моята Родина"- превеждаха основното и поясняваха в коментари. И колажи почти не правят вече. Ами така е, историческите сериали не са лесни за гледане, не са за всеки.
 Но нищо, има хора, които  превеждат някои неща и разказват в Туитър. В някои руски групи също, малко са, но все пак...

Още снимки. Blush

Рокси, пишем те при сценаристите Blush, наистина Елчин май е тръгнала по петите на Теркен.





Един от моите любимци, Омар Хаям.

# 724
  • Мнения: 5 642
Здравейте, момичета! Hug
Имаме много хубав рейтинг за епизода, в трите групи сериалът е на първо място, а в най-важната- АВ е излетял с 1,47 Trophy Браво!

Няма да разказвам серията, нека ви е интересно, пък и аз гледах от време на време. Но разбрах основното.
Някои впечатления на първо четене.

Серията беше абсолютен връх, мисля, че ще се запомни като такава в кариерата на Буура. Hands Clap Човекът се раздаде максимално, няма какво да описвам, ще видите. Даже гласът му беше свършил накрая. Получи толкова възхищение и в социалните мрежи- напълно заслужено.Heart Eyes





Новият злодей Маркус бе посрещнат с възторг от публиката. Впечатляващо влизане в сериала на Каан Ташанер! Hands Clap Ето това е  успешният актьор!



Обаче ще кажа и един минус- византийците бяха представени направо комично. Ето тук си проличава, че сериалът се прави за държавната телевизия. Ами няма такъв филм- всички врагове да са или ненормални злодеи или смешници! Ако искат да им гледат сериозно на сериала и извън Турция, да вземат да вкарат някой нормален византиец или кръстоносец по-нататък. И Алексей I Комнин изглеждаше като добродушен групав чичко. Hushed

За съжаление Теркен отново бе по-хитра. Напряга ме вече това, че винаги успява.
Сенджер и Файсал вече се врагове. А Сенджер и Тапар въпреки че отново бяха в гонитба, бяха много сладки и даже забавни, точно като братя. Blush

Романтиката бе минималистична, както очаквахме, това бе серията на битката. Само епистоларна бе любовта между младата двойка, но отново много красиво заснета. Ами какво да кажа- прекрасни са, даже когато сцените им са само дистанционни. Blush



И особено ми хареса, че се появи нова музика в сцените на Сенджер и Турна.  Ето я, само така засега я намерих, в клип в туитър. Красота- и музикална, и визуална! Heart Eyes

https://twitter.com/TDizi101/status/1343682215255924736?s=20


Публикуваха и откъс от 15 серия. Този път плесниците на султана са 2. Joy Голям възторг бе в мрежите. Smiley



Хубав ден! Hug

Последна редакция: вт, 29 дек 2020, 12:26 от oncee

# 725
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 811

Публикуваха и откъс от 15 серия. Този път плесниците на султана са 2. Joy Голям възторг бе в мрежите. Smiley



Хубав ден! Hug
Добре раздава шамари султана, но този със змийските очи няма да я прости....Ще отмъщава със сигурност...
-----------------------------------

14 серия с превод на руски език...

https://turkru.tv/probuzhdenie-velikie-seldzhuki-14-seriya.html#turok1990

Последна редакция: вт, 29 дек 2020, 12:58 от gostenka68

# 726
  • Мнения: 2 277
Момичета много съм развълнувана от епизода Heart Eyes, току що го изгледах.

Мисля, че магията на селджуците заслужава още по- категоричен рейтинг спрямо останалите. 

Бойната сцена си заслужаваше очакването и цялата реклама преди това.
Буура беше смазващо добър в нея Sunglasses и не само в нея.

Адмирации за целия екип!

# 727
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 811
И една изненадваща новина, не знам доколко достоверна...
Тази актриса



В 16 епизод влиза в Селджуците, да видим като каква. Най честите спекулации са, че това е майката на Беркярук, което означава, че и него ще го видим скоро. Според други е жената на Маркус Grinning
Да видим...


Сигурно е приключила с участието си в "Червената стая"....

# 728
  • София
  • Мнения: 3 433
Здравейте, скъпи дами!
В очакване на Новата година зрителите на Аржентина са определили като най-добър турски сериал за 2020 г. "Дъщеря ми"  

За най-добра турска актриса за 2020 г - Лейля Лидия в ролята на Джандан:
                                                                                        

За най-добър турски актьор за 2020 г Буура в ролята на Демир:
Това е и моето класиране.
А аз очаквам вашите разкази, анализи и клипчета за последния епизод, преди да го гледам с руски субтитри. Много ми помагате. Рокси, Ончее, Юле много харесвам всичко, които публикувате и ви благодаря.
Пожелавам на всички, които пишете,  четете и се отбивате  в най- прекрасната и интелигентна  тема,   весело посрещане на 2021 година. Пожелавам  Новата година да е  много, много здрава и благодатна и още много, много хубави пожелания за сбъднати мечти,  но най-вече бъдете здрави.

Последна редакция: ср, 30 дек 2020, 10:56 от Nina NN

# 729
  • Мнения: 5 642
Здравейте момичета Hug
Като сме в къщи по празниците, повече заетост. Grinning

Гледах епизод 14 с руски дублаж, почти всичко разбрах, само някои неща ще проверя със субтитри. Няма да повтарям суперлативите, писахме вече. Буура постигна изключително достижение с този епичен епизод! Nature Star2
Изобщо това бе серията на Меликшах. Като че ли си върна властта и се почувства кой е силния човек.  Много се радвам за което.
Много ми хареса, че повярва на Турна. Да, всичко бе против нея, но той я изслуша, вгледа се в честните и очи и провери обстоятелствата. И и даде шанс. Ето това е владетел!
Турна, разбира се, отговори подобаващо. Заедно с любимия ми  Омар Хаям намериха въпросното цвете и направиха отварата- противоотрова. Hands Muscle



Между другото имаше някои коментари, че Сенджер реагирал недостатъчно разтревожено на новината за Турна. Според мен съвсем нормално реагира, разтревожи се, притесни се, но той го показва само с очи, без много жестове, по- сдържано. Спомням си в интервюто за Onedio Екин беше казал нещо такова – че им трябвало време да свикнат с по- обрания начин на изразяване и като думи, и като жестове, характерни за онази епоха.
Та в тази връзка ми хареса увереността, с която Сенджер каза: „Турна ще намери противоотрова”. Нямаше никакво съмнение в способностите на любимата му. И разбира се, веднага усети, че някой поставя капан на нея и Хаджи.
Горката Елчин! Умна е, иска да хване истинския злодей, но злодеят затова е такъв- отново успя да я изпревари. Ох, много ми омръзна все Теркен да побеждава! Разбира се, нищо няма да се случи с Елчин, султанът ще и повярва или нещо ще помогне, но ме е яд. Защото тя реално разкрива държавна измяна, но все не може да я докаже.
Султанът вече започна да вижда по-ясно кой колко струва. Не само заради шамарите, които раздава направо на промоция. Grinning Много ми хареса как сериозно и остро реагира на Теркен в 14 серия.
Гевхер тъкмо бе започнала да ми става симпатична а и пак показа властолюбието си. Да, думите и към Тапар биха могли да се приемат и като подкрепа на съпруга и, но по-скоро го тласка да се доказва като престолонаследник, вече използва и детето, което носи. И неприятното е, че говори против брат му Баркиярук. Persevere Според историята, май бях споменавала, между Тапар и Баркиярук ще има сътресения за наследството.
Сенджер е успял да вземе страха на Хасан Сабах.Satisfied Как го описа на Файсал- така, че той веднага го позна, само по описание! И ето, Сенджер се сдоби с още един враг, че му са малко другите. Но ще има сериозни сблъсъци между тях, то е ясно. Засега обаче виждам Файсал като слаб противник, ще видим по-нататък.



Като гледах сцената, в която Тапар все пак реши да повярва на Файсал и арестува Сенджер си казах „Ех, бе, Тапар, защо не повярва на когото трябва”, но … така е, в сериал сме. Smiley Пък и как хубаво после Сенджер го защити пред приятелите си. Heart
Драмата на Арсланташ е огромна. Убийството на майка му от собствения му брат не подлежи на коментар. Фанатик! Scream  Всъщност от нашата история знаем достатъчно какво се случва с децата, отнети от семействата им и отглеждани в стерилна среда, със специална подготовка. Persevere
А как е хванал брат си... то беше ясно, че няма да стои мирен в поселището. Предполагам, че Арланташ е проследил Рустем, но след като оня е скрил някъде Книгата на тайните и златото. Иначе ще разберат още в следващата серия кои са основните батанити, не вярвам. Пък и нищо не държеше никой от тях, когато се появиха пред входа на двореца.
След като гледах серията на разбираем език, да споделя две неща, за които мислех. Вероятно с две от сцените ни намекват за реални исторически случки, които дават по-голяма яснота за героите и събитията.
Първата- когато Хасан Саобах накара неговите хора да си прережат гърлата пред Маркус, че даже кръвожадният европейски дивак/какъвто ни го  показаха Satisfied/ се впечатли. Scream Това е препратка към една реална случка, станала в крепостта на асасините  Аламут пред погледа на европейски пратеници. Хасан Сабах с едно замахване на ръката накарал няколко от неговите хора да се хвърлят в дълбоката пропаст под крепостта- така показал тяхната безрезервна привързаност към себе си и към идеите им. Тръпки да те побият, това е типичен фанатизъм! Tired FaceНе случайно и до ден днешен асасините се считат за първите терористи и най- страшните политически и наемни убийци- само фанатици могат да бъдат такива. Fearful

Другата случка, на която аз се възмущавах в предния си пост- как Маркус и лудия му придружител ей така за минути убиха, и то жестоко двама от видните византийци пред очите на другите и на император Алексей I  Комнин. Dizzy Face Това според мен е препратка към не особено добрите всъщност отношения, особено по-към края на епохата на Кръстоносните походи между византийците и кръстоносците.
Както знаем от историята кръстоносците завладяват Константинопол през 1204, плячкосват го и създават Латинската империя. Е, потривам ръце и си припомням какво им се е случило през 1205 Satisfied,  кой ги е опердашил яко Hands Punch и къде е починал по-късно императорът им.  Това бе лирическо отклонение Wink и защото Калоян ми е от любимите наши владетели, но исках да кажа- тази случка пред смаяните очи на византийския император може да е препратка към реалните исторически отношения по-късно между  византийците и кръстоносците.

Да ви питам- вие какво разбрахте за Маркус- какъв е той всъщност? В сериала казаха, че е от франките, но по това време така са наричали по нашите земи и на изток кръстоносците по принцип. Явно е от някои от съставните народи на тогавашната Свещена Римска империя, най-вероятно от германските племена. Не знам, само предполагам, може да ни изяснят нещо по-нататък. Но е предвестник на кръстоносците, това поне е ясно, това искат да ни покажат.
Обаче точно като диваци ги показаха и Маркус, и прекия му помощник, и групата им, досмеша ме. Smiley  Като някакви варвари. Grinning Тук пак прекалиха- така де, през Средновековието всички са били малко или много варвари, няма какво да се лъжем. Ама ТРТ 1, това е положението. Вече съм го приела и слава богу, не е прекалено като в някои други турски исторически проекти. Поносима е пропагандата, пък и хора като нас я пресяват критично.
Още неща исках да споделя, ама сега не се сещам, по-нататък. Blush

И понеже вече е вечер и  май имаме пълна луна, отново пускам красотата на сцената с луната и копнението на Сенджер. Heart Nature First Quarter Moon Много красиво заснето!





Така е с влюбените- докато приятелите похъркват, влюбеният не спи и завижда на луната, че огрява лика на любимата му. Blush

Хубава вечер! Hug Дано излезе трейлър.

Последна редакция: ср, 30 дек 2020, 17:44 от oncee

# 730
  • Мнения: 2 277
Ако бях на мястото на Андреас, нямаше да изляза на битка извън пределите на Куели Smile
Крепостта му даваше защита, а войската на Меликшах не беше в пълния си потенциал, липсваха ключови личности, като Великия Везир и неговите специални войски Stuck Out Tongue Closed Eyes С други думи Султана спечели мач без централните си нападатели Sweat Smile
С малко повече далновидност Андреас трябваше да знае това, както и, че Императора, колкото и да му е бесен нямаше да позволи Куели да падне и щеше да изпрати помощ. Вероятно след това щеше да отреже главата на командира, но то все тая, дали той, дали Меликшах Smirk

Андреас забрави, защо е изпратен в тази крепост. Както сам каза- "Куели е точката, която балансира двата свята", перифразирам... Границата между Византия и Селджукската Империя, между мюсюлманския и християнския свят... Според мен престоя на Андреас с войниците му в крепостта е с основна цел да напомнят на Селджуците, че не са единствени господари на света, и че има граници, които не бива да преминават. Мирът е съгласуван, но всички са в бойна готовност Wink
Андреас официално сложи точка на този крехък мир, като се съюзи с батанитите  и заедно подпалиха сърцето на Селджукската Империя. А засадата, която организира на Меликшах изпепели и последната частица търпение и дипломация у Султана Smiley

Човек би предположил, че Андреас ще е по умен, кадърен, хитър и дипломатичен командир, след като е избран и изпратен в най- горещата точка между двата свята... И тук изцяло съм съгласна с Онче, че византийците са ни представени доста тенденциозно в този сериал Hands V
Само си спомнете образа на Йоргос, сега Андреас, а за Маркус изобщо не говоря още Sweat Smile





Мисля, че снимките са повече от красноречиви Joy Абсолютно НЕнормален Joy Изглежда, че този персонаж ще е без всякакви задръжки Joy Изглежда също така, че и Императора не е цвете за мирисане, а ми беше най- голяма надежда за поне един нормален византиец... Лудост е да си представя, че някой, който и да е..., ще влезе при Императора, ще убие двама от най- доверените му съветници, а после ще излезе от там нагърбен с най- важната мисия Sweat Smile  Това изобщо не говори добре за този владетел Sweat Smile
Но станалото, станало... Маркус е чудесен и е интересно попълнение . Много се забавлявах с него и физиономиите му Wink

Този съвет при Императора ни показа и друго, че със или без Андреас мирът между вражеските страни е бил вече изчерпан, така или иначе. Маркус не идва просто, за да се подвизава в крепостта, както Андрю, а човекът ще завладява! Целта- Анадола и Йерусалим...
Чудя се как ще реагира Елчин като разбере Wink, а всички знаем, че нейната реакция ще повлияе силмо и на Меликшах Wink

Меликшах... Heart
Много трогателна сцена между майка и син на терасата Heart
Думите на Сеферие Хатун бяха изключително вдъхновяващи, а безмълвното лице на Султана с кротко стичащите се сълзи бяха истинско олицетворение на непреодолимият копнеж у всеки по майчина нежност и ласка, по силата увереността и куража, които само присъствието и думите на една майка могат да вдъхнат, дори и ако тя самата е забравила коя е...


Много ми хареса задачата, която Султана постави на сина си. Макар и условията по нейното изпълнение да изглеждат сурови, вярвам, че Меликшах имаше скрити мотиви Smirk, които са за доброто на Тапар.
Мисля, че таткото не е забравил следите от юмруци по лицето на сина си, той отлично знаеше, че са причинени от Сенджер, и че именно той е спечелил двубоят тогава. Мисля, че заканата му към Тапар при евентуален провал беше само стимул този път да не отстъпва и да бъде твърд докрай. получи му се Smirk
Също така мисля, че Меликшах знае, че Сенджер няма да стигне твърде далеч в съпротивата си спрямо Тапар. Той вижда, че между двамата се заражда приятелство и уважение.
А и всъщност това беше идеална причина Тапар да не поиска да се включи в битката с Андреас..., което според мен бе желанието на Меликшах...

# 731
  • София
  • Мнения: 3 433
Здравейте, скъпи момичета!
Часове ни делят от Новата година и всички се подготвят за посрещането й. Аз искам да ви предложа едно прекрасно изпълнение на Буура. Голям талант е! Великолепен актьор, писател, а и певец.

https://www.instagram.com/p/CJb7crgJJZ7/

Пожелавам на всички весело посрещане на Новата година ! Нека тя бъде успешна, благодатна, мирна и спокойна ! Да сме здрави и щастливи и всичко лошо да остане зад нас.!

# 732
  • Мнения: 11 766
Весело посрещане на новата година приятели! Бъдете живи и здрави ...HeartHeartHeart

Епизода беше уникален - а бойната сцена накрая си беше наистина епична. Великолепен Буура - той не играе, направо живее с образа на Меликшах!!! HeartHeartHeart Това определено беше неговия епизод - Буура блести от началото до края. Horse RacingFlowers Four Leaf CloverNature Star Той за пореден път доказа защо е един от най-добрите, известни и обичани актьори в Турция и по света. Той е блестящ във всяка своя роля, но в "Дъщеря ми" и сега в "Селджуците" направо няма равен. Това са сериали на световно ниво, а Буура е изумителен. Както се казва - звезда от световна класа. KissHeart EyesSparkling Heart Искам да изразя възхищението си от играта на Буура. Бойната сцена беше направо уаууу - ръкопашен бой, стрелба с лък, бой със саби - просто шапки долу ... Hands ClapHands ClapHands Clap







Супер щастлива съм, че рейтинга се вдигна много и отново сме на 1-ва позиция във всички групи. Надявам се скоро да се вдигне още повече. Нашите прекрасни актьори и целият екип го заслужават.  Hands PrayFlowers Four Leaf CloverRevolving Hearts



Да не говоря какво огромно удоволствие изпитах в началото на епизода, когато Меликшах се биеше рамо до рамо с двамата си сина Сенджер и Тапар Yum Hands ClapHorse Racing Нищо, че после Сенджер пак му избяга и се скри ... Stuck Out Tongue Winking Eye Отново видяхме невероятна бойна сцена - и тримата бяха супер ... Hands Clap Hands Clap Hands Clap  Андреас пак опита да направи засада на Меликшах, но не постигна нищо друго, освен да го разгневи още повече. Затова и в края на епизода си получи заслуженото. Hands Muscle

Теркен е ужасна - нареди да затворят Турна, защото била отровила Хаджи - Елчин й се противопостави и защити Турна, но Теркен й каза, че няма думата - тя била главна Хатун и решавала. Ужасна е ... Angry Много се радвам обаче, че след като я изслуша Меликшах повярва на Турна и привика всички жени работещи в двореца, за да може Турна да разпознае коя е тази, която е идвала при нея, за да я разсее докато някой е сипал отровата. Wink Само, че въпросната жена я нямаше - Теркен беше казала на подчинената си преди това да я предупреди и онази беше напуснала двореца. Triumph Меликшах се ядоса и нареди да намерят жената и да я доведат. После каза на Турна да продължи да лекува Хаджи. А Елчин за пореден път се възхити колко добър и справедлив е Меликшах. Heart

А още по-голямо удоволствие изпитах на момента в двореца, когато Меликшах привика Теркен и гнусния й слуга и им потърси сметка. Попита онзи как може да удря жени - Теркен опита да са намеси и да защити слугата си, но Меликшах набързо й затвори устата като й се разкрещя да млъкне. Hands Clap Hands Clap Hands Clap Онзи опита да се оправдае нещо, но Меликшах го удари и му каза, че в двореца няма да търпи подобни хора. Предопреди го за последен път и му каза да се махне от погледа му. Two HeartsNature FireHands Pray Да не говоря какво удоволствие изпитах гледайки как Меликшах се кара на Теркен, заради жената която е била в двореца, а после е изчезнала просто така. Обвини я, че като главна хатун трябва да си върши работата добре - но очевидно не се справя. Каза й, че когато майка му е била начело като главна Хатун не е имало подобни грешки. Предупреди Теркен, че няма да толерира нито нея, нито друг. Онази направо замлъкна и подви опашка - голям кеф. Меликшах беше във вихъра си през цялото време. YumAnimal Heart Eyes CatStuck Out Tongue Winking Eye

Елчин, Сенджер, Турна и останалите също бяха страхотни. Animal HorseKissing HeartHeart Елчин не бездейства - опита се да заложи капан на Теркен, но онази пак успя да я надхитри. Направо ми писна Теркен все да се измъква и да прави злина след злена ненаказано. Disappointed Елчин проследи помощницата на Теркен, защото беше сигурна че тя ще я отведе до жената, която избяга от двореца. Беше сигурна, че тя е изпратена от Теркен, за да разсее Турна и да отровят Хаджи - напълно права е Елчин. Но трудно ще го докаже - Теркен е истинска змия. Triumph Елчин намери мястото, на което се намираше онази вещица, която дава отровните отвари на Теркен - Елчин видя там и жената, която издирват. Но тя беше мъртва - бяха прерязали врата и на вещицата - Теркен се беше погрижила да ги премахне. После изведнъж се появи с хората си, които опряха мечовете си в гърлото на Елчин - а Теркен се радваше, че я е хванала и нарече Елчин убийца. Disappointed





Направо ми идва да извия врата на Теркен. Grin Сега ще опита да натопи Елчин за смъртта на тези - но вярвам, че Елчин ще ще справи някак и че Меликшах няма да позволи да затворят Елчин - нито пък тя да пострада. Hands PrayHands PrayHands Pray Ако Теркен си мисли, че Елчин ще й се даде просто така - лъже се. Stuck Out Tongue Winking Eye Жалко, че в този епизод нямаше романтика между нашите 2 двойки - но се надявам скоро да ни се реваншират подобаващо за това.  Hands PrayHands PrayHands Pray Е показаха ни малко с писмото на Сенджер до Турна - макар и от разстояние бяха много сладки докато гледаха Луната. Purple Heart

Сцената между Меликшах и майка му Сеферие хатун беше толкова силна и чувствена. Макар, че тя все още не е на себе си и говореше за подвизите на баща му Алпарслан - Меликшах така се разчувства, дори се разплака. Поредното страхотно изпълнение на Буура ... Hands ClapKissing HeartSparkling Heart

Много ми харесват и двамата братя Сенджер и Тапар - как се гонят като котка и мишка, но въпреки това имат уважение един към друг. Heart DartAnimal Horse Накрая Тапар залови Сенджер и приятелите му и тъкмо ги доведе в двореца, когато се появи Арсланташ, който беше хванал Рюстем. Много се радва- вероятно в другата серия ще ни покажат как е станало това. Thinking Дано тази гад Рюстем си получи заслуженото - как можа да убие собствената си майка. Това отвори очите на Арсланташ за това, че брат му никога няма да се промени. Wink

Ето ви един красив Сенджер ... Heart



Юле, Онче - благодаря ви за страхотните разкази на епизода! Описали сте нещата много точно - няма какво да допълна. Съгласна съм с мнението ви ... HugHugHug

Пускам епичната битка на Меликшах срещу Андреас и византийците!!! Heart Eyes TadaAnimal RacehorseHands ClapSparkling Heart



https://www.youtube.com/watch?v=ZXNz6rZfBCQ&t=3s&ab_chan … %BCkSel%C3%A7uklu

Момичета исках да ви кажа да си пишете спокойно - както знаете може да се пише и на 50-та страница. Kiss  Аз вече подготвям новата тема. Kissing Heart Когато имам възможност ще я пусна - просто сега покрай празниците все изниква по нещо друго. Stuck Out Tongue Winking Eye  Но не съм забравила и почти съм готова с нея. Flowers Hibiscus А докато това стане можем спокойно да си пишем и на 50-та страница. Two Hearts

Струва ми се, че този понеделник няма да има епизод на Селджуците! Не са дали промо все още - и сега и там ще празнуват Нова година. Затова си мисля, че може би ще оставят епизода за следващия понеделник. Дано не съм права, но ще видим. Скоро ще стане ясно ... Wink

Нина - благодаря ти от сърце за прекрасните новини! Много се радвам, че Буура, Лейля Лидия и нашият любим сериал "Дъщеря ми" са спечелили наградите в Аржентина. Те напълно го заслужават ... Heart Heart HeartTadaHands Clap Благодаря ти и за прекрасния музикален поздрав от Буура - той е всеразвит талант Heart Eyes

# 733
  • Мнения: 5 642
Благодаря ви, скъпи момичета! Hug И от мен имате пожелания за здраве и сбъднати мечти през новата 2021! HeartFlowers Four Leaf CloverChampagne

Приготвихте ли се за новогодишната нощ? Ние сме готови, народът е натъркалян да почива, ама аз не съм по спането, та седнах да видя за новини. Grinning

Трейлър още няма,  но продуцентът обеща да пуснат. Обаче има нови снимки, ще публикувам няколко.

Нов вид има Сенджер, дали се дължи на зимата или на друго- ще видим. Може да е разжалван. Grinning



Тази снимка особено много ме радва. И Тапар е нацелил Файсал. Sunglasses



Това според мен е победоносно влизане в крепостта Кювел.Wear Crown Тоя пък с короната кой е? Joy



Прекрасната Турна



Моите гълъбчета Heart



Елчин е много тъжна...




Като излезе трейлъра ще го добавим.

А дотогава ще гледам с удоволствие парче от филм, който знам наизуст, ама ей така, за почивка и естетическа наслада- "Гордост и предразсъдъци" от 2005. Blush


Sign Triangular Flag On Post Sign Exclamation Sign Triangular Flag On Post Ето го и новогодишния подарък за феновете- трейлър 1 за епизод 15. Notes Balloon Tada



Наздраве, момичета, до догодина! Hug Champagne

Последна редакция: чт, 31 дек 2020, 17:42 от oncee

# 734
  • София
  • Мнения: 3 433
Здравейте скъпи дами!

ЧЕСТИТА 2021 ГОДИНА!
                     
                                     

                                     

Общи условия

Активация на акаунт