Фермата 4 - Съединение - тема 4 (01.10. - 07.10.)

  • 36 053
  • 649
  •   1
Отговори
# 45
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
И аз вече искам мъжки дуел, три поредни женски, време е за някакво разнообразие. Иска ми се да спечели жена този сезон, ама не го вярвам. Ваня и Роси ги искам на финал, да се стегат у кръста. Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 20 079
Защо си мисля, че Ваня може да е победителя този сезон?
Някак не ми се вярва. Не мисля и че хората й симпатизират кой знае колко.
На мен ми стана странно, като сподели, че не е ковала и рязала с трион до момента. Чудя се какво тогава е правила три седмици във фермата? Thinking

# 47
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Не знам дали Ваня не е имала предвид допреди влизането във фермата, че не е ковала, рязала. Доста добре ковеше пирони, държеше теслата правилно. Нина може да беше по-бърза в коването, но го правеше по възможно най-неправилния и изморителен начин - държеше дръжката почти до главата. Понаучила се е Ваня според мен.

# 48
  • London
  • Мнения: 6 732
Ваня да спечели има шанса само, ако се разкрие и като човек. То не е само да се появяваш по дуели и криеш в сенките през останалото време.

Росица, пък съвсем не би спечелила масовия вот, не ми се навлиза в детайли, но на всички ни е ясно какво визирам.

# 49
  • София
  • Мнения: 20 079
Не знам дали Ваня не е имала предвид допреди влизането във фермата, че не е ковала, рязала. Доста добре ковеше пирони, държеше теслата правилно.
Ами не знам, може и това да е имала предвид, но аз поне го разбрах така. А и като се замисля, не си спомням да са я давали да кове или реже нещо, да дои, да готви... То май никак не я дават.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 10 549
Обикновено предаването си го връщам, за да го гледам, Иван и Андрей ги превъртам, какво толкова са казали против емигрантите ?

# 51
  • София
  • Мнения: 6 010
То още малко и няма да остане кого да дават та ще я видим и Ваня.

И на мен не ми хареса знамето на дуела, също мисля, че си беше чиста провокация. Нали точно Христина и Нина спореха когато първата се изказа с "Българи юнаци!".

Дано да дадат развръзката между Дидо и Христина, явно и там има някакъв конфликт, който до сега не бях забелязвала. Той сега я обвини, че прави интриги.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 567
Не знам дали Ваня не е имала предвид допреди влизането във фермата, че не е ковала, рязала. Доста добре ковеше пирони, държеше теслата правилно.
Ами не знам, може и това да е имала предвид, но аз поне го разбрах така. А и като се замисля, не си спомням да са я давали да кове или реже нещо, да дои, да готви... То май никак не я дават.

Специално следя участието й, тъй като я познавам. И, да, рядко я дават - ама и да готви я дават (даже се шегувахме, че чакаме като излезе да ни сготви по нещичко), и да реже я даваха и да се катери по гредите и да чисти боклуците от тавана я даваха, да коси я даваха. Да дои и аз не съм я виждала, ма се моля на Бог да се е понаучи, че милата няма никакъв опит със селскостопански животни.

# 53
  • София
  • Мнения: 20 079
Може и да са я давали, аз лично нямам спомен да съм я виждала да прави нещо. Иначе разбрахме, че я познаваш.

# 54
  • INFJ
  • Мнения: 9 355
Да вземат да поразредят моментите с Христина и Радка и може и някой друг участник да изпъкне. Едва ли Ваня се крие, просто не я дават, и не само нея. Всички бледнеят пред отклоненията на Христина.

# 55
  • Мнения: 2 199
Изгледах епизода и имам чувството, че Андрей гледаше с голяма злоба Нина когато тя казваше, че хората са озлобени.

# 56
  • Мнения: 1 976
Знамето беше умишлена психо атака от страна на Хриса и Радка срещу Нина, заради първоначалната ѝ рекация на първия дуел на думите „Българи юнаци”...

# 57
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ако не насъскваха двата отбора да се делят, можеше и да е приятно предаването. Е, след като разкарат дървения философ Караньотов, лабилната Христина, евангелиста и май няма друг толкова неприятен от останалите Thinking

# 58
  • Стара Загора
  • Мнения: 516
Надявам се тази вечер при избора на фермер, гласуващите да помислят по-трезво кого да подкрепят!

# 59
  • Мнения: 6 176
Гледах интервюто с Нина в Преди обед и тя каза ,че очаква Нури или Георги да се победители .Също така и ,че този формат Съединението не и харесало ,защото така явно има разделение и гонене на наши и ваши.Ако се е била паднала в другите изминали години на Фермата ,със сигурност е нямало да изхвърчи толкова рано  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 01 окт 2018, 16:06 от elpi

Общи условия

Активация на акаунт