Фермата 4 - Съединение - тема 4 (01.10. - 07.10.)

  • 36 086
  • 649
  •   1
Отговори
# 60
  • London
  • Мнения: 6 732
И аз мисля, че без това разделение Нина нямаше да иде толкова бързо на дуел. Христина щеше да е от първите на дуел.... ама сега понеже е тукашна и никой не я слага ратай и праща дуелист. Само в Нури ми е надеждата да я прати където й е мястото, ако някак си успее да стане фермер.

# 61
  • София
  • Мнения: 20 194
Докато отборът на тукашните има числено превъзходство и е на мнение, че е по-важно фермерът да е "от нашите, независимо колко тъп е", другите нямат голям шанс. Дано са си взели поука от миналата седмица. Това разделение е страшно неудачно решение на продукцията.

# 62
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 13 322
тази седмица кой ще гоним ?
аз съм пак за женско.  Laughing

# 63
  • Мнения: X
... Това разделение е страшно неудачно решение на продукцията.

Разделение та разделение... Ореваха света емигрантите и тук и във фб. Ако бяха отборите на Горна и Долна баня или Велико Търново и Малко Търново например - пак ли щяхте да ги обединявате в първата част на формата?
Къде толкова я видяхте тази злоба към емигрантите, подскажете, аз не гледам всичко.

# 64
  • Мнения: 4 936
Аз я харесвам Ваня - респект към волята й,
Кога е предложила на гаджето си - като говореше за него каза 'приятеля ми; т.е още не с а годеници

# 65
  • София
  • Мнения: 1 891
Много ми хареса дуелът,насладих му се изцяло.Не симпатизирах на никоя от двете.Нина вероятно разбра,че далеч няма да стигне и просто посочи шампионката,Бори се отлично и падна с достойнство.Все си мисля,че можеше да посочи Хриса и при победа да се превърне в национален герой Simple Smile,но е допуснала и при загуба колко тягостно би се чувствала,така че тя за себе си е взела правилният избор.
С интерес ще гледам довечера,но имам някакво усещане,че дуелът другата неделя отново ще е женски и няма да е Христина.

# 66
  • Мнения: 6 257
Дано да няма трето предложение за фермер вече.Така ще се изправят Ваня срещу Нури (евентуално ) Sunglasses

# 67
  • Мнения: 14 838
Аз пък нямам нищо против Ваня да спечели формата.От жените тя и Роси горе долу ми харесват.Нр че са дали кой знае колко за тях де.
То не можем да добием реална представа за другите защото все Хриса , Радка и Караньотов са в кадър.Най - вече Хриса.
Някой питаше дали наистина има злоба към емигрантите от страна на тукашните. Еми има и то каква.Особено в началото.Само чакаха нещо да се намекне и скачаха като глутница.

# 68
  • Мнения: 3 732
Още никой от участниците не смятам за достоен да спечели формАта. Прекалено са ми неясни и мъгливи.

Георги и Симеон приличат на алфа мъжкари но дали са е друг въпрос. Жените - нито една не ме грабва.

Кога ще е финалното предаване?

# 69
  • Мнения: 6 257
Някъде към средата на декември

# 70
  • Мнения: 14 838
Ей, Гошо не миряда.Трън са му в очите тези емигранти и това е.Чак на патология ми прилича вече това неговото.Как пък само от емигрантите го дразнят .И Роси и Симо и Нури.Най силните от емигрантите.
Значи ония двете не го дразнят с вечните крясъци и изцепки.Само емигрантите.

# 71
  • Мнения: 4 821
Иван и Андрей явно са поканили емигрантите само за да ги дават за лош пример.  Вече е досадно.

# 72
  • Мнения: 35 153
Тая Лили на моменти ми идва в повече вече

# 73
  • София
  • Мнения: 12 554
Тая Лили на моменти ми идва в повече вече

И на мен. То или ще е пее, или ще реве.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Андрей беше много прав. Стига вече с това, емигрантите, припознавате се и за това вземате присърце нещата. Все пак това е шоу и нищо повече. А и виждате, че насраха Христина, с право. Промото обаче за после говори много. Енаф ис Енаф явно, в повече са дошли двете грации. 😆
П. С. За бесарабските българи, монетата има две страни. Запознах се в самолета преди 1 седмица с една много готина бесарабка. Тя явно, очевадно и не прикрито се стремвше към бг паспорт, за да може да замине за Германия. Ходеше там от година да си подготвя нещата. Та Лили не знам, дано е с чисти намерения, но пък е факт, ако е нещастна, не могат насила да я държат тук по никакъв начин. Всеки си знае, де.

Общи условия

Активация на акаунт