VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 4 /01.10.- 07.10.2018/

  • 112 512
  • 4 346
  •   1
Отговори
# 4 290
  • Мнения: X
Питам от любопитство дали някой знае койе гърбът на Кулагин, с кои личности го свързват - особено по-силни и влиятелни.
 

И очакваш да ти отговори този, който знае?

Да, все някой може да знае.
Ето, например, тук някой разказа историята на Петко, която аз не я знаех, най-малкото  защото не се интересувам от тази личност, но пък знам някои неща за други, и така. Пъзелът се сглобява, когато обсъждаме.
Може пък да има информирани хорица, пишещи и четящи тук Simple Smile

# 4 291
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не разбра въпроса ми, но няма значение.

# 4 292
  • Мнения: 3 747
Промото за понеделник е просто шокиращо. Защо ББ не се намесва? След като тези примати вътре не могат да се разберат като цивилизовани хора, а от продукцията гледат сеир, не знам къде ще му излезе края. Нещата излизат извън контрол.
Защото през живото излъчване ББ каза, че не знае за какво говори Кулагин. Не бил чул и не бил видял. Освен това явно е и забравил, че мотото на предаването е "ББ вижда всичко". Wink
Колко удобно. Биг брадър вижда всичко, с изключение на нещата, за които умишлено си затваря очите.
Ако Петко, Папи, Наско или някой от другите е на мястото на Кулагин и 10 човека го нападат по всевъзможен начин, 100% ще са по-ниски от тревата. Такова поведение- всички срещу един е много мъжко. Браво на тях. Не просто са дъно, а едно ниво под него.

# 4 293
  • Мнения: 6 470
Принцесо, излез от замъка. Време е да се оттърсиш от времената на гилотините и бой с камшици...

# 4 294
  • Мнения: 47 987
Цитат на: akoiskash-vqrvai link=topic=1065765.msg37471330#msg37471330 date=15388567 но пък знам някои неща за други, и така. Пъзелът се сглобява, когато обсъждаме.
[/quote
кажи де

# 4 295
  • Мнения: X
ББ няма да се намеси адекватно, защото иначе отиде рейтинга.
В телевизията няма морал.

Нека не забравяме, че има и зрители, за които да гледат подобно насилие е забавно, 100%-ов цирк.


edit: ♥ HAPPY ♥ , казвам, като знам нещо и го казвам, проверявам си също по няколко пъти, да съм сигурна, хаха:)

Папи примерно съм го виждала наживо още преди да стане известен с песните си. Имаше една лекция на рекламната му агенция във Висшето училище по застраховане и финанси, дръпна някаква малка реч за рекламата и нейното влияние. Преди да стане известен с името Папи Ханс си беше "Кокича". Още тогава ми направи впечатление на сухарче и надута пръчка.
Но това е нещо дребно, де.

# 4 296
  • Мнения: 1 863
Трите генетични провала от мъжки пол вътре са кота нула. Има ли изобщо психолог това предаване?!  Абсолютно погазване на елементарни човешки права.

# 4 297
  • София
  • Мнения: 7 886
Естествено, че е човешко същество, всеки един там е.
И трябва Брадъра да се намеси, вместо да пуска подобни кадри.
Отвратителна работа.

И щом не се намесва, СЕМ спи ли?
СЕМ пък те изобщо няма да се намесят Simple Smile Те си спят денонощно.
Нова телевизия да си види продукциите, ако не ББ.

# 4 298
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Силно се надявам бб да ги оставя да се 'ос€рат' докрай и в понеделник да им излъчи цялата помия.

# 4 299
  • Мнения: 1 997
Как се надявам в понеделник защитник на Кулагин да е Миглена Ангелова. Толкова много теми и ситуации има да коментира. И без това ББ Им избира защитниците. Поне сега имат  шанс да се намесят както трябва.

# 4 300
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 068
Принцесо, излез от замъка. Време е да се оттърсиш от времената на гилотините и бой с камшици...

Май всички забравяте кой започна  newsm78 В началото никой лоша дума не казваше на кульо, а той започна да ги обижда от вратата. Защо сега да не му го върнат?! Вас като ви мачкат и тормозят после се радвате на тези, които са го правили ли? Не ми отговаряйте, не ми е интересно.

# 4 301
  • София
  • Мнения: 2 239
Циркът отдавна мина границите на забавата. Дори се чудя как успяха да спретнат чак такова представление. Вероятно и те са изненадани, но да, за рейтинг всичко правят.
Попадна ми статия "топ 50" на телевизиите за септември, включени са филми, сериали, спорт и предавания. До 18-то място няма нито едно предаване на Нова, дори ВБ. Фермата е на първо място, следват сериали, световното по волейбол и Папараци. Класацията е на GARB, не зная доколко са надеждни, но това донякъде обяснява помията, на която залагат последната седмица от Нова, за да вдигнат рейтинга на Брадъра.

# 4 302
  • Мнения: 47 987
Честно казано не помня. Ядеше Нора, но това беше по сценарий, а и тя си е...за обиждане.

# 4 303
  • Мнения: 115
Циркът отдавна мина границите на забавата. Дори се чудя как успяха да спретнат чак такова представление. Вероятно и те са изненадани, но да, за рейтинг всичко правят.
Попадна ми статия "топ 50" на телевизиите за септември, включени са филми, сериали, спорт и предавания. До 18-то място няма нито едно предаване на Нова, дори ВБ. Фермата е на първо място, следват сериали, световното по волейбол и Папараци. Класацията е на GARB, не зная доколко са надеждни, но това донякъде обяснява помията, на която залагат последната седмица от Нова, за да вдигнат рейтинга на Брадъра.
В България има 2 агенции , които замерват рейтинг - Нилсен и ГАРБ . По репорти на Нилсен Нова ТВ и предаванията и са топ в класацията , а по измерване на ГАРБ -БТВ.
Много е объркващо.
Аз работя като маркетолог и зависи коя медия агенция презентира , резултатите са различни, защото едни ползваг едните анализи, а другите -други.
С годините съм остановила , че резултатите на Нилсен са по-точни, а също така и цените за реклама в Нова и нишовите и канали са двойни почти от тези на БТВ- явно има и основание да е така.

# 4 304
  • Мнения: 3 510

Май всички забравяте кой започна  newsm78 В началото никой лоша дума не казваше на кульо, а той започна да ги обижда от вратата. Защо сега да не му го върнат?! Вас като ви мачкат и тормозят после се радвате на тези, които са го правили ли? Не ми отговаряйте, не ми е интересно.
Ами Кулагин си имаше спорове с Нора и Диона, които щяха да приключат с тяхното излизане. Иначе Петко пръв показа непоносимостта си към Кулагин с постояни въпроси за сексуалната му ориентация (епизодът, в който седяха на масата и Кулагин каза, че му писнало Петко да го пита за ориентацията му, като бил с къси панталонки, Петко подсвирквал подигравателно и т.н.). Кулагин се дразнеше и след това започна някакво взаимно обиждане, но специално в отошенията между тях двамата, може да се каже, че Петко започна първи.
Атанас още от самото начало си личеше, че се държи по-дръпнато. Явно го беше страх да не му излезе име, ако случайно покаже някакви приятелски отношения с Кулагин, а и мисля, че понеже Кулагин заяви още в началото, че не харесва Тото и Атанас го прие твърде лично.
С Константин не знам, там може би Кулагин започна пръв с шегите си за ориентацията му, но като цяло той се показа като една баба пред панелка. Почти нямаше ситуация и човек, за който да няма мнение и да не го изкаже тайно с двете си приятелки. То и затова на мисията с кофите най-много негови цитати имаше.

Общи условия

Активация на акаунт