VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 4 /01.10.- 07.10.2018/

  • 112 575
  • 4 346
  •   1
Отговори
# 4 275
  • Мнения: 3 510
Добре де, това ми е ясно, дори съм съгласна.
Питам от любопитство дали някой знае койе гърбът на Кулагин, с кои личности го свързват - особено по-силни и влиятелни.

Аз знам само за Елена Виан, с която е бил гадже, той сам го е казвал. Ама не знам да е супер влиятелна, просто е известен модел.
И за Черната Златка, която е била танцьорка в проекта му - Birdcage Show, и която той е гримирал многократно. Във ФБ имат доста общи снимки.
Няма гръб, но никак не е прост. Да не мислиш, че ще тръгне да излиза по заведения или където и да е било сам. Ще е с минимум двама свидетеля. Нека с пръст го докоснат. Кулагин много добре знае в каква държава живее (тоест какви хора живеят в България) и съм сигурна, че е напълно наясно какви са му правата и как да си ги търси.

# 4 276
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Питам от любопитство дали някой знае койе гърбът на Кулагин, с кои личности го свързват - особено по-силни и влиятелни.
 

И очакваш да ти отговори този, който знае?

# 4 277
  • София
  • Мнения: 7 890
Това не е Брадъра, това е някаква анархия.
И аз не мога да си представя, че като жена, щото жените сме по силните характери ще седя безучастна на такава агресия. Все пак това е игра.
Ако ще и Петко да беше, не може да се тормози така друг човек.

# 4 278
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 077
Кулагин ще излезе по собствено желание,почти съм сигурна.
И да,навън има невероятен силен гръб,няма от какво да се притеснява Simple Smile
Кой му е гърбът?

Ми не, няма гръб и го мачкат редовно. Проблема е, че на него му харесва.

# 4 279
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Аз не мисля, че завъртя интервюто около смъртта на Гого, за да си върне на Ева. Това си беше типичното журналистическо лешоядство с престорена драматична физиономия да питаш някой "Как се чувствате, след като къщата Ви изгоря?", "Как се чувствате, след като Вашият близък катастрофира?", "Добър човек ли беше убиецът?" и т.н.

# 4 280
  • Мнения: 3 747
Промото за понеделник е просто шокиращо. Защо ББ не се намесва? След като тези примати вътре не могат да се разберат като цивилизовани хора, а от продукцията гледат сеир, не знам къде ще му излезе края. Нещата излизат извън контрол.

# 4 281
  • Мнения: 48 009
То и Ева малко спекулира и смята за задължително в интервю да говори за това. Докато Кулагин с въпроса си не знам защо я подразни, можеше да му каже, че просто така го чувства и той нямаше да дълбае. Но тя се подразни и го повтори няколко пъти. Та има лицемерие и в Ева, поне по този въпрос.
А Мира е посредствена, това е. Нищо особено нито като водещ, нито като журналист.

# 4 282
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Промото за понеделник е просто шокиращо. Защо ББ не се намесва? След като тези примати вътре не могат да се разберат като цивилизовани хора, а от продукцията гледат сеир, не знам къде ще му излезе края. Нещата излизат извън контрол.
Защото през живото излъчване ББ каза, че не знае за какво говори Кулагин. Не бил чул и не бил видял. Освен това явно е и забравил, че мотото на предаването е "ББ вижда всичко". Wink

# 4 283
  • Мнения: 6 477
Трябва да извадят Петко. Или да го разболеят спешно. И ще се наредят нещата.

# 4 284
  • Мнения: X
Мира е посредствено селско момиче с космическо самочувствие. Убийствена комбинация.

# 4 285
  • Мнения: 1 673
Добре де, това ми е ясно, дори съм съгласна.
Питам от любопитство дали някой знае койе гърбът на Кулагин, с кои личности го свързват - особено по-силни и влиятелни.

Аз знам само за Елена Виан, с която е бил гадже, той сам го е казвал. Ама не знам да е супер влиятелна, просто е известен модел.
И за Черната Златка, която е била танцьорка в проекта му - Birdcage Show, и която той е гримирал многократно. Във ФБ имат доста общи снимки.
Няма гръб, но никак не е прост. Да не мислиш, че ще тръгне да излиза по заведения или където и да е било сам. Ще е с минимум двама свидетеля. Нека с пръст го докоснат. Кулагин много добре знае в каква държава живее (тоест какви хора живеят в България) и съм сигурна, че е напълно наясно какви са му правата и как да си ги търси.
И минимум единият свидетел си ти. 😉 Явно се знаете. Разкажи повече за него? Най ме интересува майката и бащата в Русия?

# 4 286
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 077
"Колкото и да не ви се вярва аз съм човешко същество" - кульо.

Ми не, не ми се вярва, аз до сега не видях никакви признаци на човечност от твоя страна.  Naughty

# 4 287
  • София
  • Мнения: 7 890
Естествено, че е човешко същество, всеки един там е.
И трябва Брадъра да се намеси, вместо да пуска подобни кадри.
Отвратителна работа.

# 4 288
  • Мнения: 3 510

И минимум единият свидетел си ти. 😉 Явно се знаете. Разкажи повече за него? Най ме интересува майката и бащата в Русия?
Не го познавам лично, нямам представа за родителите му.

# 4 289
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Естествено, че е човешко същество, всеки един там е.
И трябва Брадъра да се намеси, вместо да пуска подобни кадри.
Отвратителна работа.

И щом не се намесва, СЕМ спи ли?

Общи условия

Активация на акаунт