VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 4 /01.10.- 07.10.2018/

  • 112 670
  • 4 346
  •   1
Отговори
# 4 260
  • софия
  • Мнения: 2 463
Кулагин дори и да излезе по някое време, той е абсолютен и заслужен победител. Досега никога не е имало участник, който за отрицателно време да изкара всичко скрито и прикрито от всеки един участник. Такъв 'звезден' резил никога не е имало.
А момчето - шапка му свалям . Чисто психически, по-стабилен от него няма в къщата.
Изблиците на физическа агресия са ясен индикатор на емоиционално и умствено безсилие.
Ваня , Петкан - най-противните същества.
Петкан........загубих дар слово

# 4 261
  • Мнения: X
Гледах промото.
И аз съм без думи.

# 4 262
  • Мнения: 2 007
Нямам думи. Гледах промото. Уникални......не искам да ги обиждам.

# 4 263
  • Мнения: 3 510
Не, на 11 и половина. Защо?

# 4 264
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Промото:



Вие поне ще го видите, аз - не.

А това е извън играта и... извън всякакви правила.

https://www.facebook.com/Big.Brother.Bulgaria/videos/332268367529131/

# 4 265
  • София
  • Мнения: 2 241
"К***а" не е хич обидно в национален ефир, за майка на две деца, която с нищо не е заслужила такова държание. Съжалявам, но аз като жена не мога да приема и одобря подобно поведение. Злобата му е в повече на Колагин.
Айдеее, започна и ти като Ваня- "... аз като жена не мога...."
Скрит текст:
Хайде стига глупости. Има жени и жени, а тя не е от най-качествените. Даже бих казала, че е от най-некачествените.  . Какво като е жена? Дай да ръси глупости и после щото е жена да й се разминава. Значи, тя може да се изцепи, че за Колагин щяло да има пичове за секс, а той като й върна репликата, стана лош. Разписка се като ощипана селска пръчка. Ама той бил мъж, пък тя жена. Като го нареждаше с пичовете, дали й мина през ума че това е грозна обида за един мъж, пък бил той и Колагин. Ама той пък как я разнищи, чак драго ми стана Simple Smile
Колкото за ценностите на жена и майка ( на две деца) , Мира не ги е виждала и през крив макарон. Ама то винаги така става, каквото търсеше си го  намери.
Точно. Разгада ме, от Ваня си откраднах репликата.

# 4 266
  • Мнения: X
Кулагин ще излезе по собствено желание,почти съм сигурна.
И да,навън има невероятен силен гръб,няма от какво да се притеснява Simple Smile
Кой му е гърбът?

# 4 267
  • София
  • Мнения: 7 893
Ще го разбера Кулагин ако излезе, това е недопустимо.
И онази с Библията седи и гледа като мишка. Ваня да се скрие някъде, също и Ева.
Безумно е...

# 4 268
  • Мнения: X
Промото е ужас.
Горкото момче.
Нападнат от глутница, от тълпа гнусни селяндури!
Вълци!

А уж ЕнтЕлЕгенти...
От Мутрагеньо го очаквам, от Наско бавния го очаквам, но Папи тотално се срина, защото винаги е бил претенциозно момче, псевдо-литератор. Ужас.

# 4 269
  • Мнения: 3 510
Кой си мислиш, че ще тръгне да го бие? Нали си броят стотинките и ги е страх да не ги осъди. Ако бяха толкова горди щяха още в къщата да го набият, ама не им стиска. Нито на уюто Атанас, нито на КОНстантинка.
Петко също е въздух под налягане, не го превъзнасяйте толкова много, като го определяте за мутра. Не е. И той обикаля от предаване на предаване за хонорар. То не беше в Денсинг страс, не беше в Черешката, сега Брадъра. Егати и бизнесмена със сто съдружника. Да не говорим, че това му е n-тното заведение, по 5 години издържат и фалират. Кой знае и той колко дължи и с хонорарите от предаванията си връща парите. Само му е да плаща и на Кулагин, че му е посегнал.

# 4 270
  • Мнения: 2 007
Сега разбирам защо се е заключил снощи в тоалетната и спи там.  Той може да оцелява според мен. Сега след като видя, че бих брадър не се намесва му е ясно, че трябва да се справи сам и както той си знае. Играта продължава, маските тотално паднаха на някои хубавци.  Много жалка картинка е как жените стоят и не се намесват това да спре. Силните хора не биха позволили това да се случи.

# 4 271
  • Мнения: X
Добре де, това ми е ясно, дори съм съгласна.
Питам от любопитство дали някой знае койе гърбът на Кулагин, с кои личности го свързват - особено по-силни и влиятелни.

Аз знам само за Елена Виан, с която е бил гадже, той сам го е казвал. Ама не знам да е супер влиятелна, просто е известен модел.
И за Черната Златка, която е била танцьорка в проекта му - Birdcage Show, и която той е гримирал многократно. Във ФБ имат доста общи снимки.

# 4 272
  • Мнения: 6 510
Въй,видях промото и записа....
Не ги е срам. Жалки подобия на хора.
ББ как позволява това?
Каквото и да е...Може ли 15 срещу един с физическа саморазправа?
Нещастници.
Колкото и да се поставям на мястото им вътре,все не мога да си представя,чак така да допусна да ме тормози някой, че да изпадна в това положение. Никакъв разум и така и не надскочиха себе си...Поне малко.

# 4 273
  • България <3
  • Мнения: 327
Като сме зачепкали Мира искам да върна една случка от един по-стар епизод на предаването, която не знам дали сте забелязали и коментирали вече.

Мира в началото все повтаряше, че била добра майка, добър човек, все библията четеше... когато Ева я коментира, че била фалшива, Мира се разрева, че не била фалшива в добротата си.
В следващия момент идва мисията на зрителите, в която Мира предизвика Ева на интервю, за да я "опознае" уж. Но отвори най-голямата рана на жената - смъртта на мъжа и. Питам се, това ли е добротата на Мира? Не била злобна? Едно е да те нарекат фалшив, съвсем друго е да си го върнеш по такъв начин.
Интересно ми е мнението ви.

# 4 274
  • София
  • Мнения: 2 925
Къде го видяхте записът от живото излъчване ??

Общи условия

Активация на акаунт