VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 4 /01.10.- 07.10.2018/

  • 112 516
  • 4 346
  •   1
Отговори
# 4 305
  • Мнения: 1 530
Pelli, хайде кажи нещо поне за гърба му, защото ако е само единия мазохизъм от негова страна, е жалко. Ще си яде бой навън той. Открих, че Кулито ми е направо секси спрямо да кажем лайното Наско, предполагам, че драсни мъжете, понеже може би и ги привлича с красотата си. Много мъже имат влечение и към своя пол и за нищо на света не искат да си го признаят, а ъой е толкова крещящ, че предизвиква много силни емоции. Освен,че знае как да ти извади душата има и нещо много готино в него. И друго ме учуди в него, в сценката преди да го фрасне по капата Атанасчо, Кулиъо се навре до Петко и седна в по ниска позиция, в подчинена позиция, а същевременно говореше безпардонно, има някакво несъответствие, и май ще да е мазохизъм, защото ги сменя постоянно садизъм с мазохизъм, уж обиждан, онеправдан и бам секирата..
Специално за това дали е Рози или Солка присмехулка /така ми идва по баш за Божка/, изгледайте качено е назад, коагто го яидях ясно си пролича, че е Рози, няма измама. Или е някакъв уникално добър монтаж..

# 4 306
  • Мнения: X
Ако Кулагин реши,ще каже.Аз няма как.Наистина ли очаквате да кажа/напиша?!Ще стане атомна бомба.
И само не ми започвайте "Ама кой почна пръв",като в кабинета на директорка на детска градина.

# 4 307
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Жоро Торнев - младши:

https://pik.bg/%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%BE-%D0%B2-%D0%BF%D0%B … 8-news785868.html

В края на материала има видео. Свири детето и добре, че се развива. Невероятна дарба не виждам. Най-малкото е аритмичен. Журналистите пак преувеличават.

Гаджето на Диона:

Скрит текст:

https://pik.bg/%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D0%B8% … 2-news785679.html

# 4 308
  • Мнения: 1 530
Е, поне да не го мисля него Simple Smile важното, да не е камикадзе..
Солка на Божка ми прозвуча като солташак, и е подобно май, има ли и други като мен дето не са чували дори думата Солка?

# 4 309
  • Мнения: X
Уморително е да се занимаваш с простаци, комплексари и егоисти. Ама много е изморително.

Ааа, значи просто се е уморил да се занимава с себе си?

# 4 310
  • Мнения: 5 490
Как се надявам в понеделник защитник на Кулагин да е Миглена Ангелова. Толкова много теми и ситуации има да коментира. И без това ББ Им избира защитниците. Поне сега имат  шанс да се намесят както трябва.

Поради каква причина сравнявате К. с М.А.?
Двамата нямат абсолютно нищо общо с изключение на това, че участваха във ВИП брадър.
М.А. е жена, която е интелигентна и ерудирана и има значителен житейски опит. Тя не сипеше груби обидни епитети към съквартирантите, а фино и с чувство за хумор ги натискаше по болните места с цел да ги излекува. Тя се е самоизградила без чужда помощ, само чрез своя труд и лични качества.
К. е гей, който не е интелигентен и няма жизнен опит извън собствената си гейска среда. Той е груб и недодялан в отношенията си с хората, мисли се за примадона, целта му е да е известен, което постига на гърба на другите, като ги унижава и обижда най-просташки непрестанно и безпричинно.

Ако М.А. някога се е олицетворила с К., аз лично ще оттегля подкрепата си за нея и определено ще загуби възхищението ми.

# 4 311
  • Варна
  • Мнения: 10 571
Делта,  възхищавам се на ентусиазма ти,  аз отдавна се отказах. 😀

# 4 312
  • Испания
  • Мнения: 37 503
аз лично ще оттегля подкрепата си за нея и определено ще загуби възхищението ми.

Горката Миглена Ангелова! Как ли ще го преживее!

# 4 313
  • Мнения: 1 594
Как се надявам в понеделник защитник на Кулагин да е Миглена Ангелова. Толкова много теми и ситуации има да коментира. И без това ББ Им избира защитниците. Поне сега имат  шанс да се намесят както трябва.

Поради каква причина сравнявате К. с М.А.?
Двамата нямат абсолютно нищо общо с изключение на това, че участваха във ВИП брадър.
М.А. е жена, която е интелигентна и ерудирана и има значителен житейски опит. Тя не сипеше груби обидни епитети към съквартирантите, а фино и с чувство за хумор ги натискаше по болните места с цел да ги излекува. Тя се е самоизградила без чужда помощ, само чрез своя труд и лични качества.
К. е гей, който не е интелигентен и няма жизнен опит извън собствената си гейска среда. Той е груб и недодялан в отношенията си с хората, мисли се за примадона, целта му е да е известен, което постига на гърба на другите, като ги унижава и обижда най-просташки непрестанно и безпричинно.

Ако М.А. някога се е олицетворила с К., аз лично ще оттегля подкрепата си за нея и определено ще загуби възхищението ми.

И Миглена Ангелова ще си направи харакири като си оттеглиш подкрепата и загуби възхищението ти.

# 4 314
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Цитат

Miglena Angelova
2 de octubre a las 06:21 · 
 
Мноооого талантлив! Много! — con Valentin Kulagin en Hotel Marinela Sofia.

Скрит текст:

https://www.facebook.com/myvipbro/photos/a.1490043454423817/1490 … ype=3&theater

Цитат
Miglena Angelova
1 de octubre a las 20:37 ·

 
Едва ли има друг човек, който толкова заплашително да ме конкурира в дразненето на посредствеността. Мотивирано директен, ужжжжасно готин! — con Valentin Kulagin en BESO.





# 4 315
  • Мнения: 5 490
Скрит текст:
Как се надявам в понеделник защитник на Кулагин да е Миглена Ангелова. Толкова много теми и ситуации има да коментира. И без това ББ Им избира защитниците. Поне сега имат  шанс да се намесят както трябва.

Поради каква причина сравнявате К. с М.А.?
Двамата нямат абсолютно нищо общо с изключение на това, че участваха във ВИП брадър.
М.А. е жена, която е интелигентна и ерудирана и има значителен житейски опит. Тя не сипеше груби обидни епитети към съквартирантите, а фино и с чувство за хумор ги натискаше по болните места с цел да ги излекува. Тя се е самоизградила без чужда помощ, само чрез своя труд и лични качества.
К. е гей, който не е интелигентен и няма жизнен опит извън собствената си гейска среда. Той е груб и недодялан в отношенията си с хората, мисли се за примадона, целта му е да е известен, което постига на гърба на другите, като ги унижава и обижда най-просташки непрестанно и безпричинно.

Ако М.А. някога се е олицетворила с К., аз лично ще оттегля подкрепата си за нея и определено ще загуби възхищението ми.

И Миглена Ангелова ще си направи харакири като си оттеглиш подкрепата и загуби възхищението ти.

Човешките общества се състоят от хора, които са отделни индивиди. Всички ние сме част от обществото - никой от нас не е за пренебрегване. За да разбереш по-добре - за да има 1 милион, има една 1-ца и доста нули след нея. Така че, за мен няма значение какво ще си направи Миглена Ангелова. Аз казвам това, което аз ще направя, а не това, което тя ще направи. С други думи, всеки носи последствията от собствените си действия и решения. Ако не осъзнаваш, че си част от обществото и че ИМАШ значение, толкова по-зле за теб.

Последна редакция: нд, 07 окт 2018, 00:55 от DeltaAzimut

# 4 316
  • Мнения: 1 594
Е как можа да направиш това?! Сега Делта ще оттегли подкрепата си и Миглена Ангелова ще увисне без нея.
Тук има хора, които пишат срещу Кулагин така стръвно, сякаш живота им зависи от това.

# 4 317
  • Мнения: 3 077
Глождиме ме нещо свързано с нашето съмнение за  смененият анонс с любовнуте ласки... Simple Smile
Точно в сценката когато бай Петьо обясняваше на Мира за муса-афродизиак изяден от Насето и тя се хилеше....Божана беше до тях и каза " и без това вече сме 2:0, внимавай и ти да не изгориш с младежа..."  та....Рози и Ричи 1:0, явно наистина има др двойка.. ????
Някой друг да е чул коментара или аз вече се побърках Simple Smile

Да, и на мен това ми направи впечатление.
Да

# 4 318
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 498
За съжаление, не мога да изгледам промото, но то няма да избяга. Исках само да споделя, че след сезона на Никита, който беше супер слаб, се надявах, че с подобни изцепки от страна на брадъра е приключено. Имам предвид, откровената толерантност от страна на предаването към агресията, на която беше подложена Никита от страна на групата потници.
Не съм фен на Кулагин, но мисля че се държи нормално. Акълът ми не го побира как големи, възрастни хора могат съзнателно да проявят агресия към човек, само защото той е казал нещо. Няма значение какво говори Кулагин, той не напада физически никой. Бих била потресена, ако светата Троица  - Петко, Папи и Насето тормозят и проявяват агресия към Кулагин и другите съквартиранти, както и брадъра, не вземат мерки. Съвсем човешко е, куче да видиш на улицата да страда, да направиш нещо, за да му помогнеш, а какво остава за човек, без значение кой е и как се държи. Подобна търпимост към агресията от останалите съквартиранти и жестокост от страна на тримата поплювковци показва огромни дефицити, но не това е важното. В крайна сметка, слабо ме вълнува глупостта на Петкан и Сие. Но е жалко и унизително подобно нещо да служи за забавление и да се нарича шоу. И смятам, че затова вина имат продуцентите: първо вкараха Ванко и след обществен натиск го изкараха, сега са оставили Кулагин на произвола на тези тъпаци вътре, а това не е ОК. Да, всички са влезнали за пари, Кулагин неговите ги заслужи като си свърши работата: провокира и сваля маски. И не, не е свестен, но лайно да е, ще съм на негова страна защото няма как да е честно: много срещу един, просто това е издевателство.
Тук се говореше как жени били писали против Мира, но за мен е по-чудно как майки намират за нормално един човек да е тормозен от много и казват, че си го заслужава. Не го разбирам.

# 4 319
  • Мнения: X
Удобно се забравя и как всички бяха срещу Нора, вкл. жени като Мира или Ева, които могат да са "настойнички", но те предпочитаха да иронизират - особено Мира.

Тогава, и когато Кулагин я нападаше, го нямаше Наско да каже, "Спри се бе, тя е жена".
Всички са много безпринципни, биха скочили само за някой "свой" - и то до време.

Общи условия

Активация на акаунт