VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 4 /01.10.- 07.10.2018/

  • 112 631
  • 4 346
  •   1
Отговори
# 3 195
  • Мнения: 69 177
Айде...въш, въш...какво сте наклекали пред врата ми, трябва да излизам. Въш...
Само шалът ми е колкото дневните на Ричко. Бъдещите му дневни де....Joy

Ха добрутро...

Не съм гледала нищо снощи, ама ви изчетох преди малко...

От баничката остана ли ?Stuck Out Tongue Winking Eye

# 3 196
  • Мнения: 5 490
Жизнената среда в ББ изобщо не е идеална, а е направена точно да провокира скандали и да подлага хората на психически и физически ексцесии за ги покаже в пълния им блясък пред публиката. Тъпо е да се влиза там и който е влязъл се е прецакал

Аз точно затова казах, че в България нито ВБ, нито публиката, уважава участниците. Вместо да ги гледаме с уважение, все пак са хора като нас със своите плюсове и минуси в характерите си, ние ги охулваме безогледно, защо? Защото са сложени там за посмешище, не за сериозна игра.

Еми няма как да стане така - явно, на някои хора им се гледа цирк (шоу) и не им дреме за това, че върху участниците се изливат тонове от помия. Не им дреме, че и те душа носят и те семейства хранят. И се получават тези грозни истории вътре, защото участниците си знаят, че се продават за пари и така или иначе ще бъдат омаскарени. Дано поне хонорарите им си струват подигравката с имената им...

# 3 197
  • Мнения: 9 720
Ричи искрено се съмнявам да има възможността да дава 1000 - 2000 джобни на жена си... Може би като си построи блока Satisfied
Абе не знам, толкова самочувствие без покритие в този сезон, че няма накъде.

# 3 198
  • Мнения: 69 177
Това горното е критика към Биги, нали?
Щото и ние души носим, семейства храним дет се вика...пък уважение от биги йок - пробва се да ни прави на маймуни, лъже и маже съвсем очевадно вече....

Та промяната да започне от ББ викам аз...пък после надОле по веригата, а...

Последна редакция: пт, 05 окт 2018, 13:42 от teta75

# 3 199
  • София
  • Мнения: 7 893
Колко пъти трябва да се пише, че това не е Биг Брадър,. за които трябва да се плаща лиценз и се спазват правила. Лиценз за Биг Брадър България отдавна няма. Отнеха ли го, не им се плаща ли, какво стана не знам.

Вип Брадъра си е наша измислица, която пунтира донякъде световния проект.

# 3 200
  • Мнения: 6 304
Не мога да повярвам какви елементарни коментари се появяват понякога в темата!


Аз свикнах да прескачам коментарите на 2-3 потребителя, които се активизират по едно и също време и плещят едно и също ignore2

ВБ сега не може да изкара Кулагин в понеделник, дори публиката да е решила така, защото ще си помислим, че уважават снощното му желание Mr. Green

# 3 201
  • Мнения: 7 715
представете си Кулагин със светата троица /Стефан, Папи, Петко/ на финал 🤣🤣🤣 да им натрие хубаво носовете
Дано не излезе сега, а това да е затишие преди буря ...

# 3 202
  • Мнения: 3 865
Който не уважава себе си и аз не го уважавам. Влезли са там с ясното съзнание че ББ ще се гаври с тях и са го направили за пари и за слава. Това за мен не са причини да уважавам някои хора а  по-скоро причини да спра да ги уважавам. Защото аз по дефолт уважавам всички хора докато не ми загубят уважението

# 3 203
  • Мнения: 6 496
Дубрутруту, котарачета. Преди да метна банЦата, рекох да мина..И кво да видя...някой ми храчил по темичката....

Какво уважение и кой точно трябва да зауважавам в ББ...освен Кулагин? Уважение за уважение. И преди писах. Не вярвам ей така от нищото да ги е метнал. Така са го посрещнали. Такова е било настроението към него още в началото. Знаем всички каква му беше славата от Чершката. Когато така те посрещнат,какво очаквате? Да ги уважава?
Уморен е. Уморително е да се занимаваш с простаци, комплексари и егоисти. Ама много е изморително.
Съгласявам се само,че не е подготвен за такава мащабна/за размерите на къщата/ простота. Че кой ли беше? Даже и ББ не беше.
И много се надявам да се окопити, да смени стратегията и да остане.

# 3 204
  • Мнения: 15 410
На джуджето Мекичко му се привиждат пъргави домакини Снежанки. Ох, милия. И ще им отпуска по хиляда камъка за бартери в гората. А те ще пърхат с мигли и ще въртят метлата, докато той полага основите на наклонената кула в Мадан, която ще го направи милионер. На блока в София, де. Обърках се.

Малка перефраза на мотото за простотията в Брадър 2018г.: Тия са толкова тъпи, че ако бяха малко по- умни да го проумеят, нямаше да го преживеят. Милите покриват изцяло оня виц, че когато умреш, не знаеш, че си умрял и не ти е тежко на теб, а на другите около теб. Същото е и като си тъп.


# 3 205
  • София
  • Мнения: 2 241
Има нещо сбъркано в тазгодишния Брадър. Толкова да са зле подбраните, че Кулагин с настъпателиня си език да е масовия фаворит, не ми е нормална тази ситуация. Опитва се да го докара на Миглена Ангелова, но няма нейните похвати и устойчивост, пресолява манджата с обидите и настъпателността си и на моменти залита в стила на Луна. Някак не преценява кога да спре спора. Предполагам, какво ще ми отговорите, но и на него никой не му слага думите в устата.

Иска ми се да видя повече от Лора, но тя ли е пасивна, в сценария ли не се вписва или причината е друга не зная, но понякога забравям, че е вътре. С това държание няма да се изненадам да е тазгодишния Орлин Павлов и да спечели, ако Кулагин излезе. От цялата помия май само тя е незасегната дотук. И не, не искам да я окепазят и нея, а просто да я вкарат в кадър. Показа доста добри черти дотук, устойчивост, не влиза в скандалите. Интересна ми е.

Пп. С какво са накичили Гала днес? Като коледно дръвче е. А и тази прическа не беше ли модерна преди 10 г. или аз съм изостанала?

# 3 206
  • Мнения: 7 715
ама защо да казваш истината на хората в очите е лошо?
по - добре ли е да говориш зад гърба като мишка?
пред човека ще мълчиш уж да не го обидиш ама после зад гърба му си казваш всичко ... таааа кое е по-долно ?!
а и благодарение на Кулагин научихме нещо за участниците 🤣

# 3 207
  • София
  • Мнения: 2 241
Не казвам, че е лошо да кажеш истината и мнението си в очите на другия, а че не ми харесва как го прави. И Миглена им казваше истината, но имаше такт. При Кулагин това ми липсва, за да го харесам.

# 3 208
  • Мнения: 6 496
Не казвам, че е лошо да кажеш истината и мнението си в очите на другия, а че не ми харесва как го прави. И Миглена им казваше истината, но имаше такт. При Кулагин това ми липсва, за да го харесам.

Което е- е.
Кастинга е такъв,бре хора. Това е. И на Кулагин средата,а сигурно и образованието различно от Ангелова.

Ама тез при Гала какво приказват...Папи светец,ЖДНБ.
Ясно. Нагласена е работата. Кулагин,излизай. Няма смисъл да си тровиш нервите.

# 3 209
  • София
  • Мнения: 7 893
Забравяте и нещо за Миглена. Тя не беше сама, докато сега Кулагин е абсолютно сам. Единствените, с които може да говори е стадото, а виждаме разговорите какви са.
Е кой няма да се измори...

Общи условия

Активация на акаунт