ИЗНЕВЯРАТА

  • 6 392
  • 83
  •   1
Отговори
# 45
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Принципно си права, но само принципно. На практика е друго.
т.е. По принцип си права, ама всъщност не си права. Laughing
Права е. На теория Wink

# 46
  • Мнения: 3 091
Ако мъжът до мен се интересува повече от това как изглеждам - разбирайте дебела, тънка, пъпчива, силиконова или не - да си заминава моментално!
Ако мъжът до мен има силното желание да си утолява нагона другаде - прав му път!
хич не смятам, да се изпълвам със злоба към всяка хубава млада жена, само заради МИСЛАТА, че би могла да е ДРУГАТА!
животът е кръговрат, а и както си постелем...

МИР!

# 47
  • Мнения: 2
Ама защо нападате по-младите момичета - и защо връзката им с женен мъж да ги прави "безморални кучки"? Защото са млади и красиви, или защото мъжът не може да реши (или пък вече е решил)кое му е по-ценно: готина мацка в леглото или семейството вкъщи?
По-добре да се стараем да сме готини и атрактивни, да поддържаме интереса на мъжа си, и да виждаме и положителните му качества, не само колко яде, колко време стои пред тв/компютъра и какъв часовник си е купил, отколкото да съзираме във всяка по-млада мацка потенциална заплаха. По-млади винаги ще има.

Никого не нападам, просто ако отношенията в семейството не вървят- приключваш, слагаш точка и търсиш нов път в живота.... Но да се мъкнеш 5-6 години и с жена и с любовница, това не го разбирам, най-малкото е некоректно и към двете. Едната все ще го "спечели" в крайна сметка, но защо и е такава "пирова победа", питам аз......

# 48
  • Мнения: 7 837
Браво, безпогрешни, невероятни, неземни, светици... Слезте на земята и се огледайте, ама първо в себе си  Simple Smile

Ами ти на базата на едно изречение, какво ще кажеш? Принципно питане - принципен отговор!

И ето ти един такъв казус - ако утре твоят хукне нанякъде, какви свои недостатъци ще извадиш в резултат на погледа към себе си?

И аз 4акам отговор даже съм бръкнала в контакта Crazy ако се наложи ток да пусна по жицата #2gunfire

Непостоянна, заядлива и неблагодарна понякога, издребнявам и често натяквам за дребни неща... Толкова за откритото излагане на недостатъци в нета... Имам и достатъчно други, но те не са за хвалба.
О,да, да не забравя - лоша домакиня  Mr. Green

Тонката, не са ли те учили, че контактите са опасно нещо?

# 49
  • Мнения: 2 792
 Неспаске, тамън тръгнах да пиша и ти си написала, нещо близко до мойте мисли.

 Не мога да кажа, какво бих мислила , ей така общо за мъж с подобно поведение, обикновенно ми трябва понвече информация за да имам позиция.
  
 Не съм попадала в подобна ситуация, не знам дали ще попадна, но ако мъжа ми си позволи да се отнесе по този начин с мен, прав му път.... не е нито първия, нито последния мъж на тази земя, няма да ми е приятно, но ще го преживея, от това не се умира.
  
 

# 50
  • Мнения: 1 425
Едната все ще го "спечели" в крайна сметка, но защо и е такава "пирова победа", питам аз......
Мен ако питаш не се знае коя печели. Може да се окаже, че тая дето ГО е спечелила си е спечелила един куп неприятности на главата, а другата дето ГО е загубила може да се радва, че се е разкарал.  Laughing

# 51
  • Мнения: 218
Девойките не са виновни. Виновна е Природата.

Моля моля... не била виновна. Ама как ще да не е ако много добре знае, че мъжото дет се лигави по нея е женен, че и деца има (или са на път да се родят). Безморални кучки... света е пълен с такива.

И кой е по-безморалния в случая?ТОЙ или ТЯ?Виновен е онзи, който изневерява.Според мен подобна постъпка е непристойна и аморална, независимо от пола. newsm11

# 52
  • София
  • Мнения: 2 901
Браво, безпогрешни, невероятни, неземни, светици... Слезте на земята и се огледайте, ама първо в себе си  Simple Smile

Ами ти на базата на едно изречение, какво ще кажеш? Принципно питане - принципен отговор!

И ето ти един такъв казус - ако утре твоят хукне нанякъде, какви свои недостатъци ще извадиш в резултат на погледа към себе си?

И аз 4акам отговор даже съм бръкнала в контакта Crazy ако се наложи ток да пусна по жицата #2gunfire

Непостоянна, заядлива и неблагодарна понякога, издребнявам и често натяквам за дребни неща... Толкова за откритото излагане на недостатъци в нета... Имам и достатъчно други, но те не са за хвалба.
О,да, да не забравя - лоша домакиня  Mr. Green

Благодарим за отговора!   bouquet дано не те стига!

Така де, питат ни какво мислим и... мислим разни работи! Просто може ли да не мислим нищо, било и без достатъчно обективна информация.

# 53
  • Мнения: 1 418
Първо не се знае въпросната предполагаема девойка с която изневерява дали въобще знае,че той има съпруга,а за това,че е бременна или е родила още по-малко.
Второто което е важно защо точно трябва да я изостави.Може просто другата да му е временно забавление независимо какво и обещава.
Незнам авторката на темата дали визира себе си или своя позната,която е преживяла подобно нещо.Аз лично не съм срещала такъв мъж изоставил бременната си или наскоро родила жена.В по-късен етап може би,но точно в този момент....През живота си не съм срещала такъв ИЗРОД.Дори много мои познати са се събирали да живеят заедно или са се женили точно по този повод.
А по повод самата изневяра в най-чист вид независимо от състоянието на жената съм безкомпромисна.В момента,в който разбера изчезвам завинаги.

# 54
  • Мнения: 1 425
Аз лично не съм срещала такъв мъж изоставил бременната си или наскоро родила жена.
Еми то не е голямо щастие да познаваш такива хора. Ама ги има - можеш да се поразходиш до раздела "Самотни родители" и да се убедиш.

# 55
  • Мнения: 13 512
Аз лично не съм срещала такъв мъж изоставил бременната си или наскоро родила жена.
Еми то не е голямо щастие да познаваш такива хора. Ама ги има - можеш да се поразходиш до раздела "Самотни родители" и да се убедиш.
Аз познавам.Разведе се докато жена му беше бременна и не отиде да си види детето дори.

# 56
Не излизайте с номера, че е виновно и момичето. Вината е изцяло на мъжа.Това може да го направи само един мухльо, който не знае какво иска и не може да носи отговорност.А освен това момичето може изобщо да не знае, че той има приятелка, че тя е бременна и т. н. Да се изневери в такъв момент е отвратително.

# 57
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 488
И аз познавам- едва призна първото дете, бързо направо второ, което още не е виждал, а е почти на година...

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Ситуация с мои приятели. И двамата имат слабост към нета. Той има слабост към флирта по нета - типичен сваляч - омайва жените и те са като омагьосани - нямам си понятие как го прави. До такава степен, че накрая се водят преговори къде ще живее с дадената дама след като се оженят (това без да са се виждали на живо). След това признание, че има приятелка, че тя е бременна, но той стои с нея само заради детето и т. н.... После приятелката разбира, естествено, мъжете са много глупави в това отношение и се издават - и разгонва кандидатките ... Сърдене ден, два , три, после прошка - това е за последен път...
След това жената ражда. От раждането не се прави секс - стандартен, само алтернативен. Мъжа обяснява на поредната обожателка как му липсва секса. Как си обича много бебето, но как не обича приятелката си, но стои с нея заради бебето, което е най-прекрасното на земята. Приятелката отново научава и се включва в кю-то на обожателката. При което обожателката заявява "Той не те обича, стои само заради бебето при теб, ти го изнудваш с него и той изобщо не те иска, иска мен и ти не можеш да ме спреш да го изчукам. Дори ще ти кажа след това и ще ти покажа снимки как съм го чукала". Е, снимки не показа, но направи направи останалото - взе колата, отиде при него на работата му, когато беше нощна смяна и го спука от секс. След това си вдигна чукалата и писа на приятелката му по кю-то колко му е харесало с нея в леглото и как от сега нататък няма да и харесва с нея.
 Неговия отговор на плача защо го е направил беше "Ми какво да направя, еб.ше ми се, а с теб не сме го правили вече 20 дена"
Е, кой е виновен? Само мъжа ли? Или само обожателката? Или моята позната, която плака седмица и накрая му прости, защото го обича. Всъщност не му прости, тя просто го обича и не го напусна...

# 59
  • Мнения: 1 422
..... прав му път.... не е нито първия, нито последния мъж на тази земя....

Наистина ли го мислите това, наистина ли толкова малко ви пука, че това си е вашият си мъж и вие имате право да си е ваш? Наистина ли няма да се заемете с всички средства да си го приберете удома? Пък после го нахокайте, както вие си знаете, ако това ви влече? Наистина ли? Или просто лесно се говори на теория?

Общи условия

Активация на акаунт