ИЗНЕВЯРАТА

  • 6 394
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Момичета, какво ви е мнението за мъжете, които изоставят бременните си или наскоро родили съпруги и се хвърлят в обятията на млади, атрактивни и хищни девойки? Има ли виновни за такава ситуация и кои са те?

# 1
  • Мнения: 109
 #Crazy
Какво може да ми е мнението- изроди! И без това хормоните объркват достатъчно и се чувстваш различно и изглеждаш различно...през бременността имам предвид....

не мога да разбера въпроса- предо това всичко ли е било наред и нещата се променят заради детето newsm78 нещо не схващам...или просто ей така си тръгва???

# 2
  • Мнения: 196
Ми единствения виновен е МАЖО,що щото като видят по-къса пола и един одембелен пъп и АЙДЕ Heart Eyesмайната му на всичко.Ама той като може да изостави бременна жена или токущо родила той не е мъж,а п.......ка(извинявам се за израза).За мен такива "мъже"са меко казано страхливци,ми кат си го напраил ми гледай си го и като си я взел и нея си гледай(жената)де.Айде да си останат със здраве тия мърльовци щото накрая пак с подвита опашка при жената. Peace

# 3
  • Мнения: 805
Девойките не са виновни. Виновна е Природата.

# 4
  • Мнения: 4 053
мисля,че са истински мухльовци,страхливци и.......говеда без чувство за някъква отговорност Sick

# 5
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Момичета, какво ви е мнението за мъжете, които изоставят бременните си или наскоро родили съпруги и се хвърлят в обятията на млади, атрактивни и хищни девойки? Има ли виновни за такава ситуация и кои са те?
За мен няма разлика дали са бременни, наскоро родили, или не чак толкова наскоро... Мъж, който бяга от отговорност е един голям тъп ЗАДНИК!

Само че изоставяне и изневяра не са едно и също.

# 6
  • Мнения: 495
дааа, има да пишем по тази тема...
мъжете са виновни в случая, те са обвързаните, те носят отговорността
вярно, че девойката го е съблазнила, обаче това не оправдава изобщо мъжа

# 7
  • Мнения: 495
та да продължа - моя приятелка ходеше с женен мъж и като искаха да пият кафе в центъра, ме мъкнеха със себе си за масовка Close. та въпросният господично си приказваше пред мен най-свободно, затова имам преки наблюдения Twisted Evil
ей, не минаваше среща, без да се оплаче от жена си - как лошо се държала с него, как били само съквартиранти, колко неразбран бил той, как мъкнел брачния хомот само заради детето и т.н. глупости Thinking
в същото време жена му сигурно хал хабер си е нямала за тези техни "брачни несполуки" newsm78
та така - мисля, че определено мъжете са по-виновните #Cussing out

# 8
  • Мнения: 431
та така - мисля, че определено мъжете са по-виновните #Cussing out

Мъжа несъмнено носи вина, но и тази, която му се е вързала, знаейки, че е обвързан, за мен не е стока.  Naughty

Мъжете са си мъже и си търсят, пък който им пусне, ако имаше повече женска солидарност, щеше да има по-малко нещастни жени и от двете страни на барикадата.

# 9
  • София
  • Мнения: 13 217

Ей това ме разсмя, честно!!! И мъжете пак се измъкват невинни  Twisted Evil Twisted Evil
За дадено действие винаги има причина!! В случая не може да коментираме нищо, щото не знаем историята. А и да я знаем няма да е обективно редставена, гаранция!

# 10
  • Мнения: 1 172
Момичета, какво ви е мнението за мъжете, които изоставят бременните си или наскоро родили съпруги и се хвърлят в обятията на млади, атрактивни и хищни девойки? Има ли виновни за такава ситуация и кои са те?
Зависи от ситуацията. Не мога да кажа, че всеки такъв мъж е задължително безотговорен или виновен на 100%.
Изневярата няма нищо общо с отговорностите и задълженията на един баща към детето му! Тя касае само отношенията му с майката на детето му и като всичко останало тези отношения си имат предистория, различна за всеки различен случай на "провинил" се съпруг.
Наивно е да се смята, че след като една жена е родила дете от някой, този някой й е "в кърпа вързан".  Аз пък не одобрявам това, че много жени след раждането спират да обръщат внимание на външния си вид и смятат че той е маловажен за съпруга им. А после мъжете стават виновни,че има и по-атрактивни от съпругите им...

# 11
  • Мнения: 3 634
Девойките не са виновни. Виновна е Природата.

Моля моля... не била виновна. Ама как ще да не е ако много добре знае, че мъжото дет се лигави по нея е женен, че и деца има (или са на път да се родят). Безморални кучки... света е пълен с такива.

# 12
  • Мнения: 6 472
Ми мухльовци, какво да мисля. Както за мъжете, така и за въпросните девойки.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Мисля, че са КРЪШКАЧИ, НЕСЕРИОЗНИЦИ И НЕ МОЖЕ ДА ИМ СЕ РАЗЧИТА ЗА СЕМЕЙСТВО, макар че всяко следствие си има причина все пак.........

# 14
  • Мнения: 394
Много зависи каква е историята.В повечето случаи мъжете са виновни,но немалка част вина за това в отделни случаи имат и жените.Много често забременена и изоставена се получава,когато двама души се запознаят,юри месец,два на маслините и решават,че всичко е ок.,става бебето,вдига се сватба и вече сме семейство.Е да ама не.Заживяват под един покрив,тепърва трябва да свикват с новото положение,отговорности,пари,нагаждане един към друг.Щото вече не е толкова лесно-няма ги купоните и безоблачното щастие.А мъжете попринцип са по-слабата половина психически-не е тайна за никого. и не издържат.Предават се и бягат.Така е по-лесно.Няма за какво да се мисли-жената да се оправя.И тя в един момент изпада в положението-употребена и изоставена.
За това според мен се мисли-чувства-да,любов-да.Поживей и виж дали става работата.Ако е сериозен и отговорен-то ще се проличи.Говоря в дадения пример за прибързаното създаване на семайство.Никой не пришпорва,никой не ти слага вилицата на врата.Така според мен ще има по-малко разбити семейства и по-малко деца без бащи.
Та затова е много относително-истории всякакви,мъжете в повечето случаи са гадовете,но в голяма степен си го правиме и ние.

# 15
  • Мнения: 2
Девойките не са виновни. Виновна е Природата.

Моля моля... не била виновна. Ама как ще да не е ако много добре знае, че мъжото дет се лигави по нея е женен, че и деца има (или са на път да се родят). Безморални кучки... света е пълен с такива.
Напълно те подкрепям. На мъжа са му слаби ангелите, добре е да погледнеш и през очите на жена му, нали след време можеш да изпаднеш в нейното положение. Но обикновенно мъжете си намират майстора, стават безгласни букви и младите им нови жени ги държат .....под чехъл.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
та така - мисля, че определено мъжете са по-виновните #Cussing out

Мъжа несъмнено носи вина, но и тази, която му се е вързала, знаейки, че е обвързан, за мен не е стока.  Naughty

Мъжете са си мъже и си търсят, пък който им пусне, ако имаше повече женска солидарност, щеше да има по-малко нещастни жени и от двете страни на барикадата.

# 17
  • Мнения: 1 172
Ама защо нападате по-младите момичета - и защо връзката им с женен мъж да ги прави "безморални кучки"? Защото са млади и красиви, или защото мъжът не може да реши (или пък вече е решил)кое му е по-ценно: готина мацка в леглото или семейството вкъщи?
По-добре да се стараем да сме готини и атрактивни, да поддържаме интереса на мъжа си, и да виждаме и положителните му качества, не само колко яде, колко време стои пред тв/компютъра и какъв часовник си е купил, отколкото да съзираме във всяка по-млада мацка потенциална заплаха. По-млади винаги ще има.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 901
Против съм да обуждате младите прелъстителки!

Все пак си зависи от конкретната история, щото и за виновни бременни и родилки има истории. Обаче да се оневиняват мъжете с това, че са им слаби ангелите - е, защо на тях да се позволява, а на кръшкаща жена веднага да се лепва етикета "к***а". И то в такъв случай - прелъстителка или кръшкачка - все к***а!

Но масово историите за кръшнал съпруг на бременна или родилка са с виновен мъж в главната роля! Толкова пък не може да приеме, че на жената й трябва време за да се съвземе и че всяка подобна метаморфоза е и удар за нейното самочувствие като сексуална партньорка! Ей, недое**ли се, значи!

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 490
Девойките не са виновни. Виновна е Природата.

Моля моля... не била виновна. Ама как ще да не е ако много добре знае, че мъжото дет се лигави по нея е женен, че и деца има (или са на път да се родят). Безморални кучки... света е пълен с такива.

Абсолютно те подкрепям в това мнение. Мъжът че си е виновен- виновен е. Но нещата се правят от двама.

# 20
  • Мнения: 644
Девойките не са виновни. Виновна е Природата.

Моля моля... не била виновна. Ама как ще да не е ако много добре знае, че мъжото дет се лигави по нея е женен, че и деца има (или са на път да се родят). Безморални кучки... света е пълен с такива.


                              newsm10

абсолютно съм съгласна,не че''силният пол''го защитавам,ама...........си е така   Hug
друг е въпроса недай си боже разбера,ще го   #2gunfire   #2gunfire    #2gunfire

# 21
  • Мнения: 1 629

По-добре да се стараем да сме готини и атрактивни, да поддържаме интереса на мъжа си, и да виждаме и положителните му качества, не само колко яде, колко време стои пред тв/компютъра и какъв часовник си е купил, отколкото да съзираме във всяка по-млада мацка потенциална заплаха. По-млади винаги ще има.


Никак не съм съгласна Naughty Аз да се старая да съм готина и да му поддържам интереса, за да не се 'оглежда' той. Цък! Мъже също има под път и над път, въпросът е, че трябва на тях да им се разясни, че са заменими, че има по-млади и по-способни. Crossing Arms

# 22
# 23
  • Мнения: 260
Аз не се поддържам само заради него, а за да се чувствам аз самата добре! Това че съм се оженила и съм родила не значи че съм за боклука! А ако ми изневерява, точно това е посланието-аз съм "бракувана" стока и сега се търси нещо ново. Ако мъжа обича жена си, независимо дали тя е бременна, родила е наскоро, има килца отгоре, не и се прави секс, изморена е, няма време да се гримира и да си оправи косата, всеки истински мъж може да изтърпи този период и да и помогне да се чувства по добре, вместо да се чуди къде да си го завре на топло. За мен такива мъже са боклуци. Все пак не сме животни и би трябвало да могат да се контролират, ако имат малко мозък в горната глава. Изневярата може да е мотивирана донякъде ако има сериозни проблеми в отношенията, "сърби ме" не е адекватна причина.
А за момиче, което се натиска (или поддава) на женен мъж, още повече с дете, също смятам че е боклук. Ако не друго, н си ли държат на достойнството бе! Аз за никой не бих се примирила да съм "другата жена". Дори да го харесваш, като знаеш, че е женен-забравяш!
Има една такава, дето чат-пат се увърта около мъжа ми, те са си приятели и колеги в университета, като остане без гадже и се сеща за него, иаче с месеци не звъни. Досега не и се е отворил парашута, ама е много нагла!

# 24
  • Мнения: 509
Младите,атрактивни и хищни девойки ли са причината един мъж да изостави бременната си или току-що родила или каквато и да била там съпруга?Колко е лесно да ги обвиним тях,да ги наречем "безморални кучки" и да ги мразим,че ги има.Да тях винаги ги е имало и едва ли ще престанат да съществуват.Интересно как тези момичета трябва да се чувстват виновни за това,че са млади и красиви и че са изкушение за мъжете?!И как едва ли не те трябва да мислят за семействата на тези мъже и какво причиняват на съпругите им!Много хубаво звучи,за да е истина!По-трудно е да си признаем истинските причини.Една девойка може да е само поводът да се разпадне едно семейство,но проблемите са там някаде у двамата.Всеки случай е различен.Веднъж проблемът е в мъжа,друг път в жената,понякога причините са дълбоко в семейството,а друг път са по-преодолими.Глупаво е да се заблуждаваме и да си губим времето с " морални или безморални кучки",вместо да се опитаме да си спасим семейството.

# 25
  • Мнения: 3 091
въобще не съм съгласна с правените генерални изводи! зависи от конкретната ситуация. ако бременната или току що родилата жена се държи по начин, който не се харесва на мъжа - тогава какво? или защото е бременна или току що родила - той трябва да търпи всичко на всяка цена! хора, недейте така!
говорим за човешки отношения - нещо сложно и многопластово. ако мъж ми ме зареже - вината е и на двамата. ако ме замени с хищна косатка - Убаво! ако е с дзвер - пак... справянето с проблема не е прехвърлянето на вината на някой друг, на ДРУГИЯ...

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 490
Ами младите девойки са виновни дотолкова, че дори и да разберат, че даден мъж е женен, не се отдръпват.
Казват си- хм, тя жена му сигурно е няква психопатка, комплексарка или нам ква си и решават да се позабавляват.
Ако не бяха безморални кучки, щяха да му кажат- беше ми приятно, но ти имаш семейство, довиждане. За колко подобни постъпки чуваме?!
Аз никога не бих си позволила да имам афера с женен мъж, колкото и да съм влюбена в него  no Знам какво е... Но ако си човек с принципи и моралът е един от тях, отстояваш си ги с цената на всичко.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Мацки, много философствате! Любопитна съм на вас ако се случи как ще реагирате? Щото на МОФ-ката и се случи...

Никак не съм съгласна Naughty Аз да се старая да съм готина и да му поддържам интереса, за да не се 'оглежда' той. Цък! Мъже също има под път и над път, въпросът е, че трябва на тях да им се разясни, че са заменими, че има по-млади и по-способни. Crossing Arms

Ето, това е приказка  Peace

# 28
  • Мнения: 6 155
Аз не се поддържам само заради него, а за да се чувствам аз самата добре! Това че съм се оженила и съм родила не значи че съм за боклука! А ако ми изневерява, точно това е посланието-аз съм "бракувана" стока и сега се търси нещо ново. Ако мъжа обича жена си, независимо дали тя е бременна, родила е наскоро, има килца отгоре, не и се прави секс, изморена е, няма време да се гримира и да си оправи косата, всеки истински мъж може да изтърпи този период и да и помогне да се чувства по добре, вместо да се чуди къде да си го завре на топло. За мен такива мъже са боклуци. Все пак не сме животни и би трябвало да могат да се контролират, ако имат малко мозък в горната глава. Изневярата може да е мотивирана донякъде ако има сериозни проблеми в отношенията, "сърби ме" не е адекватна причина.
А за момиче, което се натиска (или поддава) на женен мъж, още повече с дете, също смятам че е боклук. Ако не друго, н си ли държат на достойнството бе! Аз за никой не бих се примирила да съм "другата жена". Дори да го харесваш, като знаеш, че е женен-забравяш!

 newsm10 newsm10 newsm10

Само да вметна, че "другата" не винаги е по-млада, по-хубава, по-слаба, по-умна или по-... тя просто е друга Peace

# 29
  • Мнения: 473
Aз пък си направих един експеримент преди няколко месеца.Много ми беше интересно дали ще срещна един стойностен мъж който да ми каже АЗ ДЪРЖА НА ЖЕНА СИ И ДРУГИ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ.Е повярвайте все още такъв не съм срещнала..Даже преди месец ми казаха за един мъж дето за него се говори 4е е много сериозен и него никога неможе да го видиш с друга жена освен съпругата му и 4е там шанса ти е равен на 0.Та един мой познат се видял с него и аз наро4но му казах да го бъзне нещо за мен и той му показал моя снимка.Реакцията била равна на 0.И си казах ето това е истински мъж с бизнес, положение и семейство.Но познайте преди около 2-3 дена този същия(сериозния Grinning) звънял на моя познат да го пита дали може да му уреди едно кафенце с мен.Без коментар #Crazy.Аз мисля 4е на мъжете без изклю4ение им трябва по един наморник и по половин 4ас  разходка  в парка не пове4е.

# 30
  • Мнения: 13 512
Само да вметна, че "другата" не винаги е по-млада, по-хубава, по-слаба, по-умна или по-... тя просто е друга Peace

Да, тогава е страшното- да разбереш,че мъжът ти е с жена,която е по-възрастна,по-грозна и по-дебела от теб вече няколко години. Тогава си даваш сметката,че причината не е в мъжа, а в самата теб. Имам такива примери около себе си .Аз съм на мнение,че който си има лозе,трябва да си го пази-независимо дали е мъж или жена. Нищо не е даром,трябва да се заслужи.. Това,че даден мъж е  женен за мен не  го прави мой и обратното. Това не е даденост, а заслуга.Лично мнение, не ме нападайте.

# 31
  • Мнения: 1 680
Това е най-малкото нечовешко.
За мен това не са хора. Презирам такива мъже. Поне могат да се преструват докато жената се посъвземе малко, ама знам ли кое е по-малкото зло в случая newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 2 901
Само да вметна, че "другата" не винаги е по-млада, по-хубава, по-слаба, по-умна или по-... тя просто е друга Peace

Аз за никой не бих се примирила да съм "другата жена".

И аз само да вметна - обикновено когато си необвързаната, хич не си "другата"! Напротив, ти си на първо място, нищо че не си ляга с теб вечер, а точно онази вкъщи е другата, при която е "по задължение"! И такива необвързани и обикновено млади момичета са с такива разхайтени мъже, защото могат да си правят, каквото поискат - той не може да й каже "не ходи там", "не се виждай с тази (приятелка)", с него е, когато й се иска! Що пък тя да е простата?

И моля-моля! Ако такъв не може да изчака да родя, да понакърмя детето си и тогава да отслабна и да стана като в тийнейджърските си години,  Naughty не ми трябва! Ще работя за егото му! Ама друг път! Ей, аман да мислят с която си глава повече им отърва!

# 33
  • Мнения: 6 155
...Аз мисля 4е на мъжете без изклю4ение им трябва по един наморник и по половин 4ас  разходка  в парка не пове4е.

Тц, на мъжа му трябва едно такова нещо  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 7 837
Браво на вас! Веднага генерализирахте, прикачихте етикети на мухльовци и к..ви и това само на базата на едно начално изречение.

Браво, безпогрешни, невероятни, неземни, светици... Слезте на земята и се огледайте, ама първо в себе си  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 407
Лошо, не мисля , че е редно!

# 36
  • Мнения: 6 155
Само да вметна, че "другата" не винаги е по-млада, по-хубава, по-слаба, по-умна или по-... тя просто е друга Peace

Аз за никой не бих се примирила да съм "другата жена".

И аз само да вметна - обикновено когато си необвързаната, хич не си "другата"! ...

Мисля, че е достатъчно ясно коя е "другата", но специално за теб ще поясня - "другата" = любовницата. Това от гледна точка на съпругата. А пък самата любовница, ако иска да се чувства не първа, ами и последна на черешата, проблема си е нейн Wink

# 37
  • Мнения: 805
Мани, мани. Тука ку*вите на килограм.

# 38
  • Мнения: 6 155
Тука ку*вите на килограм.

Аха, и такива ги има...

# 39
  • София
  • Мнения: 2 901
Браво, безпогрешни, невероятни, неземни, светици... Слезте на земята и се огледайте, ама първо в себе си  Simple Smile

Ами ти на базата на едно изречение, какво ще кажеш? Принципно питане - принципен отговор!

И ето ти един такъв казус - ако утре твоят хукне нанякъде, какви свои недостатъци ще извадиш в резултат на погледа към себе си?

# 40
Девойките не са виновни. Виновна е Природата.

Моля моля... не била виновна. Ама как ще да не е ако много добре знае, че мъжото дет се лигави по нея е женен, че и деца има (или са на път да се родят). Безморални кучки... света е пълен с такива.
Абсолютно не съм съгласна с това твърдение. Ако някой иска да ми изневери все ще се намери някоя по-красива, по-умна, по-добра, по- съпричастна и т.н. Но ако някой ме обича заради това което съм - с всичките  ми недостатъци и преимущества няма и да помисли за изневяра.Независимо от това колко "безморални кучки" му се предлагат.

# 41
  • Мнения: 13 512
Девойките не са виновни. Виновна е Природата.

Моля моля... не била виновна. Ама как ще да не е ако много добре знае, че мъжото дет се лигави по нея е женен, че и деца има (или са на път да се родят). Безморални кучки... света е пълен с такива.
Абсолютно не съм съгласна с това твърдение. Ако някой иска да ми изневери все ще се намери някоя по-красива, по-умна, по-добра, по- съпричастна и т.н. Но ако някой ме обича заради това което съм - с всичките  ми недостатъци и преимущества няма и да помисли за изневяра.Независимо от това колко "безморални кучки" му се предлагат.

 newsm10

# 42
  • Мнения: 473
Браво, безпогрешни, невероятни, неземни, светици... Слезте на земята и се огледайте, ама първо в себе си  Simple Smile

Ами ти на базата на едно изречение, какво ще кажеш? Принципно питане - принципен отговор!

И ето ти един такъв казус - ако утре твоят хукне нанякъде, какви свои недостатъци ще извадиш в резултат на погледа към себе си?

И аз 4акам отговор даже съм бръкнала в контакта Crazy ако се наложи ток да пусна по жицата #2gunfire

# 43
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Но ако някой ме обича заради това което съм - с всичките  ми недостатъци и преимущества няма и да помисли за изневяра.Независимо от това колко "безморални кучки" му се предлагат.
Принципно си права, но само принципно. На практика е друго.

# 44
  • Мнения: 1 425
Принципно си права, но само принципно. На практика е друго.
т.е. По принцип си права, ама всъщност не си права. Laughing

# 45
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Принципно си права, но само принципно. На практика е друго.
т.е. По принцип си права, ама всъщност не си права. Laughing
Права е. На теория Wink

# 46
  • Мнения: 3 091
Ако мъжът до мен се интересува повече от това как изглеждам - разбирайте дебела, тънка, пъпчива, силиконова или не - да си заминава моментално!
Ако мъжът до мен има силното желание да си утолява нагона другаде - прав му път!
хич не смятам, да се изпълвам със злоба към всяка хубава млада жена, само заради МИСЛАТА, че би могла да е ДРУГАТА!
животът е кръговрат, а и както си постелем...

МИР!

# 47
  • Мнения: 2
Ама защо нападате по-младите момичета - и защо връзката им с женен мъж да ги прави "безморални кучки"? Защото са млади и красиви, или защото мъжът не може да реши (или пък вече е решил)кое му е по-ценно: готина мацка в леглото или семейството вкъщи?
По-добре да се стараем да сме готини и атрактивни, да поддържаме интереса на мъжа си, и да виждаме и положителните му качества, не само колко яде, колко време стои пред тв/компютъра и какъв часовник си е купил, отколкото да съзираме във всяка по-млада мацка потенциална заплаха. По-млади винаги ще има.

Никого не нападам, просто ако отношенията в семейството не вървят- приключваш, слагаш точка и търсиш нов път в живота.... Но да се мъкнеш 5-6 години и с жена и с любовница, това не го разбирам, най-малкото е некоректно и към двете. Едната все ще го "спечели" в крайна сметка, но защо и е такава "пирова победа", питам аз......

# 48
  • Мнения: 7 837
Браво, безпогрешни, невероятни, неземни, светици... Слезте на земята и се огледайте, ама първо в себе си  Simple Smile

Ами ти на базата на едно изречение, какво ще кажеш? Принципно питане - принципен отговор!

И ето ти един такъв казус - ако утре твоят хукне нанякъде, какви свои недостатъци ще извадиш в резултат на погледа към себе си?

И аз 4акам отговор даже съм бръкнала в контакта Crazy ако се наложи ток да пусна по жицата #2gunfire

Непостоянна, заядлива и неблагодарна понякога, издребнявам и често натяквам за дребни неща... Толкова за откритото излагане на недостатъци в нета... Имам и достатъчно други, но те не са за хвалба.
О,да, да не забравя - лоша домакиня  Mr. Green

Тонката, не са ли те учили, че контактите са опасно нещо?

# 49
  • Мнения: 2 792
 Неспаске, тамън тръгнах да пиша и ти си написала, нещо близко до мойте мисли.

 Не мога да кажа, какво бих мислила , ей така общо за мъж с подобно поведение, обикновенно ми трябва понвече информация за да имам позиция.
  
 Не съм попадала в подобна ситуация, не знам дали ще попадна, но ако мъжа ми си позволи да се отнесе по този начин с мен, прав му път.... не е нито първия, нито последния мъж на тази земя, няма да ми е приятно, но ще го преживея, от това не се умира.
  
 

# 50
  • Мнения: 1 425
Едната все ще го "спечели" в крайна сметка, но защо и е такава "пирова победа", питам аз......
Мен ако питаш не се знае коя печели. Може да се окаже, че тая дето ГО е спечелила си е спечелила един куп неприятности на главата, а другата дето ГО е загубила може да се радва, че се е разкарал.  Laughing

# 51
  • Мнения: 218
Девойките не са виновни. Виновна е Природата.

Моля моля... не била виновна. Ама как ще да не е ако много добре знае, че мъжото дет се лигави по нея е женен, че и деца има (или са на път да се родят). Безморални кучки... света е пълен с такива.

И кой е по-безморалния в случая?ТОЙ или ТЯ?Виновен е онзи, който изневерява.Според мен подобна постъпка е непристойна и аморална, независимо от пола. newsm11

# 52
  • София
  • Мнения: 2 901
Браво, безпогрешни, невероятни, неземни, светици... Слезте на земята и се огледайте, ама първо в себе си  Simple Smile

Ами ти на базата на едно изречение, какво ще кажеш? Принципно питане - принципен отговор!

И ето ти един такъв казус - ако утре твоят хукне нанякъде, какви свои недостатъци ще извадиш в резултат на погледа към себе си?

И аз 4акам отговор даже съм бръкнала в контакта Crazy ако се наложи ток да пусна по жицата #2gunfire

Непостоянна, заядлива и неблагодарна понякога, издребнявам и често натяквам за дребни неща... Толкова за откритото излагане на недостатъци в нета... Имам и достатъчно други, но те не са за хвалба.
О,да, да не забравя - лоша домакиня  Mr. Green

Благодарим за отговора!   bouquet дано не те стига!

Така де, питат ни какво мислим и... мислим разни работи! Просто може ли да не мислим нищо, било и без достатъчно обективна информация.

# 53
  • Мнения: 1 418
Първо не се знае въпросната предполагаема девойка с която изневерява дали въобще знае,че той има съпруга,а за това,че е бременна или е родила още по-малко.
Второто което е важно защо точно трябва да я изостави.Може просто другата да му е временно забавление независимо какво и обещава.
Незнам авторката на темата дали визира себе си или своя позната,която е преживяла подобно нещо.Аз лично не съм срещала такъв мъж изоставил бременната си или наскоро родила жена.В по-късен етап може би,но точно в този момент....През живота си не съм срещала такъв ИЗРОД.Дори много мои познати са се събирали да живеят заедно или са се женили точно по този повод.
А по повод самата изневяра в най-чист вид независимо от състоянието на жената съм безкомпромисна.В момента,в който разбера изчезвам завинаги.

# 54
  • Мнения: 1 425
Аз лично не съм срещала такъв мъж изоставил бременната си или наскоро родила жена.
Еми то не е голямо щастие да познаваш такива хора. Ама ги има - можеш да се поразходиш до раздела "Самотни родители" и да се убедиш.

# 55
  • Мнения: 13 512
Аз лично не съм срещала такъв мъж изоставил бременната си или наскоро родила жена.
Еми то не е голямо щастие да познаваш такива хора. Ама ги има - можеш да се поразходиш до раздела "Самотни родители" и да се убедиш.
Аз познавам.Разведе се докато жена му беше бременна и не отиде да си види детето дори.

# 56
Не излизайте с номера, че е виновно и момичето. Вината е изцяло на мъжа.Това може да го направи само един мухльо, който не знае какво иска и не може да носи отговорност.А освен това момичето може изобщо да не знае, че той има приятелка, че тя е бременна и т. н. Да се изневери в такъв момент е отвратително.

# 57
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 490
И аз познавам- едва призна първото дете, бързо направо второ, което още не е виждал, а е почти на година...

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Ситуация с мои приятели. И двамата имат слабост към нета. Той има слабост към флирта по нета - типичен сваляч - омайва жените и те са като омагьосани - нямам си понятие как го прави. До такава степен, че накрая се водят преговори къде ще живее с дадената дама след като се оженят (това без да са се виждали на живо). След това признание, че има приятелка, че тя е бременна, но той стои с нея само заради детето и т. н.... После приятелката разбира, естествено, мъжете са много глупави в това отношение и се издават - и разгонва кандидатките ... Сърдене ден, два , три, после прошка - това е за последен път...
След това жената ражда. От раждането не се прави секс - стандартен, само алтернативен. Мъжа обяснява на поредната обожателка как му липсва секса. Как си обича много бебето, но как не обича приятелката си, но стои с нея заради бебето, което е най-прекрасното на земята. Приятелката отново научава и се включва в кю-то на обожателката. При което обожателката заявява "Той не те обича, стои само заради бебето при теб, ти го изнудваш с него и той изобщо не те иска, иска мен и ти не можеш да ме спреш да го изчукам. Дори ще ти кажа след това и ще ти покажа снимки как съм го чукала". Е, снимки не показа, но направи направи останалото - взе колата, отиде при него на работата му, когато беше нощна смяна и го спука от секс. След това си вдигна чукалата и писа на приятелката му по кю-то колко му е харесало с нея в леглото и как от сега нататък няма да и харесва с нея.
 Неговия отговор на плача защо го е направил беше "Ми какво да направя, еб.ше ми се, а с теб не сме го правили вече 20 дена"
Е, кой е виновен? Само мъжа ли? Или само обожателката? Или моята позната, която плака седмица и накрая му прости, защото го обича. Всъщност не му прости, тя просто го обича и не го напусна...

# 59
  • Мнения: 1 422
..... прав му път.... не е нито първия, нито последния мъж на тази земя....

Наистина ли го мислите това, наистина ли толкова малко ви пука, че това си е вашият си мъж и вие имате право да си е ваш? Наистина ли няма да се заемете с всички средства да си го приберете удома? Пък после го нахокайте, както вие си знаете, ако това ви влече? Наистина ли? Или просто лесно се говори на теория?

# 60
..... прав му път.... не е нито първия, нито последния мъж на тази земя....

Наистина ли го мислите това, наистина ли толкова малко ви пука, че това си е вашият си мъж и вие имате право да си е ваш? Наистина ли няма да се заемете с всички средства да си го приберете удома? Пък после го нахокайте, както вие си знаете, ако това ви влече? Наистина ли? Или просто лесно се говори на теория?
Само дето не каза,че освен че имаме право да си е наш е и предмет. Ами хора сме -имаме чувства, желания. Ако неговите вече не са насочени към мен - какво да направя - да му кажа ти си мой и нямаш права. И да намразя всички красиви, сексапилни момичета? Защото ако той не ме желае всяка красива жена е заплаха за мен. Бих предпочела да потърся своето щастие другаде отколкото да се унижавам да си го прибирам вкъщи и да му се карам.

# 61
  • Мнения: 6 167
съжалявам, но за да имаш дете или да си бременна, за мен означава , че си на върха на пирамидата във връзката ти.
сигурно е показал някакви признаци и 'дефекти' по пътя към узряването за идеята за дете.
освен ако не е превъртял внезапно.
и това се случва.
като цяло съветвам всички да си отварят очите.
сега и да го бистрим , нещастника е пълен.



# 62
  • Мнения: 3 634
Аз лично не съм срещала такъв мъж изоставил бременната си или наскоро родила жена.
Еми то не е голямо щастие да познаваш такива хора. Ама ги има - можеш да се поразходиш до раздела "Самотни родители" и да се убедиш.

Ела, Джем, да те запозная с моя бившия...

А освен това момичето може изобщо да не знае, че той има приятелка, че тя е бременна и т. н. Да се изневери в такъв момент е отвратително.

Знаят те, знаяяяяят. Поне тази която аз визирам (сиреч, от собствен опит съм писала мнението си на първа страница) знаеше много добре за моето съществуване, както и за бебето в корема ми и 4 годишният ни син.

Едната все ще го "спечели" в крайна сметка, но защо и е такава "пирова победа", питам аз......
Мен ако питаш не се знае коя печели. Може да се окаже, че тая дето ГО е спечелила си е спечелила един куп неприятности на главата, а другата дето ГО е загубила може да се радва, че се е разкарал.  Laughing

Мерсаж!!! Ей това ми трябваше да прочета Simple Smile


# 63
  • Мнения: 1 418
О,мама от Финландия наистина съжалявам,че това ти се е случило.И все пак радвам се,че си била достатъчно силна,за да го преодолееш.Аз лично доста време се опитвам за забременея и честно казано ми е все едно дали ще бъда с мъж или без мъж.Е разбира се по-добре е да има баща детето безспорно.
Аз игнорирам такива екземпляри още в началото,щото то се забелязва по някакъв начин.

# 64
  • Мнения: 44
С риск да си навлека буря, даже ураган от недоброжелателство, : вие сте си виновни!
 Първо - разглеждате секса като оръжие за обвързването на един мъж. Забременила се дадена палавница и съответно  ярем до гроб. Питам аз - къде е дългата, опознавателна свалка?
Второ, забременяла или родила дамата.? Добре, но хайде да се разберем, мъжа не е само забременител. Той е човешко същество, което си иска вниманието и ласката и след като е изпълнил дълга си. Какво получава? Пълно пренебрежение, изоставяне на последна позиция, лишаване от секс, внимание, ласка, дори добра дума. С други думи - излишен.
 Е, да ви сметна, така не става.  Всеки търси любов. Ние мъжете също. Който я даде, при него сме. Така, че стига с гневните епитети! В последна сметка - не постъпвате ли и вие по същия начин, когато ви пренебрегнат.
 И последно . Вярно, форума е женски, дамски, ама стига вече с тази конфронтация мъже/жени. Излишно е.
И за да разоръжа тези, които веднага ще заподозрат лична длама - щастливо женен с три дъщери, сравнително доволен от състоянието си - и по отношение на секса и по отношение на кекса.
С много любов към тези , които не ни забравят след изпълнението на дълга!

# 65
  • Мнения: 3 634
О,мама от Финландия наистина съжалявам,че това ти се е случило.И все пак радвам се,че си била достатъчно силна,за да го преодолееш.Аз лично доста време се опитвам за забременея и честно казано ми е все едно дали ще бъда с мъж или без мъж.Е разбира се по-добре е да има баща детето безспорно.
Аз игнорирам такива екземпляри още в началото,щото то се забелязва по някакъв начин.

Хих... благодаря ти.
Не съм силна... рева си от време на време и ми иде да си дрънна главата в стената, но в повечето случай с помощта на мамите от форума, на приятелите и семейството ми и на собственото ми чувство за хумор се оправям.
Да имаш бебе с мъж (заслужаващ си) до тебе е препоръчително. Да си сам не е първа прелест (особенно вечер след като заспи детето). А що се отнася за това да се забележи и игнорира екземпляра... ми какво да кажа. По някога не си личи от пръв поглед що за боклук си си намерила (или си станала сляпа от любов).

До господина дето със сигурност ще си навлече урагана... Бих искала да питам ако всичко със секса и с кекса е на ред то каква друга причина бихте изложили?

# 66
  • Мнения: 473
Браво, безпогрешни, невероятни, неземни, светици... Слезте на земята и се огледайте, ама първо в себе си  Simple Smile

Ами ти на базата на едно изречение, какво ще кажеш? Принципно питане - принципен отговор!

И ето ти един такъв казус - ако утре твоят хукне нанякъде, какви свои недостатъци ще извадиш в резултат на погледа към себе си?

И аз 4акам отговор даже съм бръкнала в контакта Crazy ако се наложи ток да пусна по жицата #2gunfire

Непостоянна, заядлива и неблагодарна понякога, издребнявам и често натяквам за дребни неща... Толкова за откритото излагане на недостатъци в нета... Имам и достатъчно други, но те не са за хвалба.
О,да, да не забравя - лоша домакиня  Mr. Green

Тонката, не са ли те учили, че контактите са опасно нещо?

О да знам 4е са лошо нещо.Ама аз напоследък все съм си там.Няма страшно свикнах с тях Crazy

# 67
  • Мнения: 473
Първо не се знае въпросната предполагаема девойка с която изневерява дали въобще знае,че той има съпруга,а за това,че е бременна или е родила още по-малко.
Второто което е важно защо точно трябва да я изостави.Може просто другата да му е временно забавление независимо какво и обещава.
Незнам авторката на темата дали визира себе си или своя позната,която е преживяла подобно нещо.Аз лично не съм срещала такъв мъж изоставил бременната си или наскоро родила жена.В по-късен етап може би,но точно в този момент....През живота си не съм срещала такъв ИЗРОД.Дори много мои познати са се събирали да живеят заедно или са се женили точно по този повод.
А по повод самата изневяра в най-чист вид независимо от състоянието на жената съм безкомпромисна.В момента,в който разбера изчезвам завинаги.

Ами имам предложение нали казваш 4е не познаваш такава жена дето да бъде изоставена бременна.Ами да се запознаем и ще познаваш ве4е.Но при мен слу4ая беше още по тежък.

# 68
  • Мнения: 1 418
О,мама от Финландия наистина съжалявам,че това ти се е случило.И все пак радвам се,че си била достатъчно силна,за да го преодолееш.Аз лично доста време се опитвам за забременея и честно казано ми е все едно дали ще бъда с мъж или без мъж.Е разбира се по-добре е да има баща детето безспорно.
Аз игнорирам такива екземпляри още в началото,щото то се забелязва по някакъв начин.

Хих... благодаря ти.
Не съм силна... рева си от време на време и ми иде да си дрънна главата в стената, но в повечето случай с помощта на мамите от форума, на приятелите и семейството ми и на собственото ми чувство за хумор се оправям.
Да имаш бебе с мъж (заслужаващ си) до тебе е препоръчително. Да си сам не е първа прелест (особенно вечер след като заспи детето). А що се отнася за това да се забележи и игнорира екземпляра... ми какво да кажа. По някога не си личи от пръв поглед що за боклук си си намерила (или си станала сляпа от любов).

При такива прекрасни създания,каквито са дечицата ти,не съжалявай за нищо.Едно съм научила в този живот:Господ забавя,но не забравя.Тепърва ти предстоят радости.

Последна редакция: пн, 12 юни 2006, 22:21 от Джем

# 69
  • Мнения: 1 418
Първо не се знае въпросната предполагаема девойка с която изневерява дали въобще знае,че той има съпруга,а за това,че е бременна или е родила още по-малко.
Второто което е важно защо точно трябва да я изостави.Може просто другата да му е временно забавление независимо какво и обещава.
Незнам авторката на темата дали визира себе си или своя позната,която е преживяла подобно нещо.Аз лично не съм срещала такъв мъж изоставил бременната си или наскоро родила жена.В по-късен етап може би,но точно в този момент....През живота си не съм срещала такъв ИЗРОД.Дори много мои познати са се събирали да живеят заедно или са се женили точно по този повод.
А по повод самата изневяра в най-чист вид независимо от състоянието на жената съм безкомпромисна.В момента,в който разбера изчезвам завинаги.

Ами имам предложение нали казваш 4е не познаваш такава жена дето да бъде изоставена бременна.Ами да се запознаем и ще познаваш ве4е.Но при мен слу4ая беше още по тежък.
Наистина не познавам.Предполагам,че мъжът е бил много млад......и не е бил готов.Нямам друго обяснение.

# 70
  • Мнения: 6 167
на лevonik само искам да кажа, че таз игра се играе от двама.
тоест, какво си имал право ( любов, внимание , нежност и тн) си е лично твой проблем. като си се.... с жена, която не ти ги дава тия неща чиго дириш при нея.
става в-с за бременна жена. с 'твоето' дете.
дадена палавница не се забременява сама. ( както го описваш), а я забременява даден палавник. и после ярема до гроб ( или отговорността) би трябвало да си я понесе той и тя.
за тия думи в Щатите или в някоя 'цивилизована' държава ша та осъдят и ша плащаш до гроб, че си бил палав.  и така ттябвва, щото тя не е била сама в момента на зачатието.

в едно те подкрепям , а и казах и в миналия си постинг - зада стигне една двойка до идеята да има дете наистина трябва да са сигурни, че поне имат връзка.

# 71
  • Мнения: 2
О,мама от Финландия наистина съжалявам,че това ти се е случило.И все пак радвам се,че си била достатъчно силна,за да го преодолееш.Аз лично доста време се опитвам за забременея и честно казано ми е все едно дали ще бъда с мъж или без мъж.Е разбира се по-добре е да има баща детето безспорно.
Аз игнорирам такива екземпляри още в началото,щото то се забелязва по някакъв начин.

Хих... благодаря ти.
Не съм силна... рева си от време на време и ми иде да си дрънна главата в стената, но в повечето случай с помощта на мамите от форума, на приятелите и семейството ми и на собственото ми чувство за хумор се оправям.
Да имаш бебе с мъж (заслужаващ си) до тебе е препоръчително. Да си сам не е първа прелест (особенно вечер след като заспи детето). А що се отнася за това да се забележи и игнорира екземпляра... ми какво да кажа. По някога не си личи от пръв поглед що за боклук си си намерила (или си станала сляпа от любов).

До господина дето със сигурност ще си навлече урагана... Бих искала да питам ако всичко със секса и с кекса е на ред то каква друга причина бихте изложили?
Мила , аз също съм го изпитала на гърба си, затова започнах темата, но го надживях, независимо , че оставя жестоки следи...... Таз, която визирам, знаеше през цялото време, че е женен, но дори се обаждаше вкъщи , за да ме тормози......и така 6-7 години..... Накрая ми писна..... Сега са "щастливо " женени, имат и дете отскоро, а въпросната се подвизава из този сайт и с доктринерски патос развява знамето на защитаваща децата, семейството, семейните добавки и т.н.  Под достойнството ми е да я персонализирам, ако прочете, тя сама ще се сети,......Този модел на поведение не е нов, обаче. /Дори Мадона не го е измислила/.... Сега се прави на супер майка, но ако погледне назад- смрад.....

# 72
  • Мнения: 1 422
Снежна кралица, не си ми разбрала идеята. Аз говорех, не че ще му ги кажеш нези неща, че си е твой, а как се чувстваш вътре в теб. Дали човек се бори за семейството си или просто така се отказва от него. Естествено че си зависи от ситуацията, естествено, че при грознярско, подло, предателско поведение, даделява обидата, но залитането по някоя кукла не значи, че ще си презра мъжа. Аз не! Има много етапи по пътя към раздялата. И не вярвам, че животът и която и да е връзка започва или свършва със секса. поне не смислените връзки. Ето затова не съм почитател на ранните бракове и тези, които следват 2 месеца бурни младежки страсти.

# 73
  • Мнения: 473
Първо не се знае въпросната предполагаема девойка с която изневерява дали въобще знае,че той има съпруга,а за това,че е бременна или е родила още по-малко.
Второто което е важно защо точно трябва да я изостави.Може просто другата да му е временно забавление независимо какво и обещава.
Незнам авторката на темата дали визира себе си или своя позната,която е преживяла подобно нещо.Аз лично не съм срещала такъв мъж изоставил бременната си или наскоро родила жена.В по-късен етап може би,но точно в този момент....През живота си не съм срещала такъв ИЗРОД.Дори много мои познати са се събирали да живеят заедно или са се женили точно по този повод.
А по повод самата изневяра в най-чист вид независимо от състоянието на жената съм безкомпромисна.В момента,в който разбера изчезвам завинаги.

Ами имам предложение нали казваш 4е не познаваш такава жена дето да бъде изоставена бременна.Ами да се запознаем и ще познаваш ве4е.Но при мен слу4ая беше още по тежък.
Наистина не познавам.Предполагам,че мъжът е бил много млад......и не е бил готов.Нямам друго обяснение.

Ами моя беше на 49 г.и ме заряза бременна.Сигурно защото е бил прекалено възрастен и не е бил готов да поеме ангажимента и да си седне на задника.Едните млади другите стари все оправдание си имат Thinking

# 74
  • Мнения: 3 091
..... прав му път.... не е нито първия, нито последния мъж на тази земя....

Наистина ли го мислите това, наистина ли толкова малко ви пука, че това си е вашият си мъж и вие имате право да си е ваш? Наистина ли няма да се заемете с всички средства да си го приберете удома? Пък после го нахокайте, както вие си знаете, ако това ви влече? Наистина ли? Или просто лесно се говори на теория?
ДА, и аз така мисля. Какво значи "мой"? Това е жив човек, независим, различен, дори не ми е роднина... никого не мога да вържа и предпочитам връзката ми да е истинска, а не на сила... За мъж отдавна не се боря... може би заради житейски опит. няма смисъл, повярвай ми!
Една случка с близки хора - той - студент, млад, привлекателен, тя - също. Връзка между млади хора - неангажираща, но тя забременява. Скандали, тръшкания, заплахи, разговори с неговите родители! Женят се - насила! Бракът им издържа известно време, но се разпадна. Според мен една жена не може да има преимущество само защото е бременна или майка! брак без любов е измамно щастие.

# 75
  • Мнения: 1 462
Когато щат да изневеряват. Само да не внасят болести и да не изнасят пари, вещи, бижута, зестри, губери и всякакво движимо и лесно преносимо имущество.

# 76
  • Мнения: 5 877
Хахаха, Калпазанке... представих си те как дърпате губера от двете страни на входната врата... СТООООЙ tantrum

# 77
  • Мнения: 805
Абе, Gaming  Laughing

# 78
  • София
  • Мнения: 2 901
С риск да си навлека буря, даже ураган от недоброжелателство, : вие сте си виновни!
 Първо - разглеждате секса като оръжие за обвързването на един мъж. Забременила се дадена палавница и съответно  ярем до гроб. Питам аз - къде е дългата, опознавателна свалка?
Второ, забременяла или родила дамата.? Добре, но хайде да се разберем, мъжа не е само забременител. Той е човешко същество, което си иска вниманието и ласката и след като е изпълнил дълга си. Какво получава? Пълно пренебрежение, изоставяне на последна позиция, лишаване от секс, внимание, ласка, дори добра дума. С други думи - излишен.
 Е, да ви сметна, така не става.  Всеки търси любов. Ние мъжете също. Който я даде, при него сме. Така, че стига с гневните епитети! В последна сметка - не постъпвате ли и вие по същия начин, когато ви пренебрегнат.
 И последно . Вярно, форума е женски, дамски, ама стига вече с тази конфронтация мъже/жени. Излишно е.
И за да разоръжа тези, които веднага ще заподозрат лична длама - щастливо женен с три дъщери, сравнително доволен от състоянието си - и по отношение на секса и по отношение на кекса.
С много любов към тези , които не ни забравят след изпълнението на дълга!

Ей, този мъж ако знае, в какво се забърка!

Първо, въобще не говорим за секса и забременяването като инструмент за обвързване. Поне аз не говоря! Видели се една вечер, след 3 такива направили бебето и после - заедно до гроб, не! Говорим за мъже, напуснали бременните си съпруги или съпруги с малките деца, щото тги досърбяло! Но това не означава, че когато палавник и палавница спретнат едно бебе, палавникът трябва да си измие ръцете и да си тръгне - па нека остане с нея да видят ще го задържи ли тя бебето САМИЧКА, след като той не иска или ще прави аборт, да си кажат право куме в очи, кой какво иска и по живо по здраво да се разделят, ама след като оправят нещата - ако ще се абортира, нека той да е до нея поне докато имената си научат!

Второ, какво е това "изпълнил дълга си" - към кого е този дълг, много насериозно се взехте нещо! Тоя момент с преизпълняването на плана за петилетката е демоде, драги! И после, лишили го от секс и ласка - абе вие май 20 дни без секс и започвате да пишете по стените "сексът е мираж!" Знаете ли какво означава раждане и възстановяване във физическия смисъл, за емоционалното няма да говорим - достатъчно е да кажа, че като ви заболи пръста овиквате квартала, че всички да разберат. А я си помисли какво е болка дето много добре знаеш, че ще свърши... хм, когато мине. Ами шевове, ми разтворени шевове, ми страхът от болката после! Първо си представи какво изпитваш като пикаеш с болка и целите ти тревоги и го умножи по колкото си искаш, ама по-голямо от 2! Я първо осеменителите велики да си помислят, ако това им беше дълг как щяха да си пазят пи**ата в гащите и да потръпват при мисълта за екстремното преживяване секс в близките месец-два!

Ей, дълг преизпълнили!  #2gunfire Той тоя дълг с осеменяването свършил - да не си градския бик на повикване! Вземи ти да отреагираш после денонощно на бебето, щото аз ще хъркам В ДРУГАТА СТАЯ, че утре съм на работа! Спи ли ти се - ами, бебето има нужди, то само не може още да се преоблича и храни! Ти си неговата Вселена и то зависи от теб!

Вкарай малко мозък в горната глава, че от долната съвсем изтече!

# 79
  • Мнения: 2
С риск да си навлека буря, даже ураган от недоброжелателство, : вие сте си виновни!
 Първо - разглеждате секса като оръжие за обвързването на един мъж. Забременила се дадена палавница и съответно  ярем до гроб. Питам аз - къде е дългата, опознавателна свалка?
Второ, забременяла или родила дамата.? Добре, но хайде да се разберем, мъжа не е само забременител. Той е човешко същество, което си иска вниманието и ласката и след като е изпълнил дълга си. Какво получава? Пълно пренебрежение, изоставяне на последна позиция, лишаване от секс, внимание, ласка, дори добра дума. С други думи - излишен.
 Е, да ви сметна, така не става.  Всеки търси любов. Ние мъжете също. Който я даде, при него сме. Така, че стига с гневните епитети! В последна сметка - не постъпвате ли и вие по същия начин, когато ви пренебрегнат.
 И последно . Вярно, форума е женски, дамски, ама стига вече с тази конфронтация мъже/жени. Излишно е.
И за да разоръжа тези, които веднага ще заподозрат лична длама - щастливо женен с три дъщери, сравнително доволен от състоянието си - и по отношение на секса и по отношение на кекса.
С много любов към тези , които не ни забравят след изпълнението на дълга!
Levonik, жена ти явно има 4 деца...... И кво, малко кекс, малко секс, детенцето е доволно и сито и се върти около фустата на жена си. Не съм настроена недоброжелателно към теб, грешиш, просто твоята позиция на мъж под чехъл не ми дава реален поглед по обсъжданата тема Simple Smile

# 80
  • Мнения: 1 425
...Levonik, жена ти явно има 4 деца...... И кво, малко кекс, малко секс, детенцето е доволно и сито и се върти около фустата на жена си. Не съм настроена недоброжелателно към теб, грешиш, просто твоята позиция на мъж под чехъл не ми дава реален поглед по обсъжданата тема Simple Smile
Мацка, много си бърза с изводите. Откъде толкова бързо разбра че човека е 1. дете и 2. под чехъл. И откъде накъде мислиш че неговата позиция не ти дава реален поглед по темата?
Нека ти кажа и аз нещо, пък ти ако искаш го мисли за реално, ако искаш недей.
Тука можете да си обсъждате колкото си искате за мъжете и също за младите напористи жени. Ако това ти е целта.
А ако искаш да знаеш ЗАЩО мъжът ти е постъпил така - мъжките мнения (включително това на левоник) ще са ти много по-полезни от женските. Женските мнения ще са ти по-полезни за да разбереш защо е постъпила така "другата". Ама ти си знаеш какво искаш. Като гледам, май само си чешеш езика.

# 81
  • София
  • Мнения: 2 901
...Levonik, жена ти явно има 4 деца...... И кво, малко кекс, малко секс, детенцето е доволно и сито и се върти около фустата на жена си. Не съм настроена недоброжелателно към теб, грешиш, просто твоята позиция на мъж под чехъл не ми дава реален поглед по обсъжданата тема Simple Smile
Мацка, много си бърза с изводите. Откъде толкова бързо разбра че човека е 1. дете и 2. под чехъл. И откъде накъде мислиш че неговата позиция не ти дава реален поглед по темата?
Нека ти кажа и аз нещо, пък ти ако искаш го мисли за реално, ако искаш недей.
Тука можете да си обсъждате колкото си искате за мъжете и също за младите напористи жени. Ако това ти е целта.
А ако искаш да знаеш ЗАЩО мъжът ти е постъпил така - мъжките мнения (включително това на левоник) ще са ти много по-полезни от женските. Женските мнения ще са ти по-полезни за да разбереш защо е постъпила така "другата". Ама ти си знаеш какво искаш. Като гледам, май само си чешеш езика.

Права си, Panther, и аз мисля, че поне от постинга на levonik не могат да се правят изводи за това, че е дете и е под чехъл.

Права си и, че женските мнения дават ясна представа за причините на постъпките на "другите" жени, което пак не е за похвали, но все е нещо.

Както си и права, че наистина мъжките мнения ще й дадат по-ясна картина защо мъжът е постъпил така, но това поне засега по никакъв начин не звучи оправдателно за мъжа.

# 82
  • Мнения: 1 425
Всъщност съм ПРАВ.  Wink

# 83
  • София
  • Мнения: 2 901

  bouquet сори, ако беше в гръб и с вдигната опашка, щях да те позная...

Общи условия

Активация на акаунт