ИЗНЕВЯРАТА

  • 6 383
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Девойките не са виновни. Виновна е Природата.

Моля моля... не била виновна. Ама как ще да не е ако много добре знае, че мъжото дет се лигави по нея е женен, че и деца има (или са на път да се родят). Безморални кучки... света е пълен с такива.
Напълно те подкрепям. На мъжа са му слаби ангелите, добре е да погледнеш и през очите на жена му, нали след време можеш да изпаднеш в нейното положение. Но обикновенно мъжете си намират майстора, стават безгласни букви и младите им нови жени ги държат .....под чехъл.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 097
та така - мисля, че определено мъжете са по-виновните #Cussing out

Мъжа несъмнено носи вина, но и тази, която му се е вързала, знаейки, че е обвързан, за мен не е стока.  Naughty

Мъжете са си мъже и си търсят, пък който им пусне, ако имаше повече женска солидарност, щеше да има по-малко нещастни жени и от двете страни на барикадата.

# 17
  • Мнения: 1 172
Ама защо нападате по-младите момичета - и защо връзката им с женен мъж да ги прави "безморални кучки"? Защото са млади и красиви, или защото мъжът не може да реши (или пък вече е решил)кое му е по-ценно: готина мацка в леглото или семейството вкъщи?
По-добре да се стараем да сме готини и атрактивни, да поддържаме интереса на мъжа си, и да виждаме и положителните му качества, не само колко яде, колко време стои пред тв/компютъра и какъв часовник си е купил, отколкото да съзираме във всяка по-млада мацка потенциална заплаха. По-млади винаги ще има.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 901
Против съм да обуждате младите прелъстителки!

Все пак си зависи от конкретната история, щото и за виновни бременни и родилки има истории. Обаче да се оневиняват мъжете с това, че са им слаби ангелите - е, защо на тях да се позволява, а на кръшкаща жена веднага да се лепва етикета "к***а". И то в такъв случай - прелъстителка или кръшкачка - все к***а!

Но масово историите за кръшнал съпруг на бременна или родилка са с виновен мъж в главната роля! Толкова пък не може да приеме, че на жената й трябва време за да се съвземе и че всяка подобна метаморфоза е и удар за нейното самочувствие като сексуална партньорка! Ей, недое**ли се, значи!

# 19
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Девойките не са виновни. Виновна е Природата.

Моля моля... не била виновна. Ама как ще да не е ако много добре знае, че мъжото дет се лигави по нея е женен, че и деца има (или са на път да се родят). Безморални кучки... света е пълен с такива.

Абсолютно те подкрепям в това мнение. Мъжът че си е виновен- виновен е. Но нещата се правят от двама.

# 20
  • Мнения: 644
Девойките не са виновни. Виновна е Природата.

Моля моля... не била виновна. Ама как ще да не е ако много добре знае, че мъжото дет се лигави по нея е женен, че и деца има (или са на път да се родят). Безморални кучки... света е пълен с такива.


                              newsm10

абсолютно съм съгласна,не че''силният пол''го защитавам,ама...........си е така   Hug
друг е въпроса недай си боже разбера,ще го   #2gunfire   #2gunfire    #2gunfire

# 21
  • Мнения: 1 629

По-добре да се стараем да сме готини и атрактивни, да поддържаме интереса на мъжа си, и да виждаме и положителните му качества, не само колко яде, колко време стои пред тв/компютъра и какъв часовник си е купил, отколкото да съзираме във всяка по-млада мацка потенциална заплаха. По-млади винаги ще има.


Никак не съм съгласна Naughty Аз да се старая да съм готина и да му поддържам интереса, за да не се 'оглежда' той. Цък! Мъже също има под път и над път, въпросът е, че трябва на тях да им се разясни, че са заменими, че има по-млади и по-способни. Crossing Arms

# 22
# 23
  • Мнения: 260
Аз не се поддържам само заради него, а за да се чувствам аз самата добре! Това че съм се оженила и съм родила не значи че съм за боклука! А ако ми изневерява, точно това е посланието-аз съм "бракувана" стока и сега се търси нещо ново. Ако мъжа обича жена си, независимо дали тя е бременна, родила е наскоро, има килца отгоре, не и се прави секс, изморена е, няма време да се гримира и да си оправи косата, всеки истински мъж може да изтърпи този период и да и помогне да се чувства по добре, вместо да се чуди къде да си го завре на топло. За мен такива мъже са боклуци. Все пак не сме животни и би трябвало да могат да се контролират, ако имат малко мозък в горната глава. Изневярата може да е мотивирана донякъде ако има сериозни проблеми в отношенията, "сърби ме" не е адекватна причина.
А за момиче, което се натиска (или поддава) на женен мъж, още повече с дете, също смятам че е боклук. Ако не друго, н си ли държат на достойнството бе! Аз за никой не бих се примирила да съм "другата жена". Дори да го харесваш, като знаеш, че е женен-забравяш!
Има една такава, дето чат-пат се увърта около мъжа ми, те са си приятели и колеги в университета, като остане без гадже и се сеща за него, иаче с месеци не звъни. Досега не и се е отворил парашута, ама е много нагла!

# 24
  • Мнения: 509
Младите,атрактивни и хищни девойки ли са причината един мъж да изостави бременната си или току-що родила или каквато и да била там съпруга?Колко е лесно да ги обвиним тях,да ги наречем "безморални кучки" и да ги мразим,че ги има.Да тях винаги ги е имало и едва ли ще престанат да съществуват.Интересно как тези момичета трябва да се чувстват виновни за това,че са млади и красиви и че са изкушение за мъжете?!И как едва ли не те трябва да мислят за семействата на тези мъже и какво причиняват на съпругите им!Много хубаво звучи,за да е истина!По-трудно е да си признаем истинските причини.Една девойка може да е само поводът да се разпадне едно семейство,но проблемите са там някаде у двамата.Всеки случай е различен.Веднъж проблемът е в мъжа,друг път в жената,понякога причините са дълбоко в семейството,а друг път са по-преодолими.Глупаво е да се заблуждаваме и да си губим времето с " морални или безморални кучки",вместо да се опитаме да си спасим семейството.

# 25
  • Мнения: 3 091
въобще не съм съгласна с правените генерални изводи! зависи от конкретната ситуация. ако бременната или току що родилата жена се държи по начин, който не се харесва на мъжа - тогава какво? или защото е бременна или току що родила - той трябва да търпи всичко на всяка цена! хора, недейте така!
говорим за човешки отношения - нещо сложно и многопластово. ако мъж ми ме зареже - вината е и на двамата. ако ме замени с хищна косатка - Убаво! ако е с дзвер - пак... справянето с проблема не е прехвърлянето на вината на някой друг, на ДРУГИЯ...

# 26
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 340
Ами младите девойки са виновни дотолкова, че дори и да разберат, че даден мъж е женен, не се отдръпват.
Казват си- хм, тя жена му сигурно е няква психопатка, комплексарка или нам ква си и решават да се позабавляват.
Ако не бяха безморални кучки, щяха да му кажат- беше ми приятно, но ти имаш семейство, довиждане. За колко подобни постъпки чуваме?!
Аз никога не бих си позволила да имам афера с женен мъж, колкото и да съм влюбена в него  no Знам какво е... Но ако си човек с принципи и моралът е един от тях, отстояваш си ги с цената на всичко.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Мацки, много философствате! Любопитна съм на вас ако се случи как ще реагирате? Щото на МОФ-ката и се случи...

Никак не съм съгласна Naughty Аз да се старая да съм готина и да му поддържам интереса, за да не се 'оглежда' той. Цък! Мъже също има под път и над път, въпросът е, че трябва на тях да им се разясни, че са заменими, че има по-млади и по-способни. Crossing Arms

Ето, това е приказка  Peace

# 28
  • Мнения: 6 155
Аз не се поддържам само заради него, а за да се чувствам аз самата добре! Това че съм се оженила и съм родила не значи че съм за боклука! А ако ми изневерява, точно това е посланието-аз съм "бракувана" стока и сега се търси нещо ново. Ако мъжа обича жена си, независимо дали тя е бременна, родила е наскоро, има килца отгоре, не и се прави секс, изморена е, няма време да се гримира и да си оправи косата, всеки истински мъж може да изтърпи този период и да и помогне да се чувства по добре, вместо да се чуди къде да си го завре на топло. За мен такива мъже са боклуци. Все пак не сме животни и би трябвало да могат да се контролират, ако имат малко мозък в горната глава. Изневярата може да е мотивирана донякъде ако има сериозни проблеми в отношенията, "сърби ме" не е адекватна причина.
А за момиче, което се натиска (или поддава) на женен мъж, още повече с дете, също смятам че е боклук. Ако не друго, н си ли държат на достойнството бе! Аз за никой не бих се примирила да съм "другата жена". Дори да го харесваш, като знаеш, че е женен-забравяш!

 newsm10 newsm10 newsm10

Само да вметна, че "другата" не винаги е по-млада, по-хубава, по-слаба, по-умна или по-... тя просто е друга Peace

# 29
  • Мнения: 473
Aз пък си направих един експеримент преди няколко месеца.Много ми беше интересно дали ще срещна един стойностен мъж който да ми каже АЗ ДЪРЖА НА ЖЕНА СИ И ДРУГИ НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ.Е повярвайте все още такъв не съм срещнала..Даже преди месец ми казаха за един мъж дето за него се говори 4е е много сериозен и него никога неможе да го видиш с друга жена освен съпругата му и 4е там шанса ти е равен на 0.Та един мой познат се видял с него и аз наро4но му казах да го бъзне нещо за мен и той му показал моя снимка.Реакцията била равна на 0.И си казах ето това е истински мъж с бизнес, положение и семейство.Но познайте преди около 2-3 дена този същия(сериозния Grinning) звънял на моя познат да го пита дали може да му уреди едно кафенце с мен.Без коментар #Crazy.Аз мисля 4е на мъжете без изклю4ение им трябва по един наморник и по половин 4ас  разходка  в парка не пове4е.

Общи условия

Активация на акаунт