ИЗНЕВЯРАТА

  • 6 402
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 512
Само да вметна, че "другата" не винаги е по-млада, по-хубава, по-слаба, по-умна или по-... тя просто е друга Peace

Да, тогава е страшното- да разбереш,че мъжът ти е с жена,която е по-възрастна,по-грозна и по-дебела от теб вече няколко години. Тогава си даваш сметката,че причината не е в мъжа, а в самата теб. Имам такива примери около себе си .Аз съм на мнение,че който си има лозе,трябва да си го пази-независимо дали е мъж или жена. Нищо не е даром,трябва да се заслужи.. Това,че даден мъж е  женен за мен не  го прави мой и обратното. Това не е даденост, а заслуга.Лично мнение, не ме нападайте.

# 31
  • Мнения: 1 680
Това е най-малкото нечовешко.
За мен това не са хора. Презирам такива мъже. Поне могат да се преструват докато жената се посъвземе малко, ама знам ли кое е по-малкото зло в случая newsm78

# 32
  • София
  • Мнения: 2 901
Само да вметна, че "другата" не винаги е по-млада, по-хубава, по-слаба, по-умна или по-... тя просто е друга Peace

Аз за никой не бих се примирила да съм "другата жена".

И аз само да вметна - обикновено когато си необвързаната, хич не си "другата"! Напротив, ти си на първо място, нищо че не си ляга с теб вечер, а точно онази вкъщи е другата, при която е "по задължение"! И такива необвързани и обикновено млади момичета са с такива разхайтени мъже, защото могат да си правят, каквото поискат - той не може да й каже "не ходи там", "не се виждай с тази (приятелка)", с него е, когато й се иска! Що пък тя да е простата?

И моля-моля! Ако такъв не може да изчака да родя, да понакърмя детето си и тогава да отслабна и да стана като в тийнейджърските си години,  Naughty не ми трябва! Ще работя за егото му! Ама друг път! Ей, аман да мислят с която си глава повече им отърва!

# 33
  • Мнения: 6 155
...Аз мисля 4е на мъжете без изклю4ение им трябва по един наморник и по половин 4ас  разходка  в парка не пове4е.

Тц, на мъжа му трябва едно такова нещо  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 7 837
Браво на вас! Веднага генерализирахте, прикачихте етикети на мухльовци и к..ви и това само на базата на едно начално изречение.

Браво, безпогрешни, невероятни, неземни, светици... Слезте на земята и се огледайте, ама първо в себе си  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 2 407
Лошо, не мисля , че е редно!

# 36
  • Мнения: 6 155
Само да вметна, че "другата" не винаги е по-млада, по-хубава, по-слаба, по-умна или по-... тя просто е друга Peace

Аз за никой не бих се примирила да съм "другата жена".

И аз само да вметна - обикновено когато си необвързаната, хич не си "другата"! ...

Мисля, че е достатъчно ясно коя е "другата", но специално за теб ще поясня - "другата" = любовницата. Това от гледна точка на съпругата. А пък самата любовница, ако иска да се чувства не първа, ами и последна на черешата, проблема си е нейн Wink

# 37
  • Мнения: 805
Мани, мани. Тука ку*вите на килограм.

# 38
  • Мнения: 6 155
Тука ку*вите на килограм.

Аха, и такива ги има...

# 39
  • София
  • Мнения: 2 901
Браво, безпогрешни, невероятни, неземни, светици... Слезте на земята и се огледайте, ама първо в себе си  Simple Smile

Ами ти на базата на едно изречение, какво ще кажеш? Принципно питане - принципен отговор!

И ето ти един такъв казус - ако утре твоят хукне нанякъде, какви свои недостатъци ще извадиш в резултат на погледа към себе си?

# 40
Девойките не са виновни. Виновна е Природата.

Моля моля... не била виновна. Ама как ще да не е ако много добре знае, че мъжото дет се лигави по нея е женен, че и деца има (или са на път да се родят). Безморални кучки... света е пълен с такива.
Абсолютно не съм съгласна с това твърдение. Ако някой иска да ми изневери все ще се намери някоя по-красива, по-умна, по-добра, по- съпричастна и т.н. Но ако някой ме обича заради това което съм - с всичките  ми недостатъци и преимущества няма и да помисли за изневяра.Независимо от това колко "безморални кучки" му се предлагат.

# 41
  • Мнения: 13 512
Девойките не са виновни. Виновна е Природата.

Моля моля... не била виновна. Ама как ще да не е ако много добре знае, че мъжото дет се лигави по нея е женен, че и деца има (или са на път да се родят). Безморални кучки... света е пълен с такива.
Абсолютно не съм съгласна с това твърдение. Ако някой иска да ми изневери все ще се намери някоя по-красива, по-умна, по-добра, по- съпричастна и т.н. Но ако някой ме обича заради това което съм - с всичките  ми недостатъци и преимущества няма и да помисли за изневяра.Независимо от това колко "безморални кучки" му се предлагат.

 newsm10

# 42
  • Мнения: 473
Браво, безпогрешни, невероятни, неземни, светици... Слезте на земята и се огледайте, ама първо в себе си  Simple Smile

Ами ти на базата на едно изречение, какво ще кажеш? Принципно питане - принципен отговор!

И ето ти един такъв казус - ако утре твоят хукне нанякъде, какви свои недостатъци ще извадиш в резултат на погледа към себе си?

И аз 4акам отговор даже съм бръкнала в контакта Crazy ако се наложи ток да пусна по жицата #2gunfire

# 43
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Но ако някой ме обича заради това което съм - с всичките  ми недостатъци и преимущества няма и да помисли за изневяра.Независимо от това колко "безморални кучки" му се предлагат.
Принципно си права, но само принципно. На практика е друго.

# 44
  • Мнения: 1 425
Принципно си права, но само принципно. На практика е друго.
т.е. По принцип си права, ама всъщност не си права. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт