Отваряш или хвърляш в огъня?

  • 17 115
  • 297
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 18 713
Неизпълнен с изкушения - това ми хареса Simple Smile

# 226
  • Мнения: 32
Отварям задължително. Аз на себе си нямам вяра, какво остава за друг човек. Много ми е странно, когато някой каже, че е убеден, че не му изневеряват. Има толкова изобретателни хора, че може и с години да не се размирише работата. И обикновено, тези, най-убедените, ги чакат доста изненади.

# 227
  • Мнения: X
Ако ще е празна, за какъв чемер й е била кутия на тая глупава фея?
Хвърлям в огъня. Една жена, която е поне малко проницателна, лесно би се досетила и без помощта на фея, ако най-близкия й човек й изневерява.

# 228
  • Мнения: 125
Напълно сигурна съм, че не ми изневерява, така че ще захвърля кутията и няма да отварям.

# 229
  • Мнения: 7 848
Не че нещо но житейският ми опит е доказал, че тези най - сигурните са в повечето случаи разочаровани....

Аз съм на принципа, че ако се гоним ще се хванем.
А гръмките слова като "сигурна, никога, не може да ми се случи" ги забравете. Просто превантивно. По- лесно е да се приемат някои сюрпризи на съдбата без тях.

# 230
  • Мнения: X
Защо отказвате да повярвате,че има и нормални мъже,който не ги управлява долната глава?!Бившият ми изневери и затова не сме заедно.Аз никога не съм изневерявала,под достойството ми е.Щом съм с този мъж,сама съм си го избрала и ако ми липсва нещо,ще го потърся след раздяла.Не сме животни все пак,да не можем да се контролираме.Само бих съжалявала някой,който живее в постоянен страх и недоверие в партньора си.Каква връзка е това?!

# 231
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 341
А гръмките слова като "сигурна, никога, не може да ми се случи" ги забравете.
Не са ги забравили, но в момента им е по-важно да са уверени.

Защо отказвате да повярвате,че има и нормални мъже,който не ги управлява долната глава?!Бившият ми изневери
До тук се спри и си отговори на въпроса бившият изключение или правило.

В подраздела Семейни отношения се появяват мъже, които не изпитват неудобство да признаят, че поглеждат настрани, защото половинките им не покриват в момента някакви техни изисквания.

# 232
  • Мнения: 7 848
Изобщо не съм от тях, как' Сийке. Варвам и още как. Моят мъж е такъв. Също.
Съветвам Ви само.
 
Болката е тройна, когато си се клел в някого...

# 233
  • Мнения: X
За бившият и мнозинството не споря,само споделих че има и изключения.

# 234
  • Мнения: 18 713
Има изключения, ама ще разберем кои са те, когато сме стари бабички Simple Smile И аз не бих се клела в мъж, макар да нямам съмнения никакви в мъжа си в момента.

# 235
  • Мнения: 1 447
Ако ще е празна, за какъв чемер й е била кутия на тая глупава фея?
Хвърлям в огъня. Една жена, която е поне малко проницателна, лесно би се досетила и без помощта на фея, ако най-близкия й човек й изневерява.

Интуицията винаги се обажда, да, вярно е, обаче ако знаете какви актьори са някои...И как отричат до последно, милите, свят да ви се завие....Ако има Оскар за мъже, успели да заблуждават до последно жените си, то моят бивш ще го спечели Simple Smile 6 месеца се опитваше да си играе игричките, и аз наистина се чудех доста време какво точно става, но накрая всичко се разбра.

# 236
  • Мнения: X
До сега не съм чул някой да подарява празна кутия. Все някакъв подарък трябва да има вътре, иначе за какво ще дойде Феята с кутията?

# 237
  • Мнения: 2 749
Може това да е подарък да е точно това - кутията е празна.
Защото пък има хора, които и тогава не биха повярвали, че е така.

# 238
  • Мнения: X
Е, чак пък подарък празна кутия? По хубаво би било да има подарък, нали? Например, "любов" или "запознанство"...

# 239
  • Мнения: 2 749
За разни болни ревнуващи мозъци това е идеалният подарък. Лошото е, че няма да му повярват!

Общи условия

Активация на акаунт