Противозачатачни

  • 3 142
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 492
Четири - пет години съм пила Цилест и не съм имала проблеми с килограмите!

# 16
  • Мнения: 4 546
качих 2-3 кг, но не съм много сигурна, че са от тях / но пък би било чудесно оправдание  Embarassed/

# 17
  • Мнения: 5 103
Супер много , много благодаря за отговорите, значи спокойно може да мина на противозачтъчни.

# 18
  • Мнения: 723
Ако имаш възможност, първо си направи хормонални изследвания, за да ти предпишат възможно най-подходящите за теб - тогава едва ли ще напълнееш.

Аз качих 8кг за 1 месец от Цилест, минах на Логест, започнах да ям по една салата на ден и въпреки това, докато не ги спрях, не можах да си възстанова килограмите...

# 19
  • Русе
  • Мнения: 785
Мимка, аз съм пила преди години и качих 2 кг, което всъщност ме зарадва, защото тогава бях 46 кг при ръст 166 см. Мисля, че може да се напълнее не от самите хапчета, а примерно от намаляването на цигарите, което е задължително при върлите пушачки.

# 20
  • Мнения: 4 621
Не, не съм. Преди да забременея пиех  Новинет, сега  Ясмин.

# 21
  • Мнения: 2 631
Мимка, преди да забременея пиех Диане 35 и от 48 кила (за 170 ръст) станах 62!!! Като ги спрях, спрях и да качвам, така че най-добре спирала ако питаш мен Peace

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Първите, които пих ми се отразиха зле на килограмите -  качих доста. След това се обърнах към гинеколог и от изписаните ми тогава противозачатъчни въобще не напълнях.

# 23
  • Мнения: 415
Пиех Логест и не напълнях  Peace

# 24
  • Мнения: 113
Преди да забременея 2 години пиех Силест и качих 15 кг. не съм имала промяна нито в храненето, нито в каквото и да е , затова изцяло го отдавам на противозачатъчните  Crossing Arms. След като родих отидох при лекар който по-сериозно се отнесе към това какви противозачатъчни да пия и ми изписа Logest , които пиех 4 години и не съм качила килограми, ама то закъде повече Embarassed .Наисти зависи от организма, при всеки е различно така че не заклеймявам тези или онези, просто при мене беше така. Сега обаче спрях да ги пия защото обмисляме идеята за бебе и незнам как ще повлияе това на килограмите Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 77
Пиех Дияне 35 в продължение на година и половина и напълнях  8 кг.  #Cussing out след като ги спрях от самосебе си килограамите си паднаха. Според мен е по-добре да помислиш за вариант -спирала  Rolling Eyes 

# 26
  • Мнения: 3 932
Пия 6-та година Трирегол, нямам промяна в кг...индивидуално е. Според мен консултацията с гинеколог предпазва от доста стр. ефекти, между които и този.

# 27
  • Мнения: 5 103
А лепенки ползва ли някой от вас?????????????

# 28
  • София
  • Мнения: 35 952
Пила съм 10 год. Цилест и нямах проблеми с теглото.
 

# 29
  • Мнения: 7 914
Да, определено заприличах на  smile3535... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт