Eucerin Dermopure – Мазната и склонна към акне кожа е под контрол!

  • 14 353
  • 193
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 408
От тинейджърка се сблъсквам с проблемите на мазната и акнеична кожа. За жалост до ден днешен тя си е такава-склонна към омазняване.
За да се справя с този проблем редовно изпробвам различни продукти, специално създадени за такава кожа. Иска се постоянство, грижи и хубави продукти.
С радост бих пробвала част от продуктите  на Eucerin.

# 61
  • Мнения: 910
От години се боря с проблемите мазна кожа и акне и не е лесно. Акнето значително намаля, но понякога пак ми излизат единични пъпки.

# 62
  • Мнения: 1 014
Постоянно ме тормозят черни точки , пъпки и най-неприятното са големите подкожни, за които не съм открила лек до сега .

# 63
  • Мнения: 5 254
Разбира се, даже в момента имаме челен сблъсък с тинейджъра. Накупила съм му различни неща с които да почиства и успокоява кожата.

# 64
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Постоянно имам несъвършенства и пъпчици и се чудя как да ги махна. Лятото използвах матиращия флуид на Eucerin. Бих пробвала тоник или мицеларна вода от новата серия.

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Сблъскали сме се с проблема акне, в лицето на голямата ни дъщеря. Въпреки, че вече е на 19г. и излезе от т.н. пубертет, както и въпреки здравословният и начин на хранене, почти изключващ месото, в последната година има доста проблеми с акнето. Опитва какво ли не. Но гадните пъпки все се появяват. Бихме се радвали да опитаме и с вашите продукти, дали ще подействат Neutral Face

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 3 291
Аз самата имам смесена кожа и ползвам козметика за дълбоко почистване на порите и с матиращ ефект. Последният почистващ продукт, който си купих е именно Eucerin® DERMOPURE ексфолиращ гел за лице.

# 67
  • Мнения: 9 488
Синът ми влиза в момента в пубертета, и тези неприятни симптоми - пъпките, започнаха да се появяват и да го тормозят Confused
 

# 68
  • Мнения: 605
Като дете имах сериозно акне, което после доведе до други дерматологични усложнения.
В момента синът ми е на 11 години и също страда от упорито акне. Опитвали сме различни продукти. Засега не виждам ползата от нито един.

# 69
  • Мнения: 1 557
За съжаление се сблъсквам с проблемите на черните точки ежедневно.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 690
Кожата ми е мазна. Много е трудна поддръжката й. Изисква редовно почистване на лицето - измиване с гел, мицеларна вода/тоник за свиване на порите. Трябва редовно почистване, иначе себума запушва порите и цялото ми лице става в пъпки. Имам щастието да ползвам тоника от серията. Страхотно ухае, премахва излишния себум и кожата ми след това не стои опъната, а е мека и гладка. Убедена съм, че и другите продукти от серията ще са със същото качество.

# 71
  • Мнения: 1 998
Сблъсквам се ежедневно, особено през лятото. Сега и синът ми влиза в пубертета и положението при него е трагично.

# 72
  • Мнения: 806
Едната от дъщерите ми е сега в "пика" на тийнейджърството и такива пъпки и избиха по лицето и гърба, че просто не е истина. Вече година пробваме различни продукти, скъпи и евтини. Отначало действат и после лека полека действието отшумява. Надявам се, че продуктите на Еucerin ще имат ефект.

# 73
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 719
Сблъсквам се всеки ден с мазната ми кожа. По време на някои сезони е по-добре, но есен и лято е много зле положението. Като тийнейджърка сякаш нямах толкова черни точки и пъпки.

# 74
  • Мнения: 1 962
Сблъсквам се всекидневно.С удоволствие ще използвам продуктите.

Общи условия

Активация на акаунт