Eucerin Dermopure – Мазната и склонна към акне кожа е под контрол!

  • 14 388
  • 193
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 787
От години се боря с акне и използвам предимно козметика за проблемна кожа. Използвала съм някои от Вашите продукти и съм много доволна.

# 76
  • Мнения: 1 480
Мои близки са с мазни и проблемни кожи. Стараят се да използват продукти предназначени за техния тип кожа.

# 77
  • Мнения: 3 551
От както се помня ми излизат пъпки. Не много, но все пак... Сега забелязвам, че и тийнът в къщи ще има такъв проблем. За себе си не съм помагала кой знае какви грижи, но за него ще се опитам да му помогна.

# 78
  • София
  • Мнения: 909
Сблъсквам се с мазната кожа ежедневно.   Въпреки полаганите грижи проблема с омазняването си остава. Това, и черните точки, понякога ме подлудява. Ползвам специализирана козметика за мазна кожа.

# 79
  • Мнения: 218
С акне почтине съм имала проблеми, но кожата ми е чувствителна с мазни зони с разширени пори и черни точки. И при детето ми се появиха черни точки на носа и излиза и по някоя пъпка.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 529
Ползвали сме ваши продукти, както и acne out, заради проблемна кожа.

# 81
  • Сливен
  • Мнения: 457
Аз имам проблем с мазна кожа, а синът ми е с проблемна, склонна към акне кожа. Той ползва подходяща козметика, но има упорити черни точки.

# 82
  • Мнения: 547
Аз самата имам кожа, склонна към акне. Дерматолог ми препоръча крема за лице на Eucerin® DERMOPURE Матиращ Флуид за лице. Много съм доволна от продукта и с удоволствие бих изпробвала цялата серия.

# 83
  • Мнения: X
Да, прояви ми се акне в по-зряла възраст и по хормонални причини. Запозната съм с Дермо пюр от кампанията с тестерните кутийки в аптеките и ми се струва, че видях ефект.

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Аз и брат ми имаме много проблемна кожа . Моята е много мазна и нищо не помага.

# 85
  • Мнения: 881
При мен проблемът е смесена кожа. Суха, която с хидратиране изведнъж се оказва адски мазна и склонна към акне.

# 86
  • Мнения: 672
За съжаление, и аз се сблъсквам с тези проблеми, даже ежедневно ги виждам в огледалото. Наследила съм от родителите си мазната кожа в Т-зоната, а с акнето се боря много отдавна. Ползвала съм какви ли не продукти, но пъпките продължават да излизат. УЖАС!

# 87
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 549
Имам проблемна кожа и се боря с нея, вярвайте, много е трудно! Ползвала съм серията и съм доволна, най-големият ми проблем са черните точки.

# 88
  • София
  • Мнения: 2 108
Като бях студентка имах проблеми с мазна кожа и акне и си мисля, че тогава беше от стрес. После кожата ми стана суха и дори се лющеше. След като родих обаче, отново стана мазна в Т-зоната и суха около очите. Затова много внимателно подбирам козметика, избягвам лосиони с отмиване, за да не разнасям комедони.  Ползвала съм продукт от серията, много добре повлия на кожата ми.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 2 807
Аз като бях в пубертета имах доста акне, което в онзи период не можах да намеря с какво да го третирам. Беше и малко сложно това, че не беше малко, а пък кожата ми е суха и не можеше много да ползвам прогонващи продукти.

Общи условия

Активация на акаунт