Някой ползвал ли е комбинирана количка HAUCK?

  • 2 033
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 140
Аз пък имам Мини стар на Хаук и съм доволна.
Ето тази: А комбинирана става така:


А и тази не е лоша:

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
тази няма нищо общо с моя боклук. Rolling Eyes явно няколко години по-късно си оказват значение за България. това е положително.

# 17
  • Мнения: 5 140
Лио аз тази я взех 2004-та за лятна без кошницата отгоре.
Вярно, че сега моделът е малко по различен от моята, но бях супер доволна и количката е лека.
Иначе първата ни беше Маг Ингланд.

# 18
  • Мнения: 5 140
Ето как става:    

Това е друго нещо нали.

# 19
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Лио аз тази я взех 2004-та за лятна без кошницата отгоре.

о-о за лятна само няма две мнения - става отлично.
но понеже темата беше за комбинирана и се сетих за моя боклук, който навремето струваше 260лв.

# 20
  • Мнения: 1 029
Лио аз тази я взех 2004-та за лятна без кошницата отгоре.

о-о за лятна само няма две мнения - става отлично.
но понеже темата беше за комбинирана и се сетих за моя боклук, който навремето струваше 260лв.

Кога по-точно е купувана? Аз не знам всъщност точно за кой модел става въпрос, защото моя приятелка иска да ми я дава и още не съм я виждала, но ми се струва, че нейната не е от най-новите.  Rolling Eyes

# 21
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
аз писах по-горе - моделът с Мики Маус, купувана 2002г лятото - 260лв. от Пинокио в Дружба

# 22
  • Мнения: 855
Ние купихме тази от една мама от форума, още не сме я ползвали, но лично на мен ми хареса много. И тя е от серията MiniStar, струва ми се доста удобна и маневрена.Зимният кош е широк и коша за багаж отдолу също е просторен. Но пак казвам, че още не съм я вкарала в употреба, това са наблюдения от пръв поглед  Peace

# 23
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
ами мами, като гледам, нещата много са се променили в моделите, явно има напредък и в количките, моята явно е била Хаук-трабант Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 596
ами мами, като гледам, нещата много са се променили в моделите, явно има напредък и в количките, моята явно е била Хаук-трабант Mr. Green

 Joy Joy Joy Възможно е ....

Аз ползвах близо година комбинирана количка Hauck- MiniStar M 330 - Лично за мен това беше страхотна количка, с изключение на тежината, но пък и тя има своите предимства. На много места съм писала за нея, та за да не се повтарям, само да обобщя- който е избрал този модел за своето бебче няма да съжалява, но наистина да се гледат новите модели и особенно сериите Mini Star!
Успех в избора!

# 25
  • Мнения: 3 268
много съм доволна от комбинираната на хоук.на детето е удобно и комфортно.много си я харесвах

Общи условия

Активация на акаунт