Звездни компромати- 383 част

  • 86 232
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Някой яко си е оставил ръцете върху Ганка, гърдите й са отврат 🤢
Скрит текст:






И аз го гледах това клипче с преобразяването на Гани и не мога да си кривя душата, но ми хареса първата визия, дори не познах, че е Гани.

https://www.instagram.com/p/Bo33p1ZngQW/?taken-by=galleriahairsalon

# 706
  • Мнения: 4 871
Това брата на Фики ли е? Гаджета ли са с Дениз?
https://www.instagram.com/p/BozaJqBh-lf/

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 26 500
Лика прилика са си...две кифлета Frowning1

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 14 088
Някой яко си е оставил ръцете върху Ганка, гърдите й са отврат 🤢
Скрит текст:






На първата снимка ми заприлича на Гуен Стефани.

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Ива нещо подпухнала ми се вижда,но краката са в по-добро състояние.

И коремът й се е очертал, ама нали мания да се влезе в най-малкия възможен размер. Отвратително изглежда Екимова и не само размерът на роклята е зле, ами и дължината. След определена възраст мини дължината стои ето така вулгарно.

Наистина тази дължина стои вулгарно на тези години. Дамата в средата обаче е най-зле откъм облекло - инфантилно възкъсо рокле и тези чорапи... Съфорумката е без забележки.
е Милена Шаркова,-модел,мис...чийто мъж-командосът Емил Шарков, убиха при акция. И тя като Екмова ми прави впечатление на весела вдовица...засичам я тук-там по ТВ предавания.
Биляна (съфорумката-г-жа 1 Метер Шоколад) е прекрасна,както винаги  Peace

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 26 500
Някъде четох,че Шаркова имала връзка,/с бизнесмен естествено/и много пътували по далечни страни.

# 711
  • Мнения: 3 819
В инстаграма на салона на Кондаков има голями вълци.
Направо ме хвана страх, докато разглеждах  newsm43

# 712
  • Мнения: 5 008
За Шаркова все си мисля, че мина достатъчно време преди да се появи с друг мъж, дори и по стандартите на БГ мама.

# 713
  • Sofia
  • Мнения: 26 500
Млада жена е,нека намери отново щастие и любов.

# 714
  • Мнения: 3 661
Да, Шаркова страда много!
Нека е щастлива, дете има, няма да я гледа само тъжна и страдаща! Хубава си е жената, млада, що да не обича и да бъде обичана!?

# 715
  • Мнения: 6 008
Гледах страницата на този Кондаков, ами той главно мята косите им напред все, тик ли му е това? И все един и същ кифленски начин на цапане и оформяне на косите.

# 716
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Да, Шаркова страда много!
Нека е щастлива, дете има, няма да я гледа само тъжна и страдаща! Хубава си е жената, млада, що да не обича и да бъде обичана!?
Peace
За това съм съгласна.Нека да е щастлива жената.Красавица е!
Но,някак облеклото й ми идва ту мач секси...Абе,жива и здрава да е.Харесвам я,по принцип,конкретно на тази снимка с тия чорапки ми е неадекватна,за 40 и..годишна жена.

# 717
  • София
  • Мнения: 4 020
Някъде четох,че Шаркова имала връзка,/с бизнесмен естествено/и много пътували по далечни страни.

Да, със собственика на Мундус.

# 718
  • Мнения: 2 351
Простете невежеството ми, но какво е Мундус и кой е собственика?

# 719
  • Мнения: 1 638
Някой яко си е оставил ръцете върху Ганка, гърдите й са отврат 🤢
Скрит текст:






И аз го гледах това клипче с преобразяването на Гани и не мога да си кривя душата, но ми хареса първата визия, дори не познах, че е Гани.

https://www.instagram.com/p/Bo33p1ZngQW/?taken-by=galleriahairsalon
Не разбирам идеята на разгърдената риза и разпищолването по гърди пред фризьора...

Общи условия

Активация на акаунт