Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 7

  • 45 497
  • 739
  •   1
Отговори
# 615
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Здравейте момичета
Хайде първият път да беше грешка...вторият път си е вече осъзната изневяра....и Халит ще ми чете морал на Зейнеп...как няма някой да го изтипоса във вестника в спалнята на Ендер.....
Все още не съм гледала серията и няма да коментирам...но последната сцена въпреки, че не  е  в характера на Зейнеп да отмъщава, след нея вече са на равна нога...и двамата се нараниха и сега е време да излекуват раните с любов....Алихан да докаже, че може да бъде постоянен в чувствата си, а Зейнеп да спре да се страхува и да не дава ухо на "доброжелателките"....не ми се мисли как ще реагира Алихан ако някога разбере какъв разговор проведе кака му със Зейнеп...защото и той натежа за финала на серията....

# 616
  • Мнения: 1 197
Добър вечер на всички Hug Hug Hug

Вярно, след епизода в темата има малко затишие, но предполагам че ще е до фрага /дано го пуснат вече/.

Филма става интересен, но СЦ само да не ни качат на черешата с някакви пълнежи и тъпи истории. Когато има повече ЗеиАл и по малко кикотенето на Ендер сме доволни.
Много добре им се получава играта на Севда и Онур. Не знам защо всички мислят, че Алихан е строг и безкомпромисен след като Зейно е тази която доминира в отношенията им. Съвсем друга е с Джем. При Алихан е дейна, темпераментна, отстояваща позицията си, а при Джем е мека, плаха и усмихната което не ми харесва. И не ми е ясно защо като не го обича му дава напразни надежди. Първата и грешка беше заминаването с него за Америка и после прибързаното ДА.
Това ме навежда  на мисълта / а може и това да е идея на СЦ/, че когато обичаш някого си по-взискателен, откровен и понякога остър в забележките си към любимия човек. С това си поведение Зенеп успя да промени Алихан дотам, че разби стената около него с която се беше обградил. Любовта прави чудеса, но при тях носи и много болка от сблъсака на две силни личности. Очаквам интересно развитие на връзката, още повече, че Алихан има вече още едно "подкрепление" в лицето на Емир. Много колоритен образ са направили от него. Започва да ми става симпатичен и Джанер.

Спирам вече, но както на повечето дами от темата, филма ми е непрекъснато в главата. Това е сериал който ме грабна още с първият епизод, а това рядко се случва. Малко на брой са тези сериали които ме задържат в очакване на следващия епизод. Не обичам насилието, преследването, убийствата и подобни филми въобще не ги гледам.


Докато пишех, видях, че има фраг, но не е този който ни се иска.

Приятна вечер и дано излезем отново победители тази вечер от мача.

Последна редакция: вт, 16 окт 2018, 22:30 от Екатерина Павлова

# 617
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Превод  на фраг 1 - епизод 19 с руски суб.

https://vk.com/feed?z=video-132999259_456241366%2F41da15039191b7 … -132999259_133354

# 618
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Какво каза Кемал накрая обаче много не си разбира....Започна с " Йълдъз..."

# 619
  • Мнения: 41 933
Благодаря за фрагмана и превода! bouquet bouquet

Този път не дадоха първо за ЗейАл! Peace А за Халит и Ендер просто няма думи! Peace

От думите на Кемал накрая да не би Йълдъз да е посегнала на живота си! Thinking

========================

ЗЯ се представя в Кан!Дано бъде продаден в повече страни! Praynig От други сериали има представители,но май от нашия няма!Предполагам продуцента е там! Peace



Цитат
💥«Запретный Плод» в Каннах 💥
Сейчас в Каннах проходит MipCom 2018, это фестиваль по продаже сериалов за рубеж. Наш сериал так же выставлен напродажу. Для сериалов это очень престижно. Надеемся, что наш сериал как можно больше купят в другие страны

И аз гледам мача на националите ни! Wink

Последна редакция: вт, 16 окт 2018, 21:54 от Zlatina3

# 620
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Гости - нищо повече не се чува да казва Кемал от "Йълдъз Ханъм" ; Така е сглобено ,че все едно ще скача Йълдъзката; Но пък Кемал седи много спокойно и въпроса на Халит като за такава ситуация ми е странен - "Какви ги говориш, наясно ли си?"  
***

Да им пожелаем успех в Кан! Hands Plus1

***

Падналото ми ангелче Sob
И пръстенчето донесе . . .  имам мъничка надежда , че ще отвори вратата пак Зейнеп и ще се затича след него
. . .


За тази песен се сещам като го гледам Алихан:



Превод:
Скрит текст:
Не спирай, дъжд, не спирай

Вече съм мокър в средата на Босфора,
капчиците дъжд скриват сълзите ми.
Не спирай, дъжд, не спирай!
 
Душата ми проблясва под дъжда на Истанбул,
а капките се смесват със сълзи по скулите.
Не спирай, дъжд, не спирай!
 
Вече не разчитам името й по звездите,
Напротив“ раздяла“ пише върху утрешните дни.
Не ме питай и за нея не питай!
 
Не питай, не питай, напълни Босфора!
Напълни го, аз ще пия жадно за тъгата.
 
Не спирай, не спирай, напълни Босфора!
Напълни го, аз ще пия жадно за лъжите.
 
Не спирай, моята душа се отрича, изгаря!
Угаси я, умолявам те, не спирай, ооо да, не спирай!
 
Не спирай, дъжд, не спирай!
Не питай, ти за нея не питай...

Последна редакция: вт, 16 окт 2018, 22:37 от BVAR

# 621
  • Мнения: 9 545
Добра вечер Ябълки ! Hug Purple Heart
Очаквахме фраг със ЗейАл , ама следващия път .
И аз си помислих ,че Йълдъз си е посегнала , наистина неприятно е да я хванат така , но трябваше да му каже ,че е имала нужда от пари за близките си и кой я е научил на тази дяволия , даже да я обвини ,че нарочно я е подхлъзнала .Най-добрата защита си остава нападението , но Йълдъз не е от типа Алихан и Зейнеб да и''щракне '' мозъкът толкова бързо .
Да ви кажа, въпреки целия кокоши харем Халит беше джентълмен с правилна преценка , но след случката със Зейнеб и Алихан , въобще не упрекна щерка си за тази недискретност , нещо повече - даже изслуша глупостите и . Страх го е за реномето му заради балдъзата , която Алихане готов да защитава със зъби и нокти , а от Зехра няма за какво да се срамува , да не говорим за собствения му харем от откачалки и мизернички около него . Децата му са пълен крах - любимецът слабохарактерен , уязвим и разглезен , първородната - без коментар , Лила - скрита лимонка , разсла под похлупак .Все пак в нея ми е надеждата ,че ще ги ,,разчумави ''всички .
Сигурна съм ,че Алихан още от следващата серия почва да действа , въпреки това ,,сбогом '' . Ама много ме издрзни , уморил се бил , какво толкова е направил ,че се е уморил , да не пял серенади под прозореца и ?
Между другуто много е гадничък с това ''Можете да се оттеглите '' , показва им кой е босът , даже и на Джем го направи !
Трябваше да изпратят поне Онур в Кан , с този външен вид да е обрал точките , Еда също , а защо и не Севда и накой от другите...
Но ако продуцентът изпрати Онур и Еда в Кан ще стане гранд сензация ,че са на меден месец Smiling Imp

Ето я красавицата снимка - ''живот на сета '' , подругите продължават да я плюят , но вече започват да искат Кемал да я спаси ...

Последна редакция: вт, 16 окт 2018, 22:19 от Phillipine

# 622
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859

Гости - нищо повече не се чува да казва Кемал от "Йълдъз Ханъм" ; Така е сглобено ,че все едно ще скача Йълдъзката; Но пък Кемал седи много спокойно и въпроса на Халит като за такава ситуация ми е странен - "Какви ги говориш, наясно ли си?"  
***

Да им пожелаем успех в Кан! Hands Plus1

***

Падналото ми ангелче Sob
И пръстенчето донесе . . .  имам мъничка надежда , че ще отвори вратата пак Зейнеп и ще се затича след него
. . .

да....аз чух думите на Халит...но се чудя дали Кемал не го е светнал, че са били женени за часове.... Wink

# 623
  • Варна
  • Мнения: 7 505
да....аз чух думите на Халит...но се чудя дали Кемал не го е светнал, че са били женени за часове.... Wink

Не те разбрах преди : )))))

Ммммм не ми се вярва да му каже това , защото какво ще спечели? Халит ще го изгони на секундата и ще разбере ,че се е намъкнал с цел; Може да е нещо, с което да иска да оправдае Йълдъз Rolling Eyes Той сега нали малко ангел-хранител се явява

# 624
  • Мнения: 9 545
Наистина уж дойде да мъсти , ама досега и е ангел-хранител на Йълдъзката както Боби казва , даже и на Зейно , личи си ,че има симпатии към нея .Струва ми се ,че иска да се докаже на Йълдъз с това какво е постигнал , за това вече няма съмнение ,че е успял в живота .Но какво ще каже Еднерюха като разбере за скритите му намерения ?
Алихан достойно отговори на Халит и Джем за Зейно , но на нито една от кокошките не е показал къде зимуват раците .Много ми се ще да ги ''насоли и трите - аблата ( като разбере какво е казала , мисля ,че ще побеснее , защото ще реши ,че Зейнеп за това му отказа ) , Ендер злобарката , той не е забравил ,че тя отдавна се заяде със Зейно , и най-на края издънката Зехра , с която се знаят цял живот и на която постоянно помага .Мисля ,че Лила няма да посмее да каже и една дума против Зейнеп ,зашото се чувства гузна за своите грешки .
Искам много това да ни покажат СЦ!

# 625
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Добра вечер Ябълки ! Hug Purple Heart
Очаквахме фраг със ЗейАл , ама следващия път .
И аз си помислих ,че Йълдъз си е посегнала , наистина неприятно е да я хванат така , но трябваше да му каже ,че е имала нужда от пари за близките си и кой я е научил на тази дяволия , даже да я обвини ,че нарочно я е подхлъзнала .Най-добрата защита си остава нападението , но Йълдъз не е от типа Алихан и Зейнеб да и''щракне '' мозъкът толкова бързо .
Да ви кажа, въпреки целия кокоши харем Халит беше джентълмен с правилна преценка , но след случката със Зейнеб и Алихан , въобще не упрекна щерка си за тази недискретност , нещо повече - даже изслуша глупостите и . Страх го е за реномето му заради балдъзата , която Алихане готов да защитава със зъби и нокти , а от Зехра няма за какво да се срамува , да не говорим за собствения му харем от откачалки и мизернички около него . Децата му са пълен крах - любимецът слабохарактерен , уязвим и разглезен , първородната - без коментар , Лила - скрита лимонка , разсла под похлупак .Все пак в нея ми е надеждата ,че ще ги ,,разчумави ''всички .
Сигурна съм ,че Алихан още от следващата серия почва да действа , въпреки това ,,сбогом '' . Ама много ме издрзни , уморил се бил , какво толкова е направил ,че се е уморил , да не пял серенади под прозореца и ?
Между другуто много е гадничък с това ''Можете да се оттеглите '' , показва им кой е босът , даже и на Джем го направи !
Трябваше да изпратят поне Онур в Кан , с този външен вид да е обрал точките , Еда също , а защо и не Севда и накой от другите...
Но ако продуцентът изпрати Онур и Еда в Кан ще стане гранд сензация ,че са на меден месец Smiling Imp
Ето я красавицата снимка - ''живот на сета '' , подругите продължават да я плюят , но вече започват да искат Кемал да я спаси ...
Скрит текст:
Аз също.
Ендер и Халит в леглото.....драйф Sick Sick на квадрат. #Puppy dog #Puppy dog Rolling Eyes Rolling Eyes

# 626
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 859
Наистина уж дойде да мъсти , ама досега и е ангел-хранител на Йълдъзката както Боби казва , даже и на Зейно , личи си ,че има симпатии към нея .Струва ми се ,че иска да се докаже на Йълдъз с това какво е постигнал , за това вече няма съмнение ,че е успял в живота .Но какво ще каже Еднерюха като разбере за скритите му намерения ?
Алихан достойно отговори на Халит и Джем за Зейно , но на нито една от кокошките не е показал къде зимуват раците .Много ми се ще да ги ''насоли и трите - аблата ( като разбере какво е казала , мисля ,че ще побеснее , защото ще реши ,че Зейнеп за това му отказа ) , Ендер злобарката , той не е забравил ,че тя отдавна се заяде със Зейно , и най-на края издънката Зехра , с която се знаят цял живот и на която постоянно помага .Мисля ,че Лила няма да посмее да каже и една дума против Зейнеп ,зашото се чувства гузна за своите грешки .
Искам много това да ни покажат СЦ!


и аз искам, но не ми се вярва да стане...Алихан каза, че не иска Зейнеп да го притиска говорейки, че си тръгва....омръзнало му да доказва любовта си.....И от какво му омръзна...освен, че тича до летището и изпусна Зейнеп...от както се е върнала с нищо не е доказал любовта си...поиска втори шанс...пропиля го.....А след това освен да слуша излиянията на Джем не направи нищо, за да обясни причините за липсата му на срещата....Креативен в бизнеса, в личния си живот го дава много лежерно...все едно всичко му е наред....И не беше сега момента да идва с пръстена при Зейнеп...Надявам се обаче, ако наистина обича Зейнеп, а не я иска само защото всички са против тази връзка...да започне наистина да се бори без да мрънка, че е уморен....

# 627
  • Мнения: 5 492
Да се бори, ама не знае как...Не е имал такава връзка. Много мъже не могат да обяснят. Мислят, че ние просто си знаем. Призна, че е сгрешил. Носи пръстена. На Хакан може да каже, че Зейно за него е всичко, но не и на нея. На нея се казва “ можеш да излезеш”. Много тъжно, но в живота наистина хора се разминават така. А Джем злоупотребява. Той знаеше, че тя се готви да го отреже и се изтъпани пред всички. Сега като китайска капка ще я притиска. И какво- ще го заобича? Не знам защо обичаме точно определени хора, а непо-добри от тях, но сърцето си има логика, която не е логиката на ума. Не си представям Алихан да се промени. Зейно трябва да се довери още веднъж.

# 628
  • Мнения: 1 650
Алихан наистина не знае как да и докаже любовта си, направо си мисли,че той като  я обича и тя по презумция трябва да е разбрала. Освен това за втори път казва ,че се е уморил, ами да , ще се умори, кога му се е случвало да тича след жена, до сега жените са тичали след него.Ядосваме се на сестра му, но тя не каза нито една лъжа за Алихан, точно такъв беше преди да се влюби в Зейно.Нито Дджем, нито Алихан се държат като влюбени, влюбения мъж хвърчи, няма сила дето да го спре да е при любимата , а нашия олчо само я привиква в офиса и я занимава с щуротии, другия пък , да се чудиш как се е оженил, такова бездушно ухажване, че чак да ти се приспи.

# 629
  • Мнения: 3 246
Здравейте,
Мисля, че в тази серия Алихан направи каквото можа и каквото му позволи характерът му. Опита се няколко пъти да говори със Зейно, но не успя. Джем също не мисля, че злоупотребява по никакъв начин...от разговора им в кафенето на брега стана ясно, че той въобще не е имал представа какво ще му каже тя след приема, че да я изпреварва. В един момент й каза..."значи за това искаше да говорим, да прекратим връзката"...от държанието му си пролича, че на приема не е действал подмолно, просто е бил щастлив и е решил да се похвали, глупаво, но не и преднамерено. Той усещаше, че има нещо, но го отдаде на проблема с апартамента й и факта, че е при сестра си, заобиколена от Зехра, Лила, които не я харесват. Дори сподели това с Алихан преди приема. От предишното му държание и след  разговора му със Зейно продължавам да мисля, че той е прям и честен, не обича игричките и не я притисна за нищо. Не мисля, че ще я притиска и за напред, иначе би го направил още в онова кафене, като използва чувството й за вина. Мисля, че за момента и той иска да са приятели, за да може тя да си изясни нещата и да вземе решение. Даже й го каза. За бездушното ухажване - то нямаше ухажване, нямаше време за такова...все пак един ден имаха "връзка" и то през повечето време бяха на работа. Не мисля, че той въобще е започвал с ухажването. Аз лично мисля, че Джем се държа много добре с нея, след случката, както и с Алихан...учтиво и спокойно. Това, че Джем не е за нея е ясно, но не ми е ясно, защо Зейно продължава да го лъже и да повтаря отново предишната си грешка. Той я попита два пъти, дали обича Алихан, тя каза, че не, даже го мразила; после я попита, дали ще се върне при Алихан, тя каза - разбира се, че не. Ако беше искрена с него, си мисля, че той щеше да я разбере. Сега в момента са приятели, но той още има надежди и за това каза на Алихан, че ще се бори, защото Зейно пак не беше искрена. А по повод напускането му - хареса ми, че не бяга...не е професионално и той не е направил нищо лошо, че да си тръгва. Как само увисна ченето на Алихан...после се подсмихна, мисля, че му хареса отговорът на Джем, все пак са приятели, въпреки всичко.
Съгласна съм с вас за кокошкарника и Халит...неговото не го разбирам, така се е увъртял с изневери, че не може да му хване края. Йълдъз прави грешка след грешка, къде тръгва да прави скандали на Дафне, като знае, че й е длъжница и онази има коз срещу нея. Да помисли малко и да я отстрани лека по лека. Мисля, че Кемал ще е положителен герой, дано...симпатичен е и мисля, че има добър характер. Джанер е голяма скица, все повече ми допада, смея се от сърце на шегите му.

Последна редакция: ср, 17 окт 2018, 01:35 от dana78

Общи условия

Активация на акаунт