Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 7

  • 45 444
  • 739
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 5 451
Добро утро! Толкова ме дразнят историите на Халит, че сутринта му измислих отплата- Синан разобличава Ендер пред Зехра. Те още са женени. Зехра колкото и еакъла се връща при Синан, но преди това натрива носа на баща си, че е негова жертва. Йълдъз заживява с Кемал. Лила с Емре. Момченцето с Джанер, който си става честе работник на Алихан. . Халит говореше за поскъпване на акциите. Увлича се в борсова игра и губи всичко. Алихан като партньор също страда финансово . Кемал го подкрепя. Ендер се жени за мазния бизнесмен, който се срещна със Зехра в тази серия. Севда някъде в този процес прощава и се връща при Алихан. Ето така.

# 631
  • Мнения: 5 853
Вики, в същност Емре в ЗЯ е Емир Simple Smile Иначе добре си намислила финала. Такъв би се случил, ако сценаристите, режисьора и оператора се наговорят да отмъщават на продуцента Simple Smile
Някой знае ли как се казва актьора, който играе ролята на Емир?

# 632
  • Мнения: 41 803
Добро утроо! Wink Hug Hug



Цитат
Някой знае ли как се казва актьора, който играе ролята на Емир?
Вале Hug,актьорът се казва Серкан Руткай Айикьоз/Serkan Rutkay Ayiköz! Peace И аз го обърках в коментара си преди няколко дни с Емре от РП! Simple Smile

Очакват ни интересни епизоди по всички фронтове! Simple Smile До сега Алихан  два пъти не успя да предложи на Зейно!На третия път вече всичко да е наред и бъде много специално!Но до тогава ще чакаме,ще коментираме и ще се ядосваме на случващото се с тях! Peace



ново от Онур-снимат в офиса...отзад са Зейно и Джем...


https://vk.com/dizimaniaat?z=video-158229374_456240381%2F05cc384 … l_wall_-158229374

и  Емир в офиса...

https://vk.com/dizimaniaat?z=video-158229374_456240382%2F3ede0ce … l_wall_-158229374



Желая ви приятен ден! Hug Hug Hug

# 633
  • Мнения: 9 532
Здравейте Ябълки Purple Heart Two Hearts
Вики , Дари , Злати Hug Hug Hug

Аз съм за Алихан , но съм съгласна , че Джем е свестен човек .Сигурна съм и ,че след развода не би рискувал с жена , в която не е сигурен .Просто Зейнеп толкова много иска да НЕ обича Алихан ,че заблуди горкия Джем .
За това той реши да се бори за нея .Мисля ,че тя ще се осъзнае скоро и най-после ще бъде искрена не само с Джем и Алихан , но и със самата себе си .
Лошото е ,че Зейно много харесва Хира , а тя в най-скоро време ще и сподели ,че е влюбена в Алихан ( тя няма от къде да разбере за ЗейАл , защото Зерин никога не би и казала ).
Жал ми е за Йълдъз - тя е доста първосигнална и реагира без да мисли .Явно е ,че иска не само богатството на Халит , но и да се впише в живота му . Кемал е още загадка , дано излезе добър , макар да съм сигурна ,че няма да пропусне да и даде урок .
Приятен ден на всички !




# 634
  • Мнения: 61
Добро утро! Толкова ме дразнят историите на Халит, че сутринта му измислих отплата- Синан разобличава Ендер пред Зехра. Те още са женени. Зехра колкото и еакъла се връща при Синан....


ВИКИ НЕ СА ЖЕНЕНИ ЗЕХРА И СИНАН, ХАЛИТ ГИ РАЗВЕДЕ, ПО БЪРЗАТА ПРОЦЕДУРА.

# 635
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Здравейте момичета!  Hug Heart

Както и предполагах с превода нещата придобиват друго значение.

Сега нямам време да пиша, а и малко музата я няма.

Едно от нещата е ,че в края Алихан каза на Зейнеп - "Не ме заплашвай с това ,че ще излезеш от живота ми"  ..... хммммм ; Thinking Всъщност пак не съм сигурна за превода - заплашвай ли е или изнудвай. Но това изречение е много ключово; И в него се съдържа много информация; Имаше още няколко такива места в серията.



Злати Hug Качила си новите неща! Този Онур : )))) Казва пари за хляб JoyJoyJoy демек - вадим си хляба : )

Проверих го използва "beni tehdit etme" - което е не ме заплашвай;

Последна редакция: ср, 17 окт 2018, 13:43 от BVAR

# 636
  • Мнения: 41 803
Привет! Hug Hug Hug

Наминавам следобедно!Дано довечера ни пуснат 2-ри фрагман със ЗейАл,че да си коментираме!За Халит и неговите похождения не ми се пише! Peace

Фили HugЕлена Hug

Боби Hug,така е! Wink Някои от репликите са много важни!В тях се влага смисъл за понататъшното развитие на действието! Peace

Това беше в 1-ви сезон!Да видим какво ще предприеме Алихан след като Зейно го изгони! Peace





# 637
  • Мнения: 9 532
Хелоу следобедно и от мен .
Това ми хареса от Тубето .
В края е романтичната нощ на вилата .
Точно преди да я грабне и да я понесе към спалнята Зейно с какво доверие го погледна .

# 638
  • Мнения: 41 803
Севда,Онур и Серкан...заедно в кратко видео....







https://vk.com/dizimaniaat?z=video94058700_456239226%2F1e395f2db … l_wall_-158229374
Скрит текст:
Коротко: У кого-то из работников ,может сына или родственника ,выборы старосты в колледже,и они его поддерживают. 😂 За честные выборы и тд . Наверное попросили. Это выложил работник.))

# 639
  • Варна
  • Мнения: 7 505



Злати Hug Hands Plus1 супер са; Онур взе думата на Севда, тя тропа по масата JoyJoyJoy

Големи сладури Heart Eyes Серкан (Емир) задължително между тях : ))))

Има още 1 клипче само с Онур


Фили Hug

Последна редакция: ср, 17 окт 2018, 22:53 от BVAR

# 640
  • Мнения: 41 803
Цитат
Има още 1 клипче само с Онур
Боби Hug,

клипчето....явно Онур е от Фенербахче..и избират някого...и той моли да гласуват за него....желае да станат шампиони....

https://vk.com/dizimaniaat?z=video94058700_456239227%2F46689da19 … l_wall_-158229374



# 641
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Айнен ойле Злати : ))))

Днешните подсказки  дали не са част от фраг 2? Джем със Зейно - Онур ги снима; Лила с Емир; Емир
в офиса : ))) Имаше 1 снимка с 2 пръста , което аз го изтълкувах ,че готвят втория фраг : ))))

Да понапиша нещо за Халит, макарче не ми спори днес с писането;

Първо му се ядосах за реакцията на ситуацията - разкриването на Алихан и Зейно. Обаче после като го гледах пак, май доста разумно постъпи; Първо като не даде на Йълдъз да хукне; После изслуша Зехра; Разговора със Зейно беше много културен;  Не ми хареса само дето остави Йълдъз сама да я търси и я разплака;

Значи събра информацията и я ползва само като факти; Никого не обвини, никого не защити, не съди - което ми хареса; Остави тримата участници да си се разбират и да си оправят отношенията, което също е много добър ход;

Само като каза на Зейно "Ако любовта почне да ти вреди е време да се прекрати" - нещо подобно беше, мисля, че беше едно от нещата , които й повлияха за накрая; Другите няма да ги пиша сега;

А Алихан при разговора с него беше взел вече решение ,че ще предложи на Зейнеб; За това му каза , че знае как ще оправи нещата;

Много фино ни действат СЦ : ))))) Имат много скрити тънки моменти; Няма случаен разговор , реплика, движение; Всичко води към нещо;

# 642
  • Мнения: 9 532
Боби , като се замисля си права , културно се държа , но трябваше да я раздруса онази заблудената овца ,че заради Алихан трябваше да си премълчи , после нека разкаже на баща си  ...Видяхте Зехра ли колко гузно гледаше Алихан в офиса на баща си .Не мога да отрека ,че Шафак чудесно се справя е ролята си .
Според мен без да съм голям познавач Шевал издиша от време на време - преиграва , може би е пренавита да изиграе Ендер , не знам ...
И понеже си слушам музика в тубето , преди малко метнах на Еванджелин и Линда от темата за Несли едно рок парче , тук ви поздрявявам с парчето от края на филмите за Борн , много ме кефи !

# 643
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 848
Очаквам с нетърпение кога и на нея ще и излязат сметките без кръчмар...не може все като олиото тя да е отгоре....

# 644
  • Варна
  • Мнения: 7 505


Фили Hands Plus1 Още от първи сезон не ми харесва как играе; Само в 17-та серия ми хареса;
Зехра - после си го отнесе : )))) както подобаваше след вечерята с оня : ))).
Много гузно гледаше  Зехра Hands Plus1  Алихан в офиса на Халит;
Музиката на Борн ми харесва и на мен; Даже ще му отива на Алихан бей;

Гости сигурно чак към края на сериала ще я наредят ... до тогава ще трябва да я търпим. Все си мисля ,че Алихан ще я оправи; За сега си мълчи заради Халит аби;

Последна редакция: ср, 17 окт 2018, 22:59 от BVAR

Общи условия

Активация на акаунт