Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са впечатленията от парфюма Alien на ZAG Zodiak?
Как е опитът с поръчването на парфюмни мостри от продавача в OLX?
Кои парфюми се считат за секси и съблазнителни?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са впечатленията от парфюма Alien на ZAG Zodiak?
-
Как е опитът с поръчването на парфюмни мостри от продавача в OLX?
-
Кои парфюми се считат за секси и съблазнителни?
-
Какви са впечатленията от парфюма "Yes I Am"?
-
Какви са впечатленията от парфюма Lanvin Eclat?
не познавам оригинала, ще потърся Манифестото на Роксан първо в града ни, няма начин да го няма, просто не съм обръщала внимание. Предпочитам предварително да го тествам, че съм голям каприз
Аз скоро не съм пазарувала от тях, но хубавото е, че имат и 30-тици от мястото, където купувам, което, мисля, не предлагат на всеки свой щанд. Иначе като чета тук, май не мога да си намеря дружка в предпочитанията.
Никой не каза добра дума за Beacause It`s You, а аз привършвам вече втори флакон на Мартинез. Той, Florence, Nomad и Love са ми "откритията" за изминалия сезон, не без помощта на коментираното тук.
Не знам дали защото все търся нещо различно от хитовите аромати или е нещо необяснимо, но прекалено спряганите парфюми, (Good Girl, La Vie Est Belle, Scandal, Si , Olimpea и т.н. актуалности към момента),сякаш по подразбиране не са "моите". А може би парфюмният ми профил е изчанчен, знам ли, хахаха...Все едно. Това е най-нормалното нещо, не се оплаквам.