Откраднат живот 60: Анатомия на гнева... Можем ли да останем завинаги влюбени?

  • 28 285
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 987
Много е жалко да има пренебрежително отношение към някой, който всячески й помага, но понеже не е поне на нейното ниво, няма цели, не преследва кариера, да е автоматично игнориран от обкръжението й за да не се яви пречка в опитите й за бъдещата кариера. Не откривам друго обяснение да отблъскваш така рязко симпатичен човек, който явно те харесва и прави всичко за теб. Можеше да разговаря с него по-човешки за да му обясни ситуацията и границите, които си е поставила за да не изглежда толкова груба и дори невъзпитана. Все пак омеква малко по малко в отношението си към Христо напоследък така, че ще изчакаме да видим развитието.

# 46
  • Мнения: 9 108
Ей, момичето изтърси някаква глупост в момент на афект ..
Ако беше веднъж - ок, афектирана да е. 
Но си ги харесвам като двойка с Христо Simple Smile

# 47
  • Мнения: 12 403
Кога друг път освен при приемането на.майка й е говорила за йерархията?

# 48
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 793
Не е ли споменавала и друг път, че е само един санитар? Всъщност за мен няма значение. Не ме вълнува. Като цяло чакам "анатомията на гнева", защото като гледам бързо им минава на всички като се разгневат.

# 49
  • Мнения: X

Боза, ама с топла домашна баничка Stuck Out Tongue Winking Eye

# 50
  • Мнения: 6 833
Аз не мисля, че при Кая водещата причина за отблъскването на Христо е йерархията и поста му на санитар, това с целувката имам предвид.
Позволява си грубо отношение, защото той е по-ниско от нея и не е права, разбира се. Но не смятам, че е кариеристка и цели да се изкачи по стълбичктата чрез правилния човек.

Просто не е свикнала някой да се опитва да й помага и да го е грижа за нея. Дори още в първите им срещи го попита какво цели и иска в замяна.
Все пак не всеки току така дава пари без да поиска нещо. Явно това я подплаши и искаше да я остави на мира.
Но въпреки това не беше права да иска услуги при това си отношение.

Банков и Цонев са по-обрани и някак дистанцирани. И освен това тя е зависима от тях, нормално е с тях да се държи по-добре.
Не е никак в нейна полза лошото отношение.

В краткото промо майка й споменава нещо за това как я гледал Банков, сигурно това още повече ще я тикне в тази посока и Христо остава на заден план.

# 51
  • Мнения: 9 619
Е когато разля кафето нарочно на пода , тогава ли беше за йерархията или е отделен случай?

# 52
  • Мнения: 6 833
Преди това май беше.
Това с кафето беше много гадно, но не помня какво точно му каза.

# 53
  • Мнения: 12 403
За йерархията му каза, когато в нейните очи той я заряза да се оправя сама с майка си при скенера и й каза да викне Йосиф да й помогне. Тя не знаеше тогава, че детето му го чакаше отвън. Беше разтревожена за майка си и му беше сърдита - че не отиде навреме при майка й и че я остави. Затова предполагам, че си изля гнева, а не че го мисли наистина.

Разля кафето когато му се оплака, че Романова иска да изпише майка й и Христо й каза, че Романова е права.

# 54
  • Мнения: 4 059
Олеее
Чак на 4та страница разбирам, че имаме нова тема Animal Joy Cat Честито!
Според мен основният проблем на Кая е далеч от йерархията. Има някаква история, но още не са ни я показали.

# 55
  • София
  • Мнения: 7 886
Преди това май беше.
Това с кафето беше много гадно, но не помня какво точно му каза.
Май му каза "Имаш още за чистене."

# 56
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Според мен Кая е тъпкана в миналото, както и сега продължава да го прави Романова. И съответно тя го прави с по-ниско стоящ от нея. Често се случва! А йерархията в болничните заведения е много ясно изразена,

# 57
  • Мнения: 119
А иначе още първият път, когато се появи Кая и Романова се държа лошо с нея, тя си обеща, че когато стане лекар, няма да се държи така със сестрите. Е, не си е обещавала нищо за санитарите, обаче.

# 58
  • София
  • Мнения: 7 886
Мазов продължава да е отвратителен.
Социопат Simple Smile)))

# 59
  • София
  • Мнения: 9 558
Евгения, как не се сетихме, кой ще повлияе на Цонев да промени решението си.

Общи условия

Активация на акаунт