Първи клас 2018/2019 - втора тема

  • 44 586
  • 742
  •   1
Отговори
# 270
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 449
Нямат домашно нашите.

# 271
  • София
  • Мнения: 29 158
И синът ми няма домашно.

# 272
  • Мнения: X
Ние имаме - две принтирани листчета (тип тези от помагало), за около час работа. Но при нас домашно има само през ваканциите Simple Smile

# 273
  • Плевен
  • Мнения: 1 222
Аз нямам представа имат ли домашно нямат ли? Последната седмица беше болна и има доста да пише.

# 274
  • Sofia
  • Мнения: 4 737
За домашно имат да четат от буквара и мисля, че 1 кратка диктовка.

# 275
  • Мнения: 449
Нямат домашно!
Госпожата каза да четат през ваканцията от книжката и толкова! Подари им госпожата еднакви книжки за ваканцията Simple Smile

# 276
  • София
  • Мнения: 18 805
Беше им направила книжка за оцветяване вътре със задачи и изречения.
Аз ще му правя диктовки.че е мега зле с тях.

# 277
  • София
  • Мнения: 973
По математика нямат нищо. По български да препишат две страници от буквара. Иначе всеки ден учим по-малко по някой предмет, за да не им дойде много. Някоя и друга задача ще дам, малко изпитване на думички по английски , диктовка по български и стига толкова.

# 278
  • София
  • Мнения: 4 035
Честита Коледа на всички, желая много щастие, спокойствие и търпение Wink За домашно имат 3 страници в сборника по математика, 3 диктовки, една коледна книжка със задачи и упражнение им е направила учителката и 2 листа работни по БЕЛ. Все се успокоявам, че можеше и повече Grinning Grinning Grinning

# 279
  • София
  • Мнения: 5 315
Олеле, моята мома има по 1 страница всички научени букви. Още не е почнала, попочиват още, но от събота ще се наложи : /

# 280
  • Мнения: 2 837
Честито Рождество на всички!
Моят няма кой знае каква домашна, но не му се занимава с нея, голям зор е. Дано успея тези дни да ги изръчкам и двамата с батко му за домашните, че ми се искаше и допълнително да ги позанимавам, защото сега и аз почивам.
Хубавото е, че получиха доста логически пъзели и се занимават с тях, това поне ми се вижда полезно. Е, не мина и без писти, коли, пушки и лего, но с момчета е така.

# 281
  • София
  • Мнения: 181
 За подаръци не сме събирали пари. Аз им взех на двете госпожи по една коледна чаша, свещ и кутия бисквити. Не го смятам като подмазване, а по-скоро като жест на уважение.
Нашата класна им е направила Коледна книжка, в нея има всичко : за оцветяване, задачи, писане, игрословица.. Направена е така, че детето да се забавлява докато пише Simple Smile

Последна редакция: чт, 27 дек 2018, 20:16 от maidi

# 282
  • Мнения: 30 159
Здравейте на всички! Намърдвам се при вас и се връщам да прочета хубавата темичка!

# 283
  • София
  • Мнения: 13 238
Да бе... малко да раздвижим Wink Минаха празниците, усилено продължава училището Simple Smile При нас няма нищо ново, правят се диктовки, решават се задачи. Нищо ново Simple Smile

# 284
  • Мнения: X
Я да ви питам... Нали вторият учебен срок започва на 05.02. В четвъртък ни дадоха новата програма, която влиза в сила от понеделник. Да не би както на 12 клас, първи клас да са с друг графика. Не ми се рови през телефона в сайта на МОН.

Общи условия

Активация на акаунт