Не се бойте от бебето на ръце!

  • 26 762
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
 smile3501
Страхотна статия! Благодаря!

# 16
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
благодаря  Grinning
 наистина написаното е вярно и важи в пълна сила за нас ... "падна"  Grinning ни се бебче което имаше нужда да е близо до мен в първите си месеци и което е било на ръце ... сега расте и става все по-самостоятелно в изучаването на околния свят ... хубава статия

# 17
  • Мнения: 5 026
 Невероятно! Благодаря! След като прочетох статията със съжаление си спомних  малкото моменти, в които оставях бебо да реве, за да не се учи на ръце (по съвети на майка ми). Радвам се, че сега той расте "на ръце" и определено се чувства спокоен.

# 18
  • Мнения: 1 146
Точно преди да започна да чета това, бях нахранила Яна и я бях оставила в кревата й. Тя разбира се започна да промърква малко по малко, но аз реших да я оставя и да си дочета. И четейки всичко тук със сълзи на очи осъзнавам какво й на нея в този момент (в същото време тя беше започнала да реве доста яко). И веднага я гушнах и няма повече така да я мъча. Обещавам Sad

Поли, страхотен превод. Благодаря от сърце Hug

# 19
  • Мнения: 2 381
Наистина е така.Много хубава статия Peace
Благодаря Hug

# 20
  • Мнения: 3 205
Страхотна статия! Благодаря ти, Poi.!
Аз направо полудявам, като чуя моето момче да плаче - и затова никога и не съм го оставяла да го прави. Вярвам, че ако светът е добър с едно дете, то израства спокойно и уверено, с желание да опознава и самото то да дарява доброта на околните.

# 21
  • Мнения: 577
да заслужава си да се -прочетат тези книги.

# 22
  • Мнения: 972
И аз съм съгласна с написаното. При мен също беше така докато беше мъничка - постоянно ми беше на ръцете. Сега откак се научи да ходи неможеш да я вдигнеш дори за 5 минути.  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 422
Прекрасна е! Grinning Благодаря!!!  bouquet
Знаех си,че не трябва да слушам за това как не трябва да си гушкам бебчо толкова много и как не трябвало да е постоянно на ръце,за да не го разглезя.
 Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 12 231
Благодаря и аз за статията  Simple Smile
Надявам се че ще ми е от полза и ще ми помогне, въпреки че все още имам много въпроси и се притеснявам за това как ще се справя  Sad А как да държа на ръце постоянно две бебета ? Няма ли все някое от двете да се сърди?
Важното е че ще се опитам и определено съм много благодарна, че този форум съществува  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 035
И аз благодаря за статията   bouquet
Направо е страхотна  Peace

# 26
Благодаря за страхотната статия. Напълно съм съгласна с написаното и колкото майки повече я прочетат толкова по-добре.

# 27
  • Мнения: 748
страхотна статия!  newsm10  много благодаря за превода!   bouquet

# 28
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Благодаря и аз за статията  Simple Smile
Надявам се че ще ми е от полза и ще ми помогне, въпреки че все още имам много въпроси и се притеснявам за това как ще се справя  Sad А как да държа на ръце постоянно две бебета ? Няма ли все някое от двете да се сърди?
Важното е че ще се опитам и определено съм много благодарна, че този форум съществува  Simple Smile
Айла, честито за двойната радост Hug
Може би ето тук ще намериш някои полезни идеи за справянето с гушкане и близнаци:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=101809.msg1810357#msg1810357
Темите за слинговете и начините за носене на 2 бебета в слинг също може да са полезни Grinning
Не се съмнявам, че с двете съкровища бързо ще откриете най-добрия за вас начин на гледане и гушкане, като му дойде времето Hug

# 29
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Браво, Поли!  bouquet
Много ми стана тъжно докато четях! Скоро, живот и здраве,  ще стана майка и се надявам да умея да гледам бебчето си правилно! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт