Черен петък 2018

  • 182 672
  • 2 189
  •   1
Отговори
# 2 055
  • София
  • Мнения: 3 846
Ей, не свърши ли тоя Черен петък, не знам как да се отпиша от темата, че да спра да получавам съобщения.

# 2 056
  • Мнения: 25 754
Ей, не свърши ли тоя Черен петък, не знам как да се отпиша от темата, че да спра да получавам съобщения.
Цъкни долу да те върне на страрата версия. От там тикваш "спри следене" и си готова.

# 2 057
  • Мнения: 2 433
Аз започвам изобщо да се съмнявам, че от Емаг ще ми пратят нещата. До сега да са ми казали, че не са налични, нали?
Поръчката ми е до офис на еконт, но в сайта им седи само като регистрирана, очаквана дата за доставка:
4 декември 2018... пък то..
Поръчката ми са гуми и кучешка храна, хем съм още с летни и не карам, хем кучето ще завие в най- близки дни от глад, хич не знам какво да ги правя.

# 2 058
  • Мнения: 1 091
Писах на Емаг, ама нещо не съм оптимист. И елхата не е точно като в сайта. Чудя се да се заям ли коледно? Купих я само защото клончета започват от кръстачката, а на моята - близо 40 см по-горе. Чакам да видя какво ще отговорят за поредното "ако мине" и да видим.

# 2 059
  • Мнения: 1 398
Аз започвам изобщо да се съмнявам, че от Емаг ще ми пратят нещата. До сега да са ми казали, че не са налични, нали?
Поръчката ми е до офис на еконт, но в сайта им седи само като регистрирана, очаквана дата за доставка:
4 декември 2018... пък то..
Поръчката ми са гуми и кучешка храна, хем съм още с летни и не карам, хем кучето ще завие в най- близки дни от глад, хич не знам какво да ги правя.

Проверете дали нямате тракинг номер, въпреки че стоят само като регистрирани. Както писах по-рано и при мен са така, но като скролнах най-долу под дължима сума има проследяващ номер. Според него и двете са в офиса на Еконт, само за едната съм получила потвърдителен email.

# 2 060
  • Мнения: 1 091
Извинявам се, че пак ви занимавам с изчезналия венец, но порових в Гугъл и открих оригиналните изображения, които вече ги няма в Емаг. И да, не съм неразбрала, тъпият венец си е с елхата.
Побеснях, хем знам да не пазарувам от тези.
Ако някой е има този казус - да пише.
Явно доста хора са си купили, аз видях още две такива елхи в буса на куриера, а живея в малко населено място.
Направих скрийншот и утре им звъня, да чуя някакво обяснение, няма да чакам мейл. Не съм за купчинка пластмасови клонки, но много мразя такива тарикатски изпълнения.

# 2 061
  • Мнения: 25 754
Аз започвам изобщо да се съмнявам, че от Емаг ще ми пратят нещата. До сега да са ми казали, че не са налични, нали?
Поръчката ми е до офис на еконт, но в сайта им седи само като регистрирана, очаквана дата за доставка:
4 декември 2018... пък то..
Поръчката ми са гуми и кучешка храна, хем съм още с летни и не карам, хем кучето ще завие в най- близки дни от глад, хич не знам какво да ги правя.
Добре, че не им плащаме предварително на тези нещастници.
Кучешка храна имаше намалена май в Кауфланд, ако се не лъжа. Да купите на кученцето храна, че тези може и да са "загубили кашона в склада".

# 2 062
  • Бургас
  • Мнения: 6 898
Когато казвате, че сте поръчали от еМаг може би трябва да уточните от кой продавач от там. Самите еМаг работят с Еконт, но различните продавачи работят с различни куриери.

# 2 063
  • Мнения: 190
Още чакам от Parfimo.Bg, поръчано на 23.11.
Отговориха ми учтиво по мейла да очаквам пратката да се предаде на куриер в най-кратки срокове.

# 2 064
  • Мнения: 25 754
Когато казвате, че сте поръчали от еМаг може би трябва да уточните от кой продавач от там. Самите еМаг работят с Еконт, но различните продавачи работят с различни куриери.
И двете неща които поръчах са от емаг, гледах добре за да са с една доставка. Така и стана не съм плащала доставка, но се разправям с европът.

# 2 065
  • Мнения: 46
Мен ме интересува дали някой си получи фотоепилатора от Черния петък на еМаг? Grinning Още го мисля... Много ме хвана яд тогава...

На мен днес ми пристигна

# 2 066
  • Мнения: 339
Здравейте, нека и аз да се оплача. Имах 3 пратки от черния петък на Фешън дейс, които бяха предадени за доставка на Спиди. Тъй като аз по цял ден съм в движение ги пренасочих в офис. Днес като разбрах, че най-накрая и третата е пристигнала в офиса, в 9 ч. бях там, но изненадаааа. Въпреки че офисът работи от 8.30 ч., на вратата беше лепната бележка, че днес ще отворят в 9.30 ч.

# 2 067
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Най после една пратка пристигна, това е фотоепилатора, още не съм го пробвала дали работи

# 2 068
  • Мнения: 13 935
Два кашона памперси поръчах,, от най-големите, и двата  получих с различни доставки.

# 2 069
  • Мнения: 304
Когато казвате, че сте поръчали от еМаг може би трябва да уточните от кой продавач от там. Самите еМаг работят с Еконт, но различните продавачи работят с различни куриери.
И двете неща които поръчах са от емаг, гледах добре за да са с една доставка. Така и стана не съм плащала доставка, но се разправям с европът.

Моля те кажи на какъв телефон се разправяш с Европът, защото аз съм пред нервна криза. Звъня на националният им телефон и някакво момче абсолютно безполезно ми обясни че пратката ми си стои при тях от една седмица и изобщо не е натоварена за Варна, въпреки че тракинга показва че е. Даде ми номер да съм звъняла на склада, но този номер е изключен. Ти на кой номер звъниш?
И още нещо, аз понеже нямам грам акъл взех че я платих още при поръчката, знаете ли как може да се откаже сега?

Общи условия

Активация на акаунт