Най-добрите (и безвредни) съдове за готвене - 5

  • 128 918
  • 906
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 10 210
Да, неръждаема стомана 18/10 е чудесен избор. Тефал алуминий с покритие - олющен или не - хвърляй.

# 481
  • Мнения: 3 608
Дайте идея за тенджерка 3л или 5л?Благодаря.

# 482
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
На мен незаменима ми е 3-литровата тенджера на Pyrex от витрокерамика - почиства се лесно, нямам ядове от хладилника да я плесна директно на котлона или обратно, става както за котлони, така и за фурна, и за микровълнова. Не задържа миризми, стои си красива и бяла, мога да съхранявам храна в нея без притеснения и пр. Само трябва да я пазя от изтърване предполагам Grinning Взимала съм я от Амазон с намаление преди време.

# 483
  • Мнения: 1 759
Ако инвестирам в съдове на Le Creuset има ли значение кой модел ще е? Имам предвид само дизайна по цветове ли се различава ? Ориентирам се към най-евтините им комплекти.

# 484
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Брадичке, я покажи твоята, че ми стана интересно.Simple Smile

# 485
  • Мнения: 1 336
Брадичке, я покажи твоята, че ми стана интересно.Simple Smile
Не сьм брадата, но мисля, че говори за тези:
https://www.amazon.co.uk/Pyroflam-Round-Casseroles-Lids-Set/dp/B … ateway&sr=8-1

Ако инвестирам в съдове на Le Creuset има ли значение кой модел ще е? Имам предвид само дизайна по цветове ли се различава ? Ориентирам се към най-евтините им комплекти.

Има значение само от какво са сьдовете, защото освен чугун правят и други

# 486
# 487
# 488
  • Мнения: 1 336
Ами тези са стомана 18/10 с някаво незалепващо покритие, но какво точно не видях да пише.

# 489
  • Мнения: 3 608
Поръчвам си и аз.Много благодаря.

# 490
  • Мнения: 1 726
Има такава и на Luminarc. Коя е по-добра? Тази на Pyrex или на Luminarc?

# 491
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Тя май не става за индукционен котлон?
Не мога да й видя описанието през телефона.

# 492
  • Мнения: 3 608
Тя май не става за индукционен котлон?
Не мога да й видя описанието през телефона.
Коя не става на Пюрекс ли?

# 493
  • Мнения: 3 659
Не препоръчвам стоманените им продукти. Много лесно се надраскват, усещам метален вкус, определено не бих си купила отново. Като цяло не бих си взела повече стоманени съдове за готвене.

# 494
  • Мнения: 3 608
А какви препоръчваш?

Общи условия

Активация на акаунт