Най-добрите (и безвредни) съдове за готвене - 5

  • 127 618
  • 906
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 9 120
в Кауфланд има  ранен ЧП на ЛАВА чугун намален оребрен грил тиган..ако някой търси, вчера видях

# 601
  • Мнения: 1 753
Какво ще кажете за този тиган за палачинки
http://blaumann.com/shop/uncategorized/pancake-pan-26-cm-granit-diamond-line/

# 602
  • Мнения: 1 336

Може и да е добьр, но не е безвреден

# 603
  • Мнения: 1 656
А кой тиган за палачинки е безвреден?

# 604
  • Мнения: 1 753
А кой тиган за палачинки е безвреден?


Тъкмо влизах и аз това да попитам

# 605
  • Мнения: 1 336
От чугун примерно

# 606
  • Варна
  • Мнения: 485

Много искам да си купя чугунен тиган, но все още имам някои резерви. Моля, направете ми едно видео, как правите палачинки във вашия.

# 607
  • Мнения: 224
Здравейте,

Търся си възможно най-безвредния тиган с незалепващо покритие, но понеже съм на квартира ми трябва нещо, което ще ползвам около 2 год. Влезнах в Гамма-елит в Парадайз и там можаха да ми предложат само два тигана с диам. 24 см. - на Beka (64 лв.) и на някакви Sola (55 лв.). Обясниха ми, че вторите са испански, тяхното покритие изглеждаше керамично. И двата бяха PFOA-free. Според вас кой от двата ще е по-ОК? Чували ли сте нещо за тази марка Sola, нещо не успях да намеря някакъв по-представителен сайт. Не ми се дават повече от 100 лева за такъв малък размер тиган и се чудя какво да правя, да търся ли още. Thinking

# 608
  • Мнения: 1 336

Много искам да си купя чугунен тиган, но все още имам някои резерви. Моля, направете ми едно видео, как правите палачинки във вашия.

Не правя и нямам тиган за палачинки, но в темата за чугуна със сигурност ще могат Ви помогнат

# 609
  • Варна
  • Мнения: 485

Много искам да си купя чугунен тиган, но все още имам някои резерви. Моля, направете ми едно видео, как правите палачинки във вашия.

Не правя и нямам тиган за палачинки, но в темата за чугуна със сигурност ще могат Ви помогнат

Ясно!
Чудно ми стана, защо препоръчвате чугунен тиган за палачинки, а то вие нямате такъв!

# 610
  • Мнения: 10 174
В темата за чугуна имаше клип как правят палачинки, потърсете, ако ви представлява интерес. Надявам се, че не е свален, но все някой ще може да помогне, предполагам.

# 611
  • Мнения: 3 659
Изключително лесно може да се намери клип в интернет как се правят палачинки в чугун. Несериозен пост

# 612
  • Мнения: 1 336

Ясно!
Чудно ми стана, защо препоръчвате чугунен тиган за палачинки, а то вие нямате такъв!

Не препорьчвам. Темата е за безвредни сьдове за готвене. Тиган за палачинки от алуминий с ненезалепващо покритие , което не е известно дали е токсично няма как да е безвреден. Една безвредна алтернативе на такьв е чугунен, има доста писано за тигани за палачинки в предишните теми

# 613
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
А не е ли вариант стоманен тиган? Аз също нямам, но в темата беше обсъждано.

# 614
  • Мнения: 1 336
Вариaнт е разбира се

Общи условия

Активация на акаунт