Добър ендокринолог в София - 2

  • 134 918
  • 749
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 20 163
С добри впечатления ли сте от нея?

# 196
  • Мнения: 1 270
Аз, да. Много е внимателна, обяснява, мила е. Последният път ми каза да и изпратя изследванията, за да не се разкарвам втори път. Ставаше въпрос за дозировка на вит.Д и евентуална корекция на л-тироксина. Отговори ми бързо.

# 197
  • София
  • Мнения: 172
И аз съм доволна. Мила, обръща внимание и обяснява. Пращам изследвания по вайбър понякога, не ходя до там всеки път.

# 198
  • София
  • Мнения: 6 268
Аз също я посетих август, внимателна е, да. Но ме изпрати набързо на една камар изследвания и специалисти, не знам как да го тъкувам това.

# 199
  • Мнения: 2
kam4eto,blackpearls,
много ви благодаря Simple Smile

# 200
  • София
  • Мнения: 699
Здравейте,
Търся добър ендокринолог за гр София, става въпрос за мъж на 33 години с висок пролактин. Благодаря!

# 201
  • Мнения: 1 953
Аз също я посетих август, внимателна е, да. Но ме изпрати набързо на една камар изследвания и специалисти, не знам как да го тъкувам това.
Това е добре. Повечето: "пий си хапчето и да не те интересува друго".
Октомври исках да отида при нея, но трябваше да чакам 3 седмици за свободен час в Софиямед и отидох при Гоцева. Преди години и тя действаше като Димитрова, изпращаше при специалисти и искаше, и други изследвания, но сега не.
Ще се поправя следващия път.

# 202
  • София
  • Мнения: 6 268
Ами може би е добре, но реално ще ми струва едни 200-300 лв. ей така без някакви сериозни основания. Не знам, може и да не съм права.
Трябва да си намеря ендокринолог, на който да имам доверие, за да се следя. Но нещо имам чувството, че всичко е за пари и имам съмнения.

# 203
  • Мнения: 20 163
Всичко ли ще си плащаш, нещо по каса, фонд?

# 204
  • София
  • Мнения: 6 268
Нямам фонд. На ендо до сега все на частно ходех, а и излседванията също, ама сега нещо не мога да насмогна с всички болежки. Просто нашата система за минаване през ЛЛ е безумна - едно ходене при нея (иначе е добър лекар) ми коства поне 2 часа висене.

# 205
  • Мнения: 20 163
Е, по-добре 2 часа висене, пред 300 лв. 😏
Виж, порови се из темите във форума, питай тук там, дали наистина е нужно да направиш тези неща.

# 206
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
rovaru, доволна ли сте от Д-р Гоцева?

# 207
  • Мнения: 1 953
Когато ходих преди 3 години бях доволна, действаше като Димитрова, назначи ми доста изследвания и които можеше по ЗК, ми ги пусна, другите си ги платих. Даде ми и две направления за други специалисти. Сега, не знам, дали защото отидох с диагноза, с готови резултати, само ми промени дозата на хормона, толкова. Иначе и при нея се чака доста за свободен час в Софиямед, може би вече е много натоварена и не обръща голямо внимание, не знам.

# 208
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Когато ходих преди 3 години бях доволна, действаше като Димитрова, назначи ми доста изследвания и които можеше по ЗК, ми ги пусна, другите си ги платих. Даде ми и две направления за други специалисти. Сега, не знам, дали защото отидох с диагноза, с готови резултати, само ми промени дозата на хормона, толкова. Иначе и при нея се чака доста за свободен час в Софиямед, може би вече е много натоварена и не обръща голямо внимание, не знам.
Попитах ви, защото съм раздвоена. Много добри отзиви и препоръки бях чула за нея и я посетих(определено и при нея се чака 2-3 седмици). Не съм отишла с диагноза, но реално почти никакви изследвания не ми пусна, единствено ТH. Попитах я само такива изследвания ли ще се пуснат, отговорът й беше, че това е напълно достатъчно за щитовидната жлеза на този етап. Ехографа показа, че съм с възли, като единият е над 3 см и трябва да направя консултация с хирург за операция, която не е спешна, заради показателите. Все пак реших да си направя и друга консултация при Д-р Галева. Според нея на този етап не съм за хирург и трябва да се следи дали расте. Щитовидната жлеза работи добре и показателите са добри(но и тя реално не ми е пускала други изследвания), но погледна колко е ТН.

# 209
  • Мнения: 1 953
Лошо и тя е станала като повечето.

Общи условия

Активация на акаунт