Коледни подаръци 2018-2019

  • 100 825
  • 984
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 3 788
Да се отчета и аз. Уж исках да съм готова навреме, да няма стрес и главоболия - но уви, не се получи.
За майка - одеяло, лак и серум за лице.
За баща ми - подгряваща седалка за колата
За ММ - колонка
За сестра ми - огромен блок със стикери и за оцветяване + четка за зъби /електрическа/ с резервни глави и шоколад
За баба - шал и пантофи, за дядо - ръкавици и пантофи + общо за двамата - картичка /аз ги правих/, сервиз за кафе, сладки неща, домашни курабийки, ароматна свещ
за мен - серум за лице, коректор и още 3 подаръка изненада, но не знам кога и дали ще дойдат изобщо
за приятелките - чаши за кафе, шоколади, гривнички с позлатени сърчица с послание /още не са пристигнали/ и меки чорапки
Май е това:)

# 961
  • Мнения: 1 224
На родителите ми искаха тенджера и покривка.
На майката на приятелят ми и купихме лампи за новият апартамент.
На приятелят ми кожен колан и шоколад и бонбони.Heart Eyes

# 962
  • Мнения: 1 071
Готова съм аз с подаръците.
На ММ - парфюм + козметичен комплект, риза от HM, голям и пухкав шал от New Yorker, нещо сладичко ще допълня.
На майка ми - италиански чаши за вино, 1 бутилка вино и бутикови коледни сладки.
На баща ми - комплект кафе, чаша, сладки.
На свекървата - дамска чанта.
На брат ми и гаджето му по 1 голяма бомбониера на Тофифи, разбрахме се с тях да не си подаряваме тази година.

# 963
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
И аз съм готова , само не съм ги опаковала :
МъжО- термо бельо клин и блуза , той е рибарче и бяхме говорили , че иска да си вземе ,  бях взела и парфюм , но му го дадох
Сина ми на 11г - мечтаната геймърска клавиатура с мишка, която намерих на невероятна цена и слушалки с микрофон
Дъщеря ми на 6г - бейби борн и пухкава  пижама с рог 😂

За родителите ми , заедно със сестра ми им взехме по една ел. четка за зъби.

За племенника на 9г - той си поръча несесер и това ще получи .
На най-близката ми дружка за сина и на 2г и половина  един комплект на Дисни  шише за вода и кутийка за храна в която ще сложа едно шоколадче и количка .

# 964
  • Мнения: 19 687
Сина ми на 11г - мечтаната геймърска клавиатура с мишка, която намерих на невероятна цена и слушалки с микрофон
Дай линкове  Simple Smile

# 965
# 966
  • Мнения: 232
Предлажете ми подарък за момченце на 1, 3 г. проходило?

# 967
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Pick'n'Pop за проходили е голямо забавление Simple Smile
И двете ми деца, и тези на приятели се забавляваха много
https://goo.gl/images/Fz9S2T

# 968
  • Мнения: 35 110
Моят син е в тази възраст. Сега обича сортери и конструктори
Аз му купих касов апарат, баща му огромен конструктор. Една писта сме му взели от Лидл, сензитивни книжки

# 969
  • Мнения: 232
Pick'n'Pop за проходили е голямо забавление Simple Smile
И двете ми деца, и тези на приятели се забавляваха много
https://goo.gl/images/Fz9S2T
  здравейте може ли да кажете от къде мога да взема такова нещо?

# 970
  • Мнения: 2 466
Най-после съм готова, само още няколко за близки приятели останаха .

За дребния на 2г.5м. - акумулаторен мотор, музикален детски център, маса със столчета, светофар, светеща стоп палка, сладкарница, дървена торта, игра за правене на сладолед, книжки и пъзели на Пепа
На ММ - Gift card, книгата на Бербатов, парфюм, календар пирамида, за да си ги сложи на бюрото на работа и бонбони.
За мен от мъжа съм си поръчала книги.
 За бабите и дядовците  ще има календари с детето и нещо друго ще купя за да допълня
Остана само за няколко деца да купя и сме готови.

# 971
  • София
  • Мнения: 8 348
Аз съм готова, остана само на приятелката ми баща и. Той живее с тях и ще го видя по коледа, няма как да го пропусна.

Накроя ще му взема едни фубави ръкавици и туйто.

# 972
  • Варна
  • Мнения: 4 108
На мен ми остана бившата на мм, ама децата казаха какво обича та ще се справя Simple Smile

# 973
  • Мнения: 35 110
И ние вчера напреднахме с подаръците
За дребен ( за Коледа, нова година и умения му ден) - двнзитич и книжки, касов апарат , магнитен конструктор, огромен конструктор, бамбуков комплект за хапване, дървени плодове и зеленчуци, писта с колички
За майка ми- новата книга за Невена Коканова
За татко- по- дебела грейка ( елек)
За племенника ми на 8 години- енциклопедия с пъзели от Лидл
За племенницата на 2 години- дървени плодове, които се разделят  ( с велкро са различните части)
За моят мъж- билет за концерта на нашият любим изпълнител.
Останаха снаха му и дъщеря ѝ на 18 години... Чудя се дали да не им вземем някакви ваучери за козметични процедури и да приключваме.
За брата на мъжът ми- кеш Wink

# 974
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Pick'n'Pop за проходили е голямо забавление Simple Smile
И двете ми деца, и тези на приятели се забавляваха много
https://goo.gl/images/Fz9S2T
  здравейте може ли да кажете от къде мога да взема такова нещо?
сега виждам, че вече явно не се предлага по магазините тук... Вариант е някой от сайтовете за продажби на стоки втора ръка или поръчка от чужбина

Общи условия

Активация на акаунт