Коледни подаръци 2018-2019

  • 100 787
  • 984
  •   1
Отговори
# 975
  • София
  • Мнения: 39 744
Тази година купувах само за децата и ММ. Всичко е опаковано. Има подаръци за целият китайски народ Simple Smile

# 976
  • Мнения: 35 106
Ох, и ние като опаковаме подаръците и украсихме ми стана много коледно.
За мен няма подарък, но нямам търпение малкото да отвори неговите

# 977
  • Мнения: 2 298
И аз съм готова с подаръците уж...
На майка ми дневен, нощен крем и околоочен.
На баща ми ще е комплект с душ гел, дезодорант и нз още какво и парфюм.
На брат ми - парфюм, който харесва.
На снахата (жената на брат ми) - преса за изправяне, която взех на такава промоция на черния петък, че ми иде да си ударя дупето в тавана 😁
За племенника - плетена блузка и пъзел, в началото на месеца имаше РД, за това сега по - скромно с подаръците, че е затрупан от играчки.
За ММ, който има и РД на 26.12...предварително му дадох част от подаръците, че ги съгласувах с него...единия е стол за компютър, другия слушалки, а третия, който учудващо успявам да крия все още (че не ме бива) е масажна възглавница.
Детето(3г) също си получи част от подаръците по - рано, че ги видя и нямаше смисъл да ги крием...тъй като и тя е затрупана от играчки, пък и не си играе кой знае колко...
Взехме кутия с 10 книжки...бях я избрала по интернет стори ми се готина, ММ отиде да я купи, ама честно казано, ако я бях видяла в магазина нямаше да я взема.
Скоро ще и се разлепят лепенките от кутията...книжките не ми се струват интересни... Ама взели сме я... И пъзели с по 20 части.
Взех и рокля и чорапогащник...това искаше, от дядо ѝ ще е този подарък и един комплект блузка и панталонче...така по - официални, тях ще оставя под елхата.. уж от дядо Коледа.
Аз не чакам ММ да ме изненадва направо му казвам какво искам и той го плаща...та преса за изправяне и аз ще си взимам...поредната, дано този път съм доволна, но ще я поръчвам от чужбина и изчаквам да минат празниците. Все пак ММ реши да ме изненада и ми купи парфюм, но ми го даде още вчера.
На мой добър приятел взехме нощна лампа, че беше споменал, че искал да си взима.
Обичам практични подаръци, та гледам и аз такива да подарявам...нещо, което ше влезе в употреба и ще използваш, а не да стои и събира прах...

# 978
  • Мнения: 35 106
Много съм доволна от избора на подаръци тази година. Още по- доволна съм колко лесно стана всичко Wink нямаше зор и препиране.
На малкото братовчед ми ще му подари триколка. Аз нямах намерение да купувам, но щом той така е решил, облекчил ме е. Надявам се никой да не му подарява дрехи.
На майка ми и баща ми и отделно на баба ми сме направили по една декорация за елха с наша семейна снимка и календар пак с наша снимка и няколко снимки от коледната фотосесия извадих.
Под елхата чакат и два подаръка за малкото от приятели, които не знам какви са и тръпна с очакване да го отворим Wink

# 979
  • Мнения: 1 422
Получихме от сестрата на мъжа ми разкошен голям комплект чайове. Много им се зарадвах!! 🍯🍵 Някаква нова за мене марка и то при факта, че купувам листенца от целия свят....

# 980
  • София
  • Мнения: 3 972
Получихме от сестрата на мъжа ми разкошен голям комплект чайове. Много им се зарадвах!! 🍯🍵 Някаква нова за мене марка и то при факта, че купувам листенца от целия свят....

Снимай ги, моля те!

# 981
  • Мнения: 1 783
Да се отчета и аз. Празнуваме 4 семейства заедно и имаше страшно много подаръци- едва се виждаше елхата. Децата получиха страшно много играчки + рд на сина ми на 25, та всички стари играчки са в кашони в килера. Както винаги свекърите се бяха престарали и за децата бяха купили по 4-5 подаръка Hushed Отделно имахме игра във фб група за размяна на подаръци и от общината като никога отпускаха по 25е за подарък на дете- дадоха ни ги в градината да попълним какво искат децата и да им ги върнем и на 21.12 си взвхме подаръците
Най важното е че всички си харесаха подаръците. Мм ме изненада страшно много- бях му поръчала шевна машаина да ми вземе, но той не разбирал от такива неща и ми купи телефон   Хуавей мате 20 Heart Eyes един път да вземе нещо на своя глава и да ми хареса (само калъфчето не ми харесва, че ми се изплъзва от ръцете докато пиша), от свекърите имам сериз с чинии и ел. ренде (така ли се казва), от сестрата преса, от девера- часовник.
Аз му взех Алекса, много му хареса, само че сме индианци и още не можем да я свържем с повечето приложения. На свекървата взех другото -Гугъл...
Най трудно ми беше приятеля на сестра ми, той е 1ва Коледа с нас и до сега не е празнувал, родителите му са разведени и имат нови семейства, той е гледан от баба и дядо. Зарадва се- ние му взехме машинка за бръснене- по препоръка на сестрата, тя му взе смарт часовник, другите му подариха инструменти.
Спирам до тук че ме заболяха пръстите, утре може да кача снимки.
Весело посрещане на новата година

# 982
  • Мнения: 35 106
У дома никога не е имало пак толкова подаръци!!! Все сме си подарявали , но като тази година...
За малкото от нас имаше много неща, които написах по- рано. Отделно от майка  има един музикален телефон, от братовчедка ми дървен влак, от Вуйна ми дървени играчки,а от братовчед ми- триколка. Много ме изненада! Това е много голям подарък. Няма търпение да я пробваме Wink а аз мислех да не му купувам Wink
На татко взехме елек . Смешното беше, че и братовчед ми взел същото на татко Wink
На майка- ние взехме книгата за Невена Коканова, която беше изчерпана в няколко книжарници. Братовчед ми ѝ беше взел халат за баня . И аз мислех да ѝ вземем същото Wink тогава щеше да е голям смях Wink
Мъжът ми ми подари Бейлис и две бомбониери Фереро Роше, защото бях споменала, че искам . Ама това не ми бил окончателния подарък..
Малкото още не е разопаковало всичко. Всеки ден отваря по един подарък Wink

# 983
  • София
  • Мнения: 634
...Отделно от майка  има един музикален телефон,...
Извинявай, ще качиш ли снимка на телефона ; и ако е удобно майка ти да каже от къде го е купила ? Благодаря ти !

# 984
  • Мнения: 35 106
Нищо особено не е да ти кажа. В левчетата ги има.
Иначе мога да ти покажа какво харесва най-много моя малкия от почти година.

Общи условия

Активация на акаунт