На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 20

  • 77 370
  • 743
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 18 562
И аз на това се надявам:)
Някой питаше дали сме доволни от шампоаните на Биоблас - определено да. Скалпът ми е ужасно чувствителен, обривам се и ставам на червени петна от какво ли не.
Сега ползвам шампоана с чесъна, кожата е спокойна.

Мнението ти ми е изключително полезно. Имам същите проблеми от години със скалпа. Къде ги има шампоаните? Много искам да си взема този с чесън и нькакъв за растеж.
Благодаря ! 🌷

# 151
  • Мнения: 518
Здравейте,една седмица не съм влизала и нова тема браво успях да я прочета.Гооляма истерия с Одрин аз вече проучвам и други градове нещо различно,а и лирата бавно бавно върви нагоре.

# 152
  • Мнения: 1 570
ивман, аз не бих се разхождала в сряда до Лозенград, ако идвам от София. Разбира се, ти си решаваш, но в сряда ще е спокойно в Одрин, така че времето, което ще загубиш за път и обикаляне на Лозенград, може да оползотвориш в Одрин. Но пък, както решиш. Поне ще знаеш за какво иде реч.
Не знам вече колко пъти съм ходила, но сигурно не съм от най-често пътуващите. Просто повечето ходят в Одрин, а ние преди ходехме само в Лозенград... пък сега И в Одрин. Yum
Благодаря за информацията! Единствените магазини които искам да посетя в Лозенград са Колинс и Мадок.
Мадок има и в Марги аутлет, там имаше и Колинс. Но миналата година Колинс беше затворил в Марги. Тогава Ераста току що беше отворил и аз не видях там Колинс. От Колинс съм си купувала много хубави неща и много ми се искаше да го посетя. Ако някой има информация за Одрин и сподели ще бъда благодарна.

# 153
  • Мнения: 24 369
Шампоани Биоблас съм виждала в Кипа

# 154
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Мис Каролин Бингли, и аз съм впечатлена от коментарите за шампоаните. По-късно ще си направя труда да си преведа кой вид за какво е (направих го веднъж, но компютъра ми ми изигра номер и не запази инфото във файла), защото и аз не разбирам турските надписи.
Купуват ги от борсите, магазините за козметика (в T-shop съм ги виждала, предполагам - и в Gratis ги има). Продават се и магазини Şok, където миналата седмица бяха на изключителната цена от 9.90 TL. Общо взето, не са трудни за намиране. Струва ми се обаче, че не навсякъде и не винаги има пълния асортимент от видове.


ивман, магазин на Colin's в Лозенград не знам да има, а и Гугъл твърди същото. Пак според него, магазинът в Марги си стои - и според мапс-а, и според сайта на Марги.
Какво е Мадок?

# 155
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 596

 Къде ги има шампоаните? Много искам да си взема този с чесън и нькакъв за растеж.
Благодаря ! 🌷

На борсите,в магазин ШОК(то4но преди 2-3 страници някой(не запомних кой) беше написал за това от къде си е купил)

Към потребителката,платила 5 ТЛ - паркинга пред Кипа в Одрин е платен,подземния е безплатен

Бели4ке,защо изобщо се занимаваш и се обясняваш  Hug
Скрит текст:
накажи глупака с мъл4ание  Peace


На който не му харесва темата,в която бяхме шепа хора и една тема  се изписваше за година,да си направи друга  и там да лее акъл...

PS:Писали сме с Белята(за шампоаните)  Mr. Green








# 156
  • Мнения: 18 562
Благадаря отново,монго сте мили. Тъпсих 2-3 страници назад,но не намерих, а и не мога всичко да изчета,че разполагам с ограничено време. Биоблас съм виждяля и тук-по страници ввъ Фб, в олкс. Но така и така другата седмица сме в Одрин направо от там ще ги взема. Сума ти пари съм дала и давам за проблемния скалп години наред. Дано пък да са хубави.

# 157
  • Varna
  • Мнения: 2 595
Спокоооо, лирата се вдига и пак ще останем тази шепа хора в темата Hug
Таман, някои няма да се сблъскват повече с нас злобните.  Wink

# 158
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Биоблас си имат страница в нета, има опция и за английски. Вижте оттам описанието им!
https://bioblas.com/

Последна редакция: нд, 14 окт 2018, 14:46 от AIR

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 231
Здравейте, искам да попитам някой купувал ли си е гуми за колата и от къде, заслужава ли си? Ако сме двама и са 4 в багажника, ще плащаме ли ддс на границата?

# 160
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Делте, само за това й се радвам на лирата.
Обаче цените наистина са се вдигнали доста. Едно сирене, което купих преди месец, е станало 45 лири за кг. Хвърлих касовите бележки, но съм убедена, че го взех доста по-евтино...
Скрит текст:
... Разрових се за брошурата от тогава... Килограмът е бил малко под 10 лв., а на промоция - под 8. Смятам го при курс 0.27 лв. за лира. Сега килограмът идва 13.50 лв., а на промоция е колкото преди без такава - към 10 лв. Това - при лира 0.30 лв. Иначе казано, за опаковка от 800 грама разликата в цената в лири, за месец, е 6.50, което на база килограм идва 8 лири повишение.
Млечните "капки" които купих тогава, са вдигнати с 1.35 TL за опаковка от 200 грама, което ще рече 6.75 TL повишение на кг.
Това са съответно 22% и 15%... за месец, а като се добави и скока на лирата, за нас става още повече. Пък за местните, на които надали са им вдигнали доходите, нямам идея как е.
Не че при нас цените са константа.


AIR, аз точно тази опция ще ползвам. Превеждам си от английски какво значи съответния надпис на турски. Не знам конкретно за тези шампоани, но както знаем, много стоки в Турция нямат надписи на друг език, освен турски, та... малка застраховка.


*Чефи*, обяснявам се, щот' съм злобна, как мой да питаш?!
Скрит текст:
То да не е да минеш, да дадеш пет "ценни" съвета или да зададеш куп безумни или излишни въпроси и да се врътнеш възмУтен. ТрЕбЕ постоянство в тия неща. Smiling Imp
А иначе... Продължавам да се учудвам как претенциите и наглостта са обратно пропорционални на грамотността и способностите за мислене и четене с разбиране.

На мен ми харесва, че сме повече хора и че темата не "цикли" цяла година... Ама от тази крайност в другата, хич не е ОК...

yana_kuncheva, търсачката дава няколко резултата в предната тема. В 18-та тема също има един резултат, но е питане. Виж дали няма някакви отговори към него.

# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 25
Здравейте, искам да попитам някой купувал ли си е гуми за колата и от къде, заслужава ли си? Ако сме двама и са 4 в багажника, ще плащаме ли ддс на границата?
Преди около 2 седмици бяхме в Одрин и случайно видях магазин за гуми в близост до петъчният пазар.Човека ми показа Континентал летни 300тл. и зимни 400тл.

# 162
  • Бургас
  • Мнения: 6 038

Мис Каролин Бингли
, опитах да ти пиша ЛС, да не занимавам целокупната общественост с нашите скалпове, ама си забранила получаването.
Шампоан Биоблас взех от Кипа. В Чорлу беше добре заредено - много видове. https://bioblas.com/ има описание и на английски.
Другите са писали, че ги има и на борсите и по други места.

Последна редакция: нд, 14 окт 2018, 16:50 от Tintina

# 163
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
С предварително извинение, ако се повтарям, но нещо не открих инфо на 1 стр, а търсачката не ми показва нищо (но ми се върти в главата, че е коментирано). Та питането ми е има ли Ванс в Одрин и къде?

# 164
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 596
Пиши , Tintina ,пиши,да няма пак не разбрали и не прочели  Mr. Green

lulumba,намерих на Халим отговор,но е в тема 17,стр.18 ,пост 258,дал е някакви сайтове,виж там  Peace

Общи условия

Активация на акаунт