? за името на организацията

  • 5 022
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 769
Честно казано, не ми допада никое от трите предложения.
"Майки-бъдещи и настоящи" винаги ще свързвам с форума, а не като име на сдружение;
"Майчино сърце" звучи по-скоро като благотворителна организация;
"Детство мое" - изключва въпросите на майчинството; дава насоченост единствено и само към децата
Хареса ми предложението "Майките на България", но виждам, че много категорично бе отхвърлено. Може да се префасонира в нещо от рода на "Български(те) майки, но аз лично не виждам особено голямо двусмислие с този предлог "на", защото като цяло звучи тежко, стабилно, сериозно и създава усещане за единност. А между другото и защо не да е двусмислено? Та нали в същност ние, като майки на българските деца, сме майки и на една нова България?
Позволих си малко размишления на глас, простете....

# 46
  • София
  • Мнения: 726
От така предложените - Бъдещи и настоящи майки

# 47
  • Мнения: 47 981
Честно казано, не ми допада никое от трите предложения.
"Майки-бъдещи и настоящи" винаги ще свързвам с форума, а не като име на сдружение;
"Майчино сърце" звучи по-скоро като благотворителна организация;
"Детство мое" - изключва въпросите на майчинството; дава насоченост единствено и само към децата
Хареса ми предложението "Майките на България", но виждам, че много категорично бе отхвърлено. Може да се префасонира в нещо от рода на "Български(те) майки, но аз лично не виждам особено голямо двусмислие с този предлог "на", защото като цяло звучи тежко, стабилно, сериозно и създава усещане за единност. А между другото и защо не да е двусмислено? Та нали в същност ние, като майки на българските деца, сме майки и на една нова България?
Позволих си малко размишления на глас, простете....

иначе най-ми допада "майки-бъдещи и настоящи"

# 48
  • Мнения: 3 932
Я, докато пиша, някой ме изпреварил...и аз съ за "Майки-бъдещи и настоящи"  Peace

Др. два варианта наистина звучат малко меладраматично и като че ли не достатьчно сериозно за мисията на организацията. (Лично мнение Hug)

# 49
  • Мнения: 8 917
Честно казано  - нито едно не ми допада....прочетох отново темата с исканията и първото , което ми дойде в ума е ограничаването поради липсата на финанси, задоволяване на все по-малко потребности на детето, за да може да останат средства за най-важните неща , и те отново не стигат, това, че сме "затворници" в собственото ни щастие - това да имаме дечица и да не можем да им дадем радоста в очите, или поне не толкова, колкото бихме искали със скромните си желания....това, че от всекидневните ни притеснения и сметки да остане за най-важните неща, дечицата ни все по-малко виждат усмихнатата и безгрижна мама...затова си мисля, че нещо от рода на "Детство без граници" би било добре като име...или "Спокойно бъдеще за децата на България"....или "Радост в детските очи", "Спокойни деца"....и въобще нещо от този род.... Peace

# 50
  • Мнения: 3 336
Да ви кажа, че утре с Клео ще се изявяваме от 20.45 по ББТ - Балкан българска телевизия, имаме номера на откритата линия и той е 983 37 75 и 983 37 27, с 02 отпред ако звъните от друго населено място. Ще очакваме включвания. Съперници ще ни бъдат Христина Христова и Петър Мръцков. Моля, възползвайте се да изразите мнение  bouquet

# 51
  • Мнения: 6 618
или За децата на България

# 52
  • Мнения: 1 202
Бъдещи и настоящи майки от изброените това !

# 53
  • Мнения: 1 006
Бъдещи и настоящи майки.

# 54
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
На мен "Бъдещи и настоящи мами " ми допада .

# 55
  • Мнения: 2 381
Майчино сърце Peace

# 56
  • Мнения: 4 181
Моето виждане по въпроса е, че Майчино сърце  звучи по-благотворително и не се вписва точно в инициативата. Затова й дадох гласа си за Бъдещи и настоящи майки!
Peace

# 57
  • Мнения: 3 760
Колебая се между 1 и 2. Гласувах с Майчино сърце, но то е доста, хм, клиширано...
Май второто е по-...

# 58
  • Мнения: 934
Аз да побутна темата - хайде чакаме вашето мнение и нови предложения ако имате!!!

# 59
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Побут.

Общи условия

Активация на акаунт