Не издържам вече

  • 6 879
  • 124
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 490
"Приятелката" се е спасила.

# 91
  • Мнения: 5 074
Хей,даде ми чудесна идея!
Винаги съм си мислела,че воденето на "дневник" е детска работа ,обаче...защо не?
Имах такъв като малка ,преди няколко месеца го намерих и попрочетох .Колко глупава съм била Grinning
Понякога е хубаво човек да си види мислите на хартия.
Искаш още доказателства, за да оправдаеш себе си, ако решиш да шитнеш киселячката ли? Не ти ли стига, че цялостното ти усещане е гадно от нейното поведение? Или си мислиш, че нещата са поправими и искаш да "залепиш" дългогодишните пукнатини? Просто приеми, че вече не сте онези приятелки и спри да се товариш с отрицателни емоции.


Благодаря.Това ще направя Simple Smile


Нали точно на проблемите имаш нужда от прочит на дневник, или аз пак нещо не съм разбрала. Щастливите събития се помнят и без дневник. Simple Smile

Пак нещо не си разбрала Grinning

"Приятелката" се е спасила.
Разбира се.За да се отдалечат 2-ма души един от друг,винаги си има причина и аз вярвам,че когато се случва нещо то е с цел,за добро Simple Smile

# 92
  • Мнения: 4 490
Да, по всичко си личи, че "приятелката" е добре. За теб такова състояние е непознато и мисля, недостижимо.

# 93
  • Мнения: 36 124
нужно ли е човек да има "оправдания" и "доказателства", за да прекъсне отношения, които очевидно не го удовлетворяват и дори му вредят?

# 94
  • Мнения: 18 780
Тя не иска да прекъсва тези отношения. Чете публикации във фб, разсъждава защо онази е поканила съседите на гости и т.н.

Прекъсване означава това, което написа Невена - да освободиш мястото за ново приятелство, вместо да се дразниш защо приятелката еди какво си.

# 95
  • Мнения: 5 074
Да, по всичко си личи, че "приятелката" е добре. За теб такова състояние е непознато и мисля, недостижимо.

Ох,пак някой стар потребител с нов профил.
Или пък случайно съм те жегнала в някоя тема?
Ай спрете се бе хора.
Черно на бяло го има,но вие пак си съчинявате романи.Казах,че не съм се занимавала с нея тези месеци изобщо.Рекох си край и така направих.Но в това време тя ме заля с постове и смях под мои снимки и тн...
Не съм аз тази,дето нещо я гложди и има явно недоизказани "копнежи".
Мен ми е мъчно за всички тези години,да,факт,но когато нещата не вървят-трябва да бъдат оправени по един или друг начин.
Това е последното обяснение,което ти давам.
Ще помоля и админ да следи за тона на въпросния потребител със само 100-на коментара...как ли пък не.

# 96
  • Мнения: 36 124
права си, тя всъщност оправдания и доказателства, за да продължи да търпи "приятелката"
емоционално садо-мазо? Trollface

Тя не иска да прекъсва тези отношения. Чете публикации във фб, разсъждава защо онази е поканила съседите на гости и т.н.

Прекъсване означава това, което написа Невена - да освободиш мястото за ново приятелство, вместо да се дразниш защо приятелката еди какво си.

# 97
  • Мнения: 5 074
Хора ,аз ли пиша криво,вие ли четете не как трябва.
С месеци не си контактувах по НИКАКЪВ начин с нея.Не съм чела нищо,не съм се ровила,изобщо не съм се сещала за нея.
Но през това време тя не се спря.Последните седмици са постовете,а през цялото останало време е смях под снимките ми.
игнорирах всичко.
До вчера,когато направи последната глупости и и написах 2 реда-"спри.какво искаш от мен?"
След този "разговор" профилът и е пълен с постчета колко са лоши хората.Те изскачат на стената ми автоматично на първо място,защото до преди това сме си контактували много и няма как да не ги видя.
След това блокирах всичко .
И тогава,понеже е блокирана при мен,започна да пише на мъжа ми.
И след всичко това АЗ не искам да прекъсна контакт,сериозно ли???

# 98
  • Мнения: 11 505
Пак некви велики драми. Детска работа... на си ти куклите, дай си ми парцалките.

Няма как да разбереш какво се опитваме да ти кажем, защото разсъждаваж на ниво "лексикон".

# 99
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 928
И след всичко това АЗ не искам да прекъсна контакт,сериозно ли???
Мен ми е мъчно за всички тези години,да,факт,но когато нещата не вървят-трябва да бъдат оправени по един или друг начин.
Последно какво искаш? Май много хора в темата не те разбират. Пишат ти истината, а ти им се нахвърляш. Явно искаш погалване по косъма и да чуеш нещо точно определено.

Уж не я четеш, а знаеш какво пише. Сиктирдосай я на цяло. Няма твоя, няма мъжовия профил. Явно егото ти не може да приеме, че вече не си й толкова важна. Ами тогава решението ти е много улеснено

# 100
  • Мнения: X
Ами и мъжът ти да я блокира и готово.

# 101
  • Мнения: 5 074
И след всичко това АЗ не искам да прекъсна контакт,сериозно ли???
Мен ми е мъчно за всички тези години,да,факт,но когато нещата не вървят-трябва да бъдат оправени по един или друг начин.
Последно какво искаш? Май много хора в темата не те разбират. Пишат ти истината, а ти им се нахвърляш. Явно искаш погалване по косъма и да чуеш нещо точно определено.

Уж не я четеш, а знаеш какво пише. Сиктирдосай я на цяло. Няма твоя, няма мъжовия профил. Явно егото ти не може да приеме, че вече не си й толкова важна. Ами тогава решението ти е много улеснено

Това направих накрая.
Казах го не еднократно Simple Smile

# 102
  • Мнения: X
Жената те провокира да направите един последен грандиозен скандал със скубане на коси и вадене на мръсно бельо. Ако си разумна, ще го избегнеш.

# 103
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 928
Това направих накрая.
Казах го не еднократно Simple Smile
За какво е темата тогава?

# 104
  • Мнения: 11 505
Скрит текст:
И след всичко това АЗ не искам да прекъсна контакт,сериозно ли???
Мен ми е мъчно за всички тези години,да,факт,но когато нещата не вървят-трябва да бъдат оправени по един или друг начин.
Последно какво искаш? Май много хора в темата не те разбират. Пишат ти истината, а ти им се нахвърляш. Явно искаш погалване по косъма и да чуеш нещо точно определено.

Уж не я четеш, а знаеш какво пише. Сиктирдосай я на цяло. Няма твоя, няма мъжовия профил. Явно егото ти не може да приеме, че вече не си й толкова важна. Ами тогава решението ти е много улеснено

Това направих накрая.
Казах го не еднократно Simple Smile

'Начи, 'сичко е точно, защото снощи си я блокирала....блокирала...блокирала...

Край на драмата... да?

Общи условия

Активация на акаунт