Отзиви за точно тази пералня

  • 14 008
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 134
Малко извън темата, но не ви ли притесняват тези електроники, чувала съм че бързо се развалят. За електронния програматор става въпрос Thinking

# 16
  • Мнения: 3 164
Малко извън темата, но не ви ли притесняват тези електроники, чувала съм че бързо се развалят. За електронния програматор става въпрос Thinking

едно от условията ми при закупуване на пералня е, програматора да не е електронен Peace

# 17
  • Мнения: 377
Малко извън темата, но не ви ли притесняват тези електроники, чувала съм че бързо се развалят. За електронния програматор става въпрос Thinking

едно от условията ми при закупуване на пералня е, програматора да не е електронен Peace

Приятел, който работи в Технополис ме отказа от пералня с електронен програматор. Обяснението беше, че много бързо се разваляли от вибрациите при центрофугата.  Peace

Естествено, че има разлика.

Всички електроуреди в днешно време се правят със заложен срок на живот без значение  дали са скъпи или не. Бях чела цяла статия със сроковете на отделните ел. уреди - ютия 5 години да речем. Все пак и производителите на ел. уреди трябва да се хранят Wink

И с това съм абсолютно съгласна. Аз лично нямам нищо против да си сменям всички уреди на 2-3 години /след като им изтече гаранционния срок/, за съжаление не мога да си го позволя.  Wink

# 18
  • Мнения: 4 546
Малко извън темата, но не ви ли притесняват тези електроники, чувала съм че бързо се развалят. За електронния програматор става въпрос Thinking

едно от условията ми при закупуване на пералня е, програматора да не е електронен Peace
значи това изключва възможността за отложен старт?

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Силно препорьчвам тази,много съм доволна.
http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=682189&cat=60&o=c

# 20
  • Мнения: 3 164
Малко извън темата, но не ви ли притесняват тези електроники, чувала съм че бързо се развалят. За електронния програматор става въпрос Thinking

едно от условията ми при закупуване на пералня е, програматора да не е електронен Peace
значи това изключва възможността за отложен старт?

а какво ще рече "отложен старт" newsm78 Embarassed това да я "програмираш " да се вкл. след 2ч. да речем newsm78 ако е това- отг. е Да, всичко се настройва "ръчно" Mr. Green на момента Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 499
Нашата пералня също е Канди , имаме я от 2003г и съм много доволна. До сега не ми е правила никакви мизерии.  Не зная какво против имате за тази марка, дори съм си харесала да си купя съдомиална Канди.

# 22
  • Мнения: 1 881
Наскоро едни приятели си купиха Канди, малко по - скъп модел от този, за който питаш. Имаха две оплаквания:

1. много шумна била;
2. най - кратката програма била почти 2 часа, нямало ежедневна, което е голям минус, според мен.

Аз имам "супер тихата" на Аристон и съм много доволна, наистина е страшно тиха, със всички екстри, ето това е модела, но нашата е бяла:


http://www.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09009789

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лио, каке...ти мЪ гръмна бря...  Shocked
Как от Кьортинг"мина" на тоз бАклюк Канди-то...???  newsm78С кой акъл бря...  Rolling Eyesидей моля ти се  Naughty щот да няма после ама защо и как... newsm77

Щом нямат повече Кьортинг-и, в Технополис-а, проучи какви Горене-та имат. Даже съм убедена, че ако в детайли запомниш "муцуната" на уреда, ще си намериш същия с табела Горене...не за друго, ми щот' Кьортинг-ите са си Горене-та, сделани за немскаго брата.

Но плз, молА те, забрави за Канди-то  Stop

вЕрвам ми се доверяваш  Flutter

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ъъъ, забравих... smile3555

Ако се спреш на Горене, ми драсни едно ЛС-че, да те светна за едно складче, дето е малко по-тънка лайсната  Money

Хади късмет  Peace

# 25
  • Мнения: 46 526
Ами спрях се на Candy, защото имам Канди на 30год вкъщи и не е мръднала. Затова.



Старите уреди Канди наистина са по-добри, но аз не се оплаквам и от новите.
Моделът ни е по-стар от този и е с горно зареждане, но служи вярно от 5 години, недостатъци не мога да посоча, а ако изкара и още 5 години, съвсем ще съм доволна  Laughing

# 26
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Аз направо ще се разрева, никога не съм очаквала да получа толкова отговори.
Не, наистина ме трогнахте ужасно много, а аз пуснах темата просто ей така, без да се надявам на отговори.....Благодаря ви страшно много за отделеното време да ми пишете.....наистина ви благодаря.  bouquet страхотни сте просто, нямам думи.....

Страшно много ми помогнахте с вашите отговори...идеята, че не можем да отделим повече пари за пералня, това е таванът и задължително размерите трябва да са 85/60/45
Това ще е третата пералня, купуваме я за лятната ни къща, и всъщност там ще се окажа с нова пералня а в София с пералнята на майка ми AEG, а нашата стара отиде при нея.
И изобщо.....2 години през лятото там без пералня не е приятно с малко дете, и решихме, че сега ще се купува, и затова пуснах темата.

Благодаря ви още веднъж  bouquetще ви пиша на края на месеца какво сме решили да вземем...

но самият факт, че съм получила толкова отговори просто е нещо уникално за мен, благодаря ви мами  bouquet  bouquet  bouquet

# 27
Аз направо ще се разрева, никога не съм очаквала да получа толкова отговори.
Не, наистина ме трогнахте ужасно много, а аз пуснах темата просто ей така, без да се надявам на отговори.....Благодаря ви страшно много за отделеното време да ми пишете.....наистина ви благодаря.  bouquet страхотни сте просто, нямам думи.....

Ох айде недей да ревеш,че и мен ще трогнеш  Mr. Green. Стига с тия преструвки  newsm11.

# 28
  • Мнения: 953
И аз съм за ГОРЕНЕ. Кьортинг имат проблем нещо с ремъците и започва да приплъзва и се чува скърцане като завихря центрофугата.

# 29
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Може и на Кьортинг-а да се спра в крайна сметка. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт