Да помогнем на близнаците Виктория и Петър :)

  • 7 867
  • 76
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 75
Днес 28/10 е последен ден! ДА ГЛАСУВАМЕ! 🍀Heartbeat

# 61
  • Мнения: 3 654
Гледам Вики е на 2място или се бъркам?Как де натрупа такава голяма разлика от над 6000гласа?

# 62
  • Мнения: X
Пак ще копирам предишния ми пост ако някой не е прочел.Гласувайте по този начин.Сам не мога да смогна.


От всеки браузър може да се гласува.Влизате от телефона в Гугъл плейлиста,сваляте примерно Мозила,влизате в линка и гласувате.После деинсталирате браузърът и сваляте друг.Ако браузърът е от една и съща компания произведен ще ви покаже,че сте гласували,но в Гугъл са много.Спокойно един потребител може да направи по 50 гласа

# 63
  • Мнения: 14 571
Много съжалявам, че не можах да гласувам!
За първи път не разбрах как се гласува!?  Rolling Eyes

# 64
  • Мнения: 92
Много съжалявам, че не можах да гласувам!
За първи път не разбрах как се гласува!?  Rolling Eyes


Здравейте!
Ето линк,влизате и под всяка снимка има бутон за гласуване,натискате и Ви изписва в зелено,че сте гласували.

https://ru.adelicenter.eu/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%BA%D0%BE%D … DQxUzsm5MOLHfNvD0

# 65
  • Мнения: 22 867
Много съжалявам, че не можах да гласувам!
За първи път не разбрах как се гласува!?  Rolling Eyes

В синята лента, надписа ГОЛОСОВАТЬ. Викстория е вдясно на снимката, под нея е Петър.
Скрит текст:

# 66
  • Мнения: 14 571
Огромно благодаря, момичета! Веднага гласувах и ще продължа! Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts
Ако се допуска още.  Blush

# 67
  • Мнения: 12 887
Гласуваме всички от където можем, но Петър е на 4-то място.
Гласувайте!!!! Остават 2 часа.

Какво ще стане, ако Виктория спечели, а Петър не? Все пак са близнаци, няма ли да се смилят?
Наистина е много гадно - всяко дете има нужда от рехабилитация....

Петър вече е на 3-то място.

Последна редакция: нд, 28 окт 2018, 21:43 от Diorela

# 68
  • AMS
  • Мнения: 7 049
За чужбина са над 3 часа.
Петър е третиииии
Продължавайте, моля!!!

# 69
  • Мнения: 5 100
Днес май 2 пъти ми позволи да гласувам, което е супер. И браво, в топ 3 са нашите деца!

# 70
  • Мнения: 12 887
Браво!
Усилията си струваха, дано дечицата да се подобрят много!
Жал ми е за другите деца, които не успяха. Sad
Скрит текст:
Много грозна лотария.
Цитат
Contest winners
 1 PLACE
 FV_Winner__photo_img
Ноюс
 112906  
2 PLACE
FV_Winner__photo_img
Виктория
 111859
 3 PLACE
 FV_Winner__photo_img
Петър
 102587

# 71
  • AMS
  • Мнения: 7 049

 Успяхме!!!
 Благодаря!!!

# 72
  • Мнения: 2 979
Страхотна новина за начало на деня! Силно се надявам рехабилитациите да дадат по-добри резултати от очакваното!

# 73
  • Мнения: 52
И моят глас за дечицата!

# 74
  • Мнения: 92
Благодарим на всички от сърце за подкрепата!

Общи условия

Активация на акаунт