Кралски работи и клюки - 18

  • 45 148
  • 773
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 5 884
Точно на тази снимка Кейт не държи корема си, ама хайде, няма голямо значение. Направило ни е впечетление /май на всички по света е направило впечетление/, изкоментирали са го присмехулно и дотам.

Ааа, Кейти има висок тестостерон, безименният пръст й е по-дълъг от показалеца JoyStuck Out Tongue Winking Eye

# 691
  • Мнения: 1 132
Според мен Мегън трябва да избягва тази дължина, иначе ще изглежда така... Тя вече е обличала за едно събитие черна къса рокля. Еми краката й не изглеждаха никак добре.
Скрит текст:




# 692
  • Мнения: 4 076
А като гледам как ѝ расте корема си мисля дали бебето няма да се роди преждевременно  Mr. Green
Даваш идея за анкета,Вещице:
1.Бебето предхожда и дори предизвиква сватбата.Да,казаха,че ще се ражда пролетта,но понякога се раждат едни дебелички седмаци....Simple Smile
2.Близнаци са,набързо асистирани предвид възрастна първескиня
3.Както се шегуват англичаните,на самолета се качи без корем и се приземи в напреднала бременност.Чудят се дали ще се свие като залетят наобратно.От въздуха ще да е.
Какво е становището на БГ мама? Simple Smile

mims3,ми тя и на твоята снимка пак бременна....

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
И на мен ми стна интересно за лепенките по пръстите 😊 явно  е голяма тайна, в анг.преса не пишат ли за това?

# 694
  • Мнения: 18 595
Ми, че то и моят е по-дълъг извинете😆😂 и на краката също,знаете ли колко е смешно. Много си ги мразя стъпалата,и пръстите не краката, ужасни са ми наистина. ..
Не е задължително да я сравнявят да, но  аз си го казвам,не може ли?
Може пък и близнаци да са. А дано.

# 695
  • София
  • Мнения: 6 003
А като гледам как ѝ расте корема си мисля дали бебето няма да се роди преждевременно  Mr. Green
Даваш идея за анкета,Вещице:
1.Бебето предхожда и дори предизвиква сватбата.Да,казаха,че ще се ражда пролетта,но понякога се раждат едни дебелички седмаци....Simple Smile
2.Близнаци са,набързо асистирани предвид възрастна първескиня
3.Както се шегуват англичаните,на самолета се качи без корем и се приземи в напреднала бременност.Чудят се дали ще се свие като залетят наобратно.От въздуха ще да е.
Какво е становището на БГ мама? Simple Smile


Че бебето се износва някъде на тайно място от сурогатна майка, а Мегън само симулира бременност  Joy Joy Joy

# 696
  • Мнения: 2 284
+1 like за Vrabcho. Да, права е. Инакомислещите си мълчими и лайкваме. Бройте мненията и лайковете, и ще се убедите. Често ме сърби да пиша, но не ми се изпада в дребнави дрязги. Това да коментирате толкова злобно бременна жена, при положение, че вероятно поне веднъж в живота си сте изпитали щастието да очаквате дете, ми е необяснимо!

# 697
  • Countryside
  • Мнения: 11 666
Относно корема - аз бях така, почти до 5ти месец никой не разбра, че съм бременна. Даже се притеснявах, че не ми расте корема. После изведнъж доста нарастна. Ръката на корема за бременна е най-естественото нещо. Не я защитавам Меган, но целия този хейт е прекален.

Официалната снимка с ръката на корема наистина е прекалена, понеже се пъчи, но все пак може да е било несъзнателно. При всички случаи е било редно форатографа да я уведоми, ама явно не е. Ааа, да то понеже било нарочно. Меган нали всичко прави нарочно. Wink

# 698
  • Мнения: 9 973
Официалната снимка с ръката на корема наистина е прекалена, понеже се пъчи, но все пак може да е било несъзнателно. При всички случаи е било редно форатографа да я уведоми, ама явно не е. Ааа, да то понеже било нарочно. Меган нали всичко прави нарочно. Wink
Преди да се публикува на бял свят официална снимка на кралски особи съответният кадър се одобрява и обработва. Мегън не си пуска сама селфита У фейса.

# 699
  • София
  • Мнения: 10 073
На мен пък синята рокля на Мегън, без да е нещо особено, ми харесва много повече от балната на Кейт.

# 700
  • Мнения: 5 234
Има ли официална снимка, на която Кейт си държи корема?
Това си е акцентиране. Дано да са я накарали, а не да го е самоинициирала.
Не хейтвам, даже се умилявам много при вида на бременна жена.


# 701
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ако Мегън и Хари не бяха заети да си държат ръцете заедно, можеха за официалната снимка да заемат пози като останалите участници в показаната фотография. Всички ми харесват как са застанали, само гълъбите вплели крила и с по оставена на воля ръка.
Не ми харесва позата на Мегън и намирам ръката върху корема й за протоколен гаф. Цялостната й визия също не ми допада, но да кажем, че там някой пак е координирал тоалета и вината не е изцяло нейна.
Снимки на Кейт с ръка на корема бол. Но не виждам такава от официално събитие, на което се позира с други хора. Все са уловени в движение моменти.
А на Мегън коремът и аз имам чувството, че расте с часове. То и дрехите подсилват това усещане, но ако я кара с тези темпове /физика си е, не може да се ограничава/, накрая ще се търкаля. Април ми се вижда март.

# 702
  • Мнения: 16 906
Не ми харесва роклята на Кейт. Сякаш перде от 80-те е свалила...

# 703
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 913
Оф, като почнете така - злоба било, не смеели да се изкажат, пък само лайквали... Ма пишете бе, кво се криете Simple Smile На мен лично ми направи впечатление, че е сложена така ръката и смятам, че е прекалено, защото това е официална снимка. Такава не съм виждала на никоя от другите кралски особи. Толкова. Нито имам нещо против, нито нищо. Като е решила, сложила. Чак пък да съм злобна.... От всичките снимки на Кейт, показани тук, няма такава официална, на която да стои с други държавни глави и да си е изпъчила корема. Всичките са хванати в крачка.
Колкото до показаната рокля по-горе - ако Мегън облече, ако й стои добре, защо да не кажа, че е ок? От тези от Холивуд, една единствена й стои добре и не подчертава недостатъците на тялото й - сребристата, като камбана. Има си жената дефекти, кой ги няма. Просто не трябва да ги подчертава.

# 704
  • Мнения: X
Малко история, че да избягаме от бременните коремчета.

Колието на Кейт от приема всъщност е принадлежало на кралица Александра Датска.

Тя навремето си също е била голяма "звезда". Омъжена е за най-големият син на кралица Виктория - Едуард, който също като Чарлз дълго, дълго време чака да стане крал. Освен, че е била модна икона и въобще много популярна, Александра има и забележителни роднини. Баща й е крал на Дания, брат й - крал на Гърция, сестра й - съпруга на Александър III и империатрица на Русия и т.н.

Посрещането на Александра в Англия:


Сватбата на Александра /с колието, което носеше Кейт/:

Общи условия

Активация на акаунт