Кралски работи и клюки - 18

  • 45 068
  • 773
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 10 465
.. Често ме сърби да пиша, но не ми се изпада в дребнави дрязги. Това да коментирате толкова злобно бременна жена, при положение, че вероятно поне веднъж в живота си сте изпитали щастието да очаквате дете, ми е необяснимо!
Да добавя  - за това кое е правилно и как точно трябва да се облича и държи Мегън
все едно са били омъжени за принцове и крале  по няколко пъти и знаят точно кое как трябва да е
за да не се излага..Nature Zap

# 706
  • Мнения: 9 835
А на Мегън коремът и аз имам чувството, че расте с часове. То и дрехите подсилват това усещане, но ако я кара с тези темпове /физика си е, не може да се ограничава/, накрая ще се търкаля. Април ми се вижда март.
Смяташ, че е открила начин "коремът й да расте с часове", само за да покаже на света, че е бременна ли?!?
И какво означава "Април ми се вижда Март"?!?

# 707
  • Мнения: 1 050
Ако не беше бременна, щяхме ли да имаме правото да не я харесваме и да я коментираме "злобно"? Стои като от прислугата в двореца и това си е. Не мога да я харесам. Изглежда ми посредствена и ужасно комплексирана. Почти няма снимки, на които ръцете да не са й в косата или вплетени в ръката на Хари. В началото се опитвах безпристрастно да я следя, за да разбера дали я харесвам или не. Но не се получи. Ужасно много ме дразни с вечно нахилено-очудената си физиономия. Наричайте го, както искате Wink

Последна редакция: ср, 24 окт 2018, 15:55 от Мишелин

# 708
  • Мнения: 9 835
Ако не беше бременна, щяхме ли да имаме правото да не я харесваме и да я коментираме "злобно"? Стои като от прислугата в двореца и това си е. Не мога да я харесам. Изглежда ми посредставена и ужасно комплексирана. Почти няма снимки, на които ръцете да не са й в косата или вплетени в ръката на Хари. В началото се опитвах безпристрастно да я следя, за да разбера дали я харесвам или не. Но не се получи. Ужасно много ме дразни с вечно нахилено-очудената си физиономия. Наричайте го, както искате Wink
Убедена съм, че Мегън е дълбоко ранена и огорчена от факта, че въпреки канските ти усилия не можеш да я харесаш. Не знам как ще се възстанови след понесената така тежка травма.

# 709
  • Мнения: 1 130
Жаве, благодаря за информацията. Колието не е по моя вкус, но определено е забележително.

# 710
  • Мнения: 10 465


Максима в целия си блясък..

# 711
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Добре че е Меган та се движи темата Wink когато не се обсъжда нейното поведение или тоалети почти никой нищо не пише.

За протокола харесвам и двете и Кейт и Меган, няма значение как се обличат или за стават лично за мен, не е нужно да ги причупвам през моята призма за облекло и виждане за поведение. Млади хора, щастливи какво повече Simple Smileама темата е клюкарска и някои според мен изпадат в леки крайности в коментарите.
В начална бременност и аз обичах да си държа ръката на корема, ама пусто никой не ме е канил на официално събитие да се снимам така Wink

# 712
  • Мнения: 1 050
Убедена съм, че Мегън е дълбоко ранена и огорчена от факта, че въпреки канските ти усилия не можеш да я харесаш. Не знам как ще се възстанови след понесената така тежка травма.
Що за нелеп коментар? Кой и къде твърди подобно нещо? Ма вие си се дразнете на "злобните" коментари, изборът си е ваш. Мегън прислужницата не мога да харесам ЗА МОМЕНТА. Което значи, че ако в бъдещ момент вземе да се отпусне, спре да се хили малоумно и започне да носи по-изпипани дрехи, ще бъда безпристрастна и ще я похваля. Даже имаше една-две от тоновете снимки, на които изглеждаше добре и се връщах назах да я намеря, но не успях. Два опита правих. С трети не мисля да се хабя Simple Smile

# 713
  • Мнения: 5 234
Да добавя  - за това кое е правилно и как точно трябва да се облича и държи Мегън
все едно са били омъжени за принцове и крале  по няколко пъти и знаят точно кое как трябва да е
за да не се излага
..Nature Zap
Че на тях само това им е работата. Simple Smile И това ако не могат...

# 714
  • Мнения: 9 835
Убедена съм, че Мегън е дълбоко ранена и огорчена от факта, че въпреки канските ти усилия не можеш да я харесаш. Не знам как ще се възстанови след понесената така тежка травма.
Що за нелеп коментар? Кой и къде твърди подобно нещо? Ма вие си се дразнете на "злобните" коментари, изборът си е ваш. Мегън прислужницата не мога да харесам ЗА МОМЕНТА. Което значи, че ако в бъдещ момент вземе да се отпусне, спре да се хили малоумно и започне да носи по-изпипани дрехи, ще бъда безпристрастна и ще я похваля. Даже имаше една-две от тоновете снимки, на които изглеждаше добре и се връщах назах да я намеря, но не успях. Два опита правих. С трети не мисля да се хабя Simple Smile
Ирония. Необходимо ли е да давам тълкувание?

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 7 402
А на Мегън коремът и аз имам чувството, че расте с часове. То и дрехите подсилват това усещане, но ако я кара с тези темпове /физика си е, не може да се ограничава/, накрая ще се търкаля. Април ми се вижда март.
Смяташ, че е открила начин "коремът й да расте с часове", само за да покаже на света, че е бременна ли?!?
И какво означава "Април ми се вижда Март"?!?

А някъде споменато ли е Април? Защото в официалното съобщение май няма уточнение на месеца

# 716
  • Мнения: 10 465
Да добавя  - за това кое е правилно и как точно трябва да се облича и държи Мегън
все едно са били омъжени за принцове и крале  по няколко пъти и знаят точно кое как трябва да е
за да не се излага
..Nature Zap
Че на тях само това им е работата. Simple Smile И това ако не могат...

Nature Boom  Като вадиш цитати от мнение поне чети докрай..Nature Zap

# 717
  • Мнения: 4 076
Че бебето се износва някъде на тайно място от сурогатна майка, а Мегън само симулира бременност  Joy Joy Joy
Сурогатната същата ли е дето износва на Мидълтън вече три пъти или нова са наели за Мега?Май нова,че нещо третото на първата и първото на втората се препокриват като време....Simple Smile

Кейт,видимо бременна с първото,си тръгва от дома на родителите си и съответно всички журналя изтъпанени пред къщата им.Охраната подлудена,Мидълтън влиза в роля и почва да маха,журналистите взеха да й викат да застане в профил да снимат променения й силует,да си сложи ръката на корема и т.н.Тя го направи по тяхна молба и си тръгна.В известна степен има логика:тя ще ражда крал на англичаните,едва ли не това е тяхно дете, на нацията(даже имат някакъв стар закон) и те искат да "проследят" бременността.Луди,но факт.Такива са й бременните снимки и никога официалните.Докато Мега ражда дете на мъжа си и внуче на майка си и баща си.Да си пипа корема в къщи,да си го прикрива с адекватен тоалет навън и да се държи естествено,че каквито и лекари да има,нищо на тоя свят не е сигурно и ние,майките,добре го знаем.И на официална снимка ръцете долу,не си на курс за бременни.
Дайте друга тема за размисли.

# 718
  • Мнения: 9 835
Допълвам лично мнение за харесване/ нехаресване и т.н. без излишни цитати.
Имам причини или  право да не харесвам Мегън, Кейт и компания. Сериозна част от данъците, които плащам отиват за издръжка на монархията, напр. Но това няма пряка връзка с компроматна тема.
Ситуацията във Великобритания съвсем не е розова в икономически, политически или дори монархичен аспект. 700 000 души протестираха в Лондон с искане за втори референдум за Брекзит.

Нямаше адекватна реакция или отговор от страна на управляващите. Тереза Мей е под сериозен обстрел и от чужди и от свои.
Над 10 вериги затвориха или планират сериозни съкращения на магазините си през последните 12-16 месеца. Всеки, който иска може да потърси информация.
Евентуалната смяна на монарха и издигане на престола на Чарлз ще е допълнително сътресение с все още трудни  за прогнозиране последици и т.н.
В този ред на мисли акцентиране на посещения на слънчеви острови, не особено "кралски", а изчистени тоалети, плавни роклета и веещи коси е просто отвличане на внимание, елегантен намек да се подскаже, че Монархията се променя и съобразява със ситуацията....

# 719
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
С две ръце се подписвам под поста на G&B като живуща в същата държава. Ситуацията никак не е розова и няма изгледи скоро да има яснота какво ще се случва тук.с тази разлика, че аз ги харесвам, не намирам вина в тях за случващото се, а данъците ни освен за тях вървят и за едни дето лежат по цял ден и нищо не правят Simple Smile тези поне имитират дейност.

Общи условия

Активация на акаунт