Време е за ИКЕА! - Тема 26

  • 76 464
  • 755
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 10 741
Може ли спешно мнение за този шкаф за баня? Интересува ме раздува ли се от влагата и изобщо всякакви впечатления.

https://m.ikea.bg/bathroom/Bathroom-cabinets-and-storage/mirror- … n-48679/09893982/

# 496
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 876
Имаме други от серията. Над година вече, няма проблем. Но сме с параван и няма директно мокрене.

# 497
  • Мнения: 10 741
Нямаме параван и това ме притеснява....

# 498
  • Мнения: 3 083
Е, ПДЧ без параван - абсурд! Каквото и да е, ще се раздуе.

# 499
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 876
Мхмм, ако ще се мокри директно - няма да го бъде.
При нас е влага и случайни капки.. не е като да се облива от душа.

# 500
  • Мнения: 10 741
Няма да се мокри директно, но параван няма.
Благодаря ви, ще го мислим Simple Smile

# 501
  • Мнения: 46 594
Щом няма да се мокри директно - няма значение дали има параван, завеса или просто е далеч от душа - става Simple Smile

# 502
  • У дома !
  • Мнения: 700
Здравейте!
Чаршафите с ластикот икея много се мачкат при пране,как ги гладите?
Днес се измъчих за пореден път и реших първо да го сложа на спалнята и после с ютията минах отгоре.....не стана перфектно,но поне малко се опънаха чертите.
Чудех се ,ако се даде на химическо да ли ще ми го върнат идеално изгладен ,как мислите?
Едно време като малка майка ми често ме пращаше до химическото,там ни перяха спалното бельо всяка седмица и си го взимахме като ново.Но пък едно време си е за едно време.....сега да ли въобще е хигиенично да се дават такива неща въобще на химическо?

# 503
  • Мнения: 46 594
Не разбирам много, но обикновеното пране ми се струва по-безопасно от хмическото. За постоянно, и то за спално бельо не бих давала.
За чаршафите на Икеа, един имам само и съм го слагала само веднъж. Не гладя никога и не обръщам внимание, честно казано не помня дали е бил много измачкан, обаче беше черен и от тези материи, които полепват всичко! За няколко минути ставаше все едно е влачен по пода. Изхвърлих го.
Другите цветове може да са ок, но за черното са избрали крайно неподходящи материали.

# 504
  • Мнения: 62
Здравейте,
Имате ли представа какво ще се случи, ако отида на място в Икеа и помоля да ми направят проект на кухня без да съм си запазила час преди това. Възможно ли е или без час не става? Правила съм го преди 4 години, но не знам дали не са променили политиката си.

# 505
  • София
  • Мнения: 6 010
Ако има совбоден консултант няма проблем.

# 506
  • In transit
  • Мнения: 11 991
Може ли спешно мнение за този шкаф за баня? Интересува ме раздува ли се от влагата и изобщо всякакви впечатления.

https://m.ikea.bg/bathroom/Bathroom-cabinets-and-storage/mirror- … n-48679/09893982/
Имам такъв от лятото. Не е мръднал, но не се мокри, само влага доста има по него след къпане. Аз даже се притеснявах, че отдолу има едни дупки в пдч-то и щях да карам ММ да им сложи малко силикон, ама нищо им няма.

# 507
  • Мнения: 6 351
Здравейте,
Имате ли представа какво ще се случи, ако отида на място в Икеа и помоля да ми направят проект на кухня без да съм си запазила час преди това. Възможно ли е или без час не става? Правила съм го преди 4 години, но не знам дали не са променили политиката си.
Само че ако искаш да ти го дадат вече взимат 50 лв. После се приспадат като купиш кухненските шкафове. Споменавам, понеже говориш за опит от преди 4 г, а това е ново.

# 508
  • Мнения: 6 351

По-добре заложи нa Grohe от немския Амазон. Ако сравниш един термостатен смесител немски с този, онзи тежи 1,9 кг, а този 1,3 кг.

# 509
  • У дома !
  • Мнения: 700
Не разбирам много, но обикновеното пране ми се струва по-безопасно от хмическото. За постоянно, и то за спално бельо не бих давала.
За чаршафите на Икеа, един имам само и съм го слагала само веднъж. Не гладя никога и не обръщам внимание, честно казано не помня дали е бил много измачкан, обаче беше черен и от тези материи, които полепват всичко! За няколко минути ставаше все едно е влачен по пода. Изхвърлих го.
Другите цветове може да са ок, но за черното са избрали крайно неподходящи материали.

Иаз имам в тъмно синьо и наистина е ужасен! Всички прашинки и косъмчета полепват по него и за това много рядко го използвам.Имам в бяло,бежово и сега си купих розов и при тях не полепват така или поне не се виждат.
А в химическото се дават неща и само за пране,не всичко се обработва с химикали.

Общи условия

Активация на акаунт