Май влизам в депресия, а самотата хич не помага

  • 4 983
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 611
Не зная защо слагате темата в подобие с пост на друг човек, нямах за цел да предизвиквам вълна от "хейт", а съвети, за хора в подобна ситуация. Ако си търсех нещо еднократно щях да погледна ало.бг или елмаз за масаж за освобождаване за 50 лв.... Така че моля си спестете негативните съмнителни коментари Simple Smile
Еми тук има приотитетно жени, няма как да сме в подобна ситуация на твоята, нали схващаш?

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
... нямах за цел да предизвиквам вълна от "хейт", а съвети, за хора в подобна ситуация.

Ами, оня от съседната тема е в подобна ситуация. Ето ти един добър съвет – хващайте се под ръчичка и отивайте да забивате мацки колективно. Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 7
... нямах за цел да предизвиквам вълна от "хейт", а съвети, за хора в подобна ситуация.

Ами, оня от съседната тема е в подобна ситуация. Ето ти един добър съвет – хващайте се под ръчичка и отивайте да забивате мацки колективно. Mr. Green

Благодаря за съвета. Много ми помогна. Не знам откъде идва това негативно отношение. Ако не те кефи, просто не коментирай или обади на модератора да изтрие темата.

# 18
  • Мнения: 180
Братле, ти поне си в София. Доколкото разбрах в момента ИТ работите изцеждат на макс кадрите си. И все пак.поне в София можеш да срещнеш хора с много по-разнообразни черти.

# 19
  • София
  • Мнения: 17 592

Има е една съседна тема момиче, оплакващо се от самота... пробвай да я потърсиш, навярно.

# 20
  • София
  • Мнения: 7
Братле, ти поне си в София. Доколкото разбрах в момента ИТ работите изцеждат на макс кадрите си. И все пак.поне в София можеш да срещнеш хора с много по-разнообразни черти.

Да, това ми е идеята да срещна хора с различни интереси. Но аз не съм програмист. Много хора като чуят ИТ и си, представят скучни програмисти, които са антисоциални. Но да не изпадам в подробности в същината на работата.
Благодаря за коментара, братле.


# 21
  • Мнения: 30 802
Искаш да кажеш, че си млад мъж на 27 с прилична заплата в голям град и си само от работа- вкъщи? Ужас, има толкова много неща за правене.

- Езикови курсове
- Бойни изкуства
- Фитнес в обедната почивка с някой от офиса
- Басейн след или преди работа
- Салса
- От време на време си хващаш шапката и ходиш да пиеш бира в някоя европейска столица

Между другото, социалният живот и сериозните връзки с жени са малко различни области на изява. В крайна сметка трябва и да питаш. Харесваш си мацка - заговаряш я, това е. Все някоя ще те хареса. Ама и ти трябва да я харесваш и да имаш мерак, и да го показваш.

Бе какви са тия млади мъже - всичко им е наред на хартия, ама нямат мерак за гонене на жени. Е как да те харесат, като не ги гониш?

Трябва да ти пратя моето гадже за консултант. Той все още си е асоциален програмист, обаче просто дойде и ме заговори и така. Без заговаряне няма да стане.

# 22
  • София
  • Мнения: 480
Скрит текст:
И двамата 27-годишни, и двамата в IT-сектора, и двамата не обичат нощните излизания, и двамата жестоко страдат от липсата на половинка.
Съвпадение? Хммм... Wink

Не зная защо слагате темата в подобие с пост на друг човек, нямах за цел да предизвиквам вълна от "хейт", а съвети, за хора в подобна ситуация. Ако си търсех нещо еднократно щях да погледна ало.бг или елмаз за масаж за освобождаване за 50 лв.... Така че моля си спестете негативните съмнителни коментари Simple Smile

Идеята за елмаз и подобни сайтове не е лоша, всъщност Simple Smile Но не с цел подобни услуги, а запознанства Simple Smile

# 23
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Ценете свободата си и я ползвайте по предназначение. Леле, аз ако нямах семейни ангажименти, толкова много неща щях да правя, че дори и сама- спа, басейн, бойни спортове, танци...

# 24
  • София
  • Мнения: 38 499
8 часа работиш, 8 часа спиш, а останалите 8 просто си висиш? Леле, ако бях на 27 ....
Нямаше да се хвана с теб, защото просто няма къде да се засечем!😁
Каква музика слушаш?

# 25
  • Мнения: 180
Бе какви са тия млади мъже - всичко им е наред на хартия, ама нямат мерак за гонене на жени. Е как да те харесат, като не ги гониш?
Страх ги е, че ще ги нарочат за психопати.

# 26
  • Мнения: 30 802
Глупости. Никой няма да те нарочи за психопат, ако нямаш зловещо поведение.

# 27
  • Мнения: 180
Глупости. Никой няма да те нарочи за психопат, ако нямаш зловещо поведение.
Знаеш ли, като че ли нещата през годините се натрупват и човек му е доста трудно да се отърси.
Мисленето на обществото
Сама жена = апетитна хапка
Сам мъж = загубеняк

# 28
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Игорек, съжалявам, че ще ти го кажа, но имаш доста ограничено и провинциално мислене ала "какво ще кажат хората".
Сам човек (без значение мъж или жена), означава, че си решил да правиш това, което ти харесва. В големия град, дори, няма никой да те забележи, защото на никой не му пука кой си и с кого си. Всеки живее своя живот и не се вре в чуждия.
В чужбина също е така.
Препоръчвам ти възможно по- скоро да излезеш от оковите на комунистическото, провинциално мислене.
Ако не искаш да си останеш сам, разбира се.

# 29
  • Мнения: 180
Игорек, съжалявам, че ще ти го кажа, но имаш доста ограничено и провинциално мислене ала "какво ще кажат хората".
Честно казано на мен отдавна е спрямо да ми пука какво точно мислят хората.
И да, скоро си хващам шапката. Но е факт, че чуждото мнение може да отваря или затваря врати.

Общи условия

Активация на акаунт