VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 6 /14.10. - 21.10.2018/

  • 108 577
  • 4 874
  •   1
Отговори
# 4 485
  • Мнения: X
От 8:00 съм станала да гледам .. Вързаха ме тия от "Събуди се".
Предаването е на запис и просто не намирам логика да е станало нещо извънредно с интервюто, като например скандал.
По-скоро преднамерено са ни подвели в анонса.

# 4 486
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Изтърпях им тъпото предаване...дори Софиянска...и за какво? Е, със сигурност повече рейтинг от мен няма да видят!

# 4 487
  • Мнения: 69 278
Тези от нова не знаят ли, че тъпото им предаване Събуди се никой не го гледа????
Като Кульо нямало да идва...защо не го казаха в НАЧАЛОТО на това ...нещо, което ни предлагат в събота сутрин...аман от ге@ски номера...

# 4 488
  • Мнения: 9 196
От 8:00 съм станала да гледам .. Вързаха ме тия от "Събуди се".
Предаването е на запис и просто не намирам логика да е станало нещо извънредно с интервюто, като например скандал.
По-скоро преднамерено са ни подвели в анонса.

Нямало да се състои, не зависело от тях или от него. Големи отрепки са тия от Нова.

# 4 489
  • Мнения: 25 888
Вече започнаха да ни вързват да им гледаме тъпите реклами и сутрин.  #2gunfire
Едва ли Кулагин е бил навит да гостува, излъгаха ни!

# 4 490
  • Мнения: 9 196
Е, той си го е написал в инстаграм, това гостуване, но явно Зурлева са и извили ръцете да го свали, това планирано интервю.

# 4 491
  • Мнения: X
Вече започнаха да ни вързват да им гледаме тъпите реклами и сутрин.  #2gunfire
Едва ли Кулагин е бил навит да гостува, излъгаха ни!

Почвам да си мисля, че това беше експеримент дали само при споменаването на "Кулагин" се вдига рейтинга на конкретно предаване.... Grinning Grinning

Експлоатация.

# 4 492
  • Мнения: 36 908
Ето - ако искате да им дадете отзив: https://www.facebook.com/SabudiSe/
 Мисля да си пусна Съдебен спор - когато е с комедиен елемент ми допада (когато са поканили агресивни идиоти - не).

# 4 493
  • Мнения: 3 865
Творчеството на Папи е с цел бизнес и като такова явно му върши идеална работа. Аз пък харесвам хора, които се изразяват простичко, ясно и точно. Чарът идва точно от дребните несъвършенства и комбинацията им. Перфектното винаги ми е било скучно и безинтересно. Ако беше жена е друго, но за мъж този външен вид и изказ си е идеален. Затова пък в тяло е доста приличен. Бенката за мен си е екстра чар.
Лора изобщо пък не ми прилича на мъж. Назалните бразди (каквито подобни и аз имам и също съм наследила от баща ми са храктеристика на черепа и само с фейс лифт може частично да се компенсират) наистина не са красиви, но поведението, мисленето и изказа и компенсират и я правят симпатична. Освободеността  при нея и при Папи ми е много готина и с удоволствие бих се заобиколила с такива хора.
Иначе изобщо не съм сляпа за чуждите кусури и веднага на всички мога да изредя по няколко. Но по този начин не критикувам тях, а Господ, а не мисля, че ми е работа.

# 4 494
  • Мнения: X
В профила на Кулагин в инстаграм не виждам негово изявление за проваленото предаване.
Последната му публикация, която виждам, е на някакво ястие и реклама на заведение в Димитровград.

# 4 495
  • Мнения: 36 908
Skrekkelig, с абсолютно нищо от мнението ти не съм съгласна. Нямам нищо против, че мнението ти е различно от моето, стига да не се опитваш да ме убедиш, че греша.

# 4 496
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Скреккелиг, имате много непопулярен вкус за човешки качества. Е, то...за всеки влак си има пътници. В тези двата конкретно,мисля ще сте единствен пътник.

# 4 497
  • Мнения: 69 278
Ей...как ни хързулнаха. Ама и ние сме си виновни...

На Папи изказът е като на дете в детска градина. На това ниво е. Ползва пет думи на кръст....и тях не може да ги подреди в смислено изречение...

# 4 498
  • Мнения: 1 392
От 8:00 съм станала да гледам .. Вързаха ме тия от "Събуди се".
Предаването е на запис и просто не намирам логика да е станало нещо извънредно с интервюто, като например скандал.
По-скоро преднамерено са ни подвели в анонса.
   и моето мнение е същото

# 4 499
  • Мнения: 48 172


На Папи изказът е като на дете в детска градина. На това ниво е. Ползва пет думи на кръст....и тях не може да ги подреди в смислено изречение...
което нямаше да е някакъв грях, ако нямаше претенции за поет и творец. Всъщност хитовете му не блестят с изказ, като се замисля.

Общи условия

Активация на акаунт