VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 6 /14.10. - 21.10.2018/

  • 108 296
  • 4 874
  •   1
Отговори
# 4 815
  • Мнения: 36 487
Joy Joy Joy
Много точно!

# 4 816
  • Мнения: 3 495
За мен Ваня се изложи не с това, че прасна Кулагин с бутилка. Всъщност беше комично как търчи след него като млада кошута, тръскайки мощни телеса. Simple Smile Аз много се забавлявах. Simple Smile Разочарова ме с непрестанните си опити да бъде бяла и добра, с постоянното споменаване на Библията и на Господ, с оня привидно благ тон, с който се опитва да манипулира и да печели симпатии.

# 4 817
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Ма много беше смешен Насю, като започна да изрежда жените, с които не му е станало и как били реагирали. Някои "пичовско" -по литератор Пепа- други не толкоз...Па той млад, бе...Не е имал толкова опит. Много лоша реклама си направи.

# 4 818
  • София
  • Мнения: 7 886
Това в късните издания ли е излъчено? Изпуснала съм го Joy

# 4 819
  • софия
  • Мнения: 25 464
Не, в епизода с мисията на Константин.

# 4 820
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Не, в епизода с мисията на Константин.
Ъхъ. И Пепа, като разказваше за засечките си, онуй рапиерче гиниколок вика, аз с приедната, и с по- приедната...

# 4 821
  • Мнения: 5 490
За мен Ваня се изложи не с това, че прасна Кулагин с бутилка. Всъщност беше комично как търчи след него като млада кошута, тръскайки мощни телеса. Simple Smile Аз много се забавлявах. Simple Smile Разочарова ме с непрестанните си опити да бъде бяла и добра, с постоянното споменаване на Библията и на Господ, с оня привидно благ тон, с който се опитва да манипулира и да печели симпатии.

Е, все пак гледаме ВБ. Всеки си има стратегия за оцеляване там. Интересно ми е Папи Ханс да си доразвие образа. Все още нещо ми се изплъзва това момче. Не мога добре да го преценя. Лора вече ми е ясна - тя е повърхностен човек. Не ми е интересна, а и няма да я мисля - семейството й има възможности, гладна няма да остане. Ричи трябва да си ходи, то е ясно. Но искам Рози да остане, защото и нейният образ ми е доста интересен. На Стефан вече му е време да излиза - много е обран, много внимава какво показва, не ми е естествен, няма да ми даде възможност да го опозная чрез шоуто. Пък и то е ясно, че няма да го спечели, тъй като веднага ще бъде възприето като шуробаджанащина.

# 4 822
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Не, в епизода с мисията на Константин.
Ъхъ. И Пепа, като разказваше за засечките си, онуй рапиерче гиниколок вика, аз с приедната, и с по- приедната...
Търкалям се, направо умирам от смях.Joy

# 4 823
  • Мнения: 1 594
Насето ква е флегма, дорде каже ''Сваляй гащите бье , чуьек!" и току виж на каката й минал мерака...

# 4 824
  • София
  • Мнения: 7 886
Не, в епизода с мисията на Константин.
Намерих го Stuck Out Tongue Winking Eye
Насието изобщо осъществил ли е някога полов акт Simple Smile))

# 4 825
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Насето ква е флегма, дорде каже ''Сваляй гащите бье , чуьек!" и току виж на каката й минал мерака...

Пък неговият докато дойде, каката си заминала.

# 4 826
  • Мнения: 9 196
Много е интересна Розито, да, страшно сложен образ. Манекенката парцал. Койте не си е поискал, той не е минал. Не ХасбиХа ...

# 4 827
  • Мнения: 39 317
Може ли линк към насковият пистолет?

# 4 828
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Розалинда за сега се държи. За разлика от всички досегашни манекенки, моделки, кифли, не се води по стадото и отстоява своя позиция. Е, гушлива е, ама това на мен ми прави по-малко впечатление, от очевидно добрите ѝ качества.

# 4 829
  • Мнения: 9 196
Розалинда за сега се държи. За разлика от всички досегашни манекенки, моделки, кифли, не се води по стадото и отстоява своя позиция. Е, гушлива е, ама това на мен ми прави по-малко впечатление, от очевидно добрите ѝ качества.

Това друга дума за лека и лесна ли е?

Общи условия

Активация на акаунт