VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 6 /14.10. - 21.10.2018/

  • 108 292
  • 4 874
  •   1
Отговори
# 4 830
  • Мнения: 189
Мисля, че определението беше за свинският й характер, не за фигурата й. Човек не избира как да изглежда, а и като понапреднат годинките... Всички остаряваме, дебелеем и погрозняваме, но как ще се отнасяме с хората, виж, това го определяме изцяло ние. Така е решила Ваня да се представи, това виждат хората.

Повечето хора виждат на повърхността и обичат да съдят на едро. И като кажат шоу, та шоу. А като им се даде шоу, рИват до небето. Какво по-голямо шоу от това възрастна поп-звезда да опуха млад гей с празна бутилка от минерална вода? Не е мишка Ваня, никак даже - тигрица е. Ама виновна била - ми не, не мисля, че е виновна. Влязла е да живее в къща с наличен простак, защитава се от простотията му както може. И както видяхме, добре може. Какво си мислеше тоя К., че може да се е..ва с хората безнаказано и да си развява шапката с перо като някакъв бей гиби? Ми не, не може. Изхвърча от шоуто с 200, това да му е за урок. Ваня се справи с него много по-добре, отколкото всичките мъже в къщата. А простакът си тръгна унижен, както си и заслужаваше.
Аз не го виждам така. И други възрастни звезди са влизали във формата, но чак така не са се излагали. Речникът й е като на дърт каруцар, обича интригите и ги върти на воля, лицемерието й прозира от километри, а за действията й ... всички виждат какво прави. Била Колагин, тигрицата. Вдига ръка само по-слабия умствено. Ако беше толкова умна, щеше да го срази с неговите методи, не да използва това, че е стара жена и никой няма да я нападне физически, каквато и простотия да сътвори.

# 4 831
  • Мнения: 14 635
Не, в епизода с мисията на Константин.
Намерих го Stuck Out Tongue Winking Eye
Насието изобщо осъществил ли е някога полов акт Simple Smile))
Нье е много сигурно,както казва цар баш бай брадър.
Може ли линк към насковият пистолет?
Няма да ти върши работа. Wink hahahaГърми предварително.

# 4 832
  • Мнения: 1 405
Евала, че Насето си признава. Айде бе, при мъжете се случва. Само човек без комплекси на тази тема - би признал в  национален ефир.
Стефан каквото е дърво, не му вярвам Stuck Out Tongue Winking Eye

# 4 833
  • софия
  • Мнения: 25 462
Може ли линк към насковият пистолет?
Няма да ти върши работа. Wink hahahaГърми предварително.
Joy Joy Joy

# 4 834
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Розалинда за сега се държи. За разлика от всички досегашни манекенки, моделки, кифли, не се води по стадото и отстоява своя позиция. Е, гушлива е, ама това на мен ми прави по-малко впечатление, от очевидно добрите ѝ качества.

Това друга дума за лека и лесна ли е?
Не я намирам за лека и лесна.

# 4 835
  • Бургас
  • Мнения: 748
Не крия, че съм "фен" на Наско. Все за него мисля Wink и взе, че ми хрумна - Представяте ли си, ако любовта беше пламнала между него и Розмари! Е, това вече щеше да е мъка! Той докато о-б-я-с-н-и, тя докато разбере... И накрая - засечка!

# 4 836
  • София
  • Мнения: 7 886
Толкова фантазия нямам Joy

# 4 837
  • Мнения: 9 196
Скрит текст:
Розалинда за сега се държи. За разлика от всички досегашни манекенки, моделки, кифли, не се води по стадото и отстоява своя позиция. Е, гушлива е, ама това на мен ми прави по-малко впечатление, от очевидно добрите ѝ качества.

Това друга дума за лека и лесна ли е?
Не я намирам за лека и лесна.

Няма да питам защо ... Hands Clap

# 4 838
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
JoyJoyJoyJoy
Розка по-добре да си остане с Ричко, че и аз няма да имам сили да го гледам това, толкова ще е изтощително, все пак НасетУ ще е главният участник.Blush

# 4 839
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Скрит текст:
Розалинда за сега се държи. За разлика от всички досегашни манекенки, моделки, кифли, не се води по стадото и отстоява своя позиция. Е, гушлива е, ама това на мен ми прави по-малко впечатление, от очевидно добрите ѝ качества.

Това друга дума за лека и лесна ли е?
Не я намирам за лека и лесна.

Няма да питам защо ... Hands Clap
То, нямаш и право.
Нека обаче обясня. С кой се закачва си е нейна работа. Свободен човек си е. Това, че изборът и за закачка е лош, не прави и нея автоматично пропаднала.

# 4 840
  • София
  • Мнения: 220
Това, че изборът и за закачка е лош, не прави и нея автоматично пропаднала.

Реално погледнато, Ричи беше единствения вариант. Laughing

# 4 841
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Ама те ще си говорят ли с Наско? Повече ще са като индийски сериал - десет минути погледи и физиономии.

# 4 842
  • Мнения: 3 495
Представяте ли си, ако любовта беше пламнала между него и Розмари! Е, това вече щеше да е мъка! Той докато о-б-я-с-н-и, тя докато разбере...
То и с Ричи е същата работа. Като си говорят с Розмари, обикновено нищо не им разбирам. Добре че понякога има субтитри. Simple Smile

# 4 843
  • Бургас
  • Мнения: 748
Ама те ще си говорят ли с Наско? Повече ще са като индийски сериал - десет минути погледи и физиономии.
И епизодът свършил!

# 4 844
  • Мнения: 5 490
Скрит текст:
Мисля, че определението беше за свинският й характер, не за фигурата й. Човек не избира как да изглежда, а и като понапреднат годинките... Всички остаряваме, дебелеем и погрозняваме, но как ще се отнасяме с хората, виж, това го определяме изцяло ние. Така е решила Ваня да се представи, това виждат хората.

Повечето хора виждат на повърхността и обичат да съдят на едро. И като кажат шоу, та шоу. А като им се даде шоу, рИват до небето. Какво по-голямо шоу от това възрастна поп-звезда да опуха млад гей с празна бутилка от минерална вода? Не е мишка Ваня, никак даже - тигрица е. Ама виновна била - ми не, не мисля, че е виновна. Влязла е да живее в къща с наличен простак, защитава се от простотията му както може. И както видяхме, добре може. Какво си мислеше тоя К., че може да се е..ва с хората безнаказано и да си развява шапката с перо като някакъв бей гиби? Ми не, не може. Изхвърча от шоуто с 200, това да му е за урок. Ваня се справи с него много по-добре, отколкото всичките мъже в къщата. А простакът си тръгна унижен, както си и заслужаваше.
Аз не го виждам така. И други възрастни звезди са влизали във формата, но чак така не са се излагали.
Скрит текст:
Речникът й е като на дърт каруцар, обича интригите и ги върти на воля, лицемерието й прозира от километри, а за действията й ... всички виждат какво прави. Била Колагин, тигрицата. Вдига ръка само по-слабия умствено. Ако беше толкова умна, щеше да го срази с неговите методи, не да използва това, че е стара жена и никой няма да я нападне физически, каквато и простотия да сътвори.

Защото никога до сега в историята на ВБ не е имало някой, който да се опита да ги унижи за собствен кеф. Сега гледам Йорданка Христова - представям си я с К., който върви по петите й и я нарежда по най-просташки начин, защото не го е допуснала в покоите си. Щеше да ми е интересно тя как би реагирала.

Това, че вдига ръка по-слабия умствено, не е вярно и е доказано хиляди пъти в историята.

А иначе, Рози не е лека жена. Рози иска да победи във ВБ. Странно ми е да чета жени, които обиждат Рози на лека жена, а Ваня - на светица. Има тук една, много е активна. Имам усещането, че е член на ЛГБТ-обществото, толкова е активна в плюенето, човек да си помисли, че тя самата е светица?

Последна редакция: нд, 21 окт 2018, 19:10 от DeltaAzimut

Общи условия

Активация на акаунт