VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 6 /14.10. - 21.10.2018/

  • 108 438
  • 4 874
  •   1
Отговори
# 4 470
  • Мнения: 25 818
Добор утро, пандишпанчета.
Да питам, даваха ли вече Кулагин в сутрешното предаване?

# 4 471
  • Мнения: 69 089
Аз не го видях....пак ме излъгахте Tired Face

# 4 472
  • Мнения: 36 666
Сега гледам за пирамиди (не правя рейтинг на Нова), но да не би да е в рубриката на Модьо?

# 4 473
  • Мнения: 5 490
За мен еднакво грозно е не само немъжкарското поведение на Ричард, но и да си развяваш като чаршаф сексуалността по медиите, както Константин или неговото "алтер-его" (повръща ми се като чуя тази дума като оправдание за инфантилно поведение). Направо съм потресена, че това може да е стратегия да си интересен (или да генерираш аудитория)! Но мисля, че достатъчно време отделих по темата за тези два индивида.

Приятни почивни дни, момичета!

Най-страшното е, че и аз наблюдавам това - да си "на левия бряг" нахлупил шапка с перо вече е мода, поза, предизвикателно удовлетворение за популярност. Цццц, в какво общество живеем? Вече не талантът е от значение за генериране на зрителски интерес, а сексуалната ориентация. До там ли я докарахме в бездарието си?

# 4 474
  • Мнения: X
"Събуди се" е предаване от 8ч. до 11ч.

Сега е 10:15

Има време да дадат и Кулагин. Може би ще е сега, след историята за дъщерята на Астор.

# 4 475
  • Мнения: 25 818
Аз не го видях....пак ме излъгахте Tired Face
Имаше го в анонса вчера.  newsm78

# 4 476
  • sofia
  • Мнения: 3 706
И аз чакам Кулагин.
От снощното "живо" ме заболяха ушите от воят на Лора. То бива да си бездарен, но защо така крещящо трябва да го демонстрираш? Адски вой. Нито един верен тон, затова пък гаден тембър...
Оставам с впечатление, че се закачВат с Форест.

# 4 477
  • Мнения: 3 865
Красотата е в очите на гледащия. Аз Папи като го видях за 1 път в Кекс ми се стори грозноват. Но все повече ми харесва от как го гледам в ББ. В моите очи е хубав. Както и Божана може би за всеобщ ужас също ми е хубава. И речникът му бил беден? Може да не употребява непрекъснато fancy words,  които никой не разбира, но определено подбира най-точните думи и казва всичко на място. Аз лично се засягам като обидят някой на грозен или с беден речник, щото ако те са грозни или осакатени от към дар слово, аз на техния фон трябва направо да се гръмна. Вие па какви ли сте красавици и умници тука всичките та така смело обиждате. Калугин нямам проблем да обидя, защото не обиждам генетичното му наследство, а нескопокосаните корекции, от които се е подул като плондер във физиономиятя - като старче с розацея.
Иначе Ваня ми хареса как очевидно разбира Рози и я защитава, за разлика от Божана, която най-нагло се навира под чаршафите и Мира, дето слухтяла и чакала дали някой ще иде до тоалетната. И ББ разбира се, за който е толкова важно дали Ричи  го е сложил на Рози или не. И аз ако чуя подозрително шумолене сигурно ще насоча пеленгаторите, но пък няма да тръгна да обсъждам публично - излагация е, създава впечатление на загоряла или без личен живот и търсеща емоции и адреналин в чуждия. Изключително нагло е да се задават такива въпроси и да те принуждават в ефир да развяваш креватния си живот.
Рози за пореден път се изложи приемайки версията на Ричи, като по тоя начин директно си призна. Можеше да го направи по-ловко така че него да постави посрами. Примерно да използва текстта на песента и да заяви: "Глейте кво - аз лично не помня да съм правила секс в Ричи. Ако той е правил нещо, значи аз съм спала и изобщо нищо не съм усетила и не съм разбрала, че се е случило." Така отстрани ще изглежда, че му е много малка и жените дори не усещат като ги работи и щеше да обърне всичко на майтап и да се измъкнне от ситуацията една идея по-достойно. Рози е еталон за човек, който е толкова добър, че отрани изглежда глупав. А никак не е глупава - просто повече е фокусирана в това, да не навреди на друг, отколкото себе си да защити.

# 4 478
  • Мнения: 25 818
Вдигнаха рейтинга на сутрешния блок, всички гледат в очакване на Кулагин, а то накрая ще са 2 мин записче. hahaha

Мира ми пада в очите значително. Как само тя разбрала, че е имало секс, че и в каква поза са били, няма такава свекърва.
Ваня адвокатства на Розка, но никой не я е молил.

# 4 479
  • Мнения: 36 666
Този аргумент, че само красивите имат право да не харесват някого, е абсурден. Константин не отговаря на вкуса ми. Дали съм грозна няма значение - от това той няма да започне да ми изглежда по-Убав.
Това, че казвал всичко на място - според теб е така, според мен не е. И?

# 4 480
  • Мнения: 69 089
Пепа определено има беден речник..няма две мнения по въпроса. Изказва се с кратки, незавършени изречения...по-голяма част от които са междуметия.
7г ми син се изразява по-подробно и по-добре.
За поет пък...там се предполага да владее далеч по-добре речта....пък е пълна скръб.
Соре...ама на черното няма как да кажа бяло...

Кульо в обидите си дори ползва доста по-добър изказ.

# 4 481
  • Мнения: 9 196
Skrekkelig - за тебе и вкуса ти за мъже, знаем, но твоето е по-скоро изключение, патология. В нито един смисъл на думата Константин не е красив, симпатичен, чаровен. Но за това пък е отблъскващ във всякакъв смисъл на думата.

# 4 482
  • Мнения: 25 818
Красотата е в очите на гледащия. Аз Папи като го видях за 1 път в Кекс ми се стори грозноват. Но все повече ми харесва от как го гледам в ББ. В моите очи е хубав.
Няма как толкова нечистоплътен мъж да ми е хубав. И с тази бенка, бляк... А като си отвори устата и започне да се надува, съвсем ме губи.

# 4 483
  • Сф
  • Мнения: 10 711
Скучен ми беше епизода снощи и загасих ламБата на тв.Пропуснала съм виенето на Лорка .
Ся, да ви кажа, едно време ходих по пъбове и имах нещастието да чуя Данчо Караджов лайв.Аз съм абсолютист по слух и тоя рок динозавър ми фалшивееше.Е па казах му, че пее фалшиво и че имам 6 на изпита по солфеж, е махна се от мен - хаха .Де да знам сега, може да не му е бил ден, ама на никой друг не съм казвала такова нещо, пък там идваха доста банди да пеят кавъри.Сигурно много ме е " впечатлил" за да изръся това.
Няма какво да ви убеждавам, аз за себе си нищо ново не виждам и не очаквам от щерка му.

# 4 484
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Аз много харесвам Външно Пепа. Мой тип е. Висок, интересен, с дълга коса. Но, какво от това, като е с отблъскващ характер. Буржоазно парвеню, със самочувствие на потомствен лорд...Много ми хареса, когато Кулагин го попита какво изпълнява на участията си, щом има точно две "песни". Дано така си и остане. Адска антипатия предизвиква в мен цялостното му представяне и няма да ми е приятно, ако ми навират и за напред творчеството му...

Общи условия

Активация на акаунт