Фермата 4 - Съединение - тема 6 (15.10. - 21.10.)

  • 34 380
  • 819
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 22 886
И на мен ми е интересно какво ще каже в " Преди обед". Grinning

# 31
  • Мнения: 11 505
От продукцията може да номинират Дидо за фермер на седмицата и с тегавият чичка да отидат на дуел.

# 32
  • Мнения: 3 867
Направо не можах да повярвам на ушите си! След загубата, Христина излъга агитката си, че е сбъркала на един отговор, а след това каза нещо от рода: "Аз премислих и не искам да се връщам, няма смисъл." Да не би на мен да ми се е причуло?
Направо съм в потрес от това раздвоение на личността.

Каза също, че се редували-една познавала, после другата, били на равно едва ли не, на един въпрос се объркала и загубила. И да, вече премислила и не искала да се връща. Изведнъж ей така.
Някой разбра ли причината на Сашо да е в нейния отбор? Може би е бил там, с цел да поставя тежести в играта с тежести, че не, че я подкрепя.

# 33
  • София
  • Мнения: 19 969
Даже ми направи впечатление, че опосумите не промениха резултата на дъските и не добавиха последните 5 т. за Лили. Пукнали са се от яд!
Мисля, че резултатът не беше написан на дъската умишлено, за да не видят останалите кой е победител, преди Иван и Андрей да го съобщят.
Христина сто процента ще посочи за фермер тате, а от продукцията може да изберат Дидо, Сашо или Роси.

Ензимче, благодарности за труда! Hug

# 34
  • Мнения: 9 092
Добро утро. Благодаря за темата.
Със сигурност " тате" ше е кандидат фермер.
Може и да гласуват за него, но е друг въпрос как ще се справи на дуел, защото до сега не е показал че го бива в битките..

+1и се надявам на дуела да отпадне.
Хриса се оказа лъжливо,  манипулативно дрънкало без покритие, както се очакваше.

# 35
  • London
  • Мнения: 6 732
Хич нямам зор да я гледам повече където и да било. Достатъчно я гледах, дори ми дойде в повече.

# 36
  • Мнения: 1 804
Интересен дуел. Харесва ми, когато се играят всичките игри.
Аз не съм останала с впечатление, че опосумите толкова чак подкрепят Хриса. Даже снощи доста явно подсказваха на Лили на няколко пъти в една от игрите. Харесаха ми много и напътствията на Роман. С един такъв спокоен тон обясняваше, така че да го чуеш и разбереш, а не с крясъци "машино" и "е т'ва ти е играта".
В крайна сметка се радвам, че Лили изгони Хриса, но съм убедена, че продукцията няма да ни остави да скучаем без нея. Ще замислят нови панаири предполагам, а защо не и да върнат Христина?

В промото за днешния епизод се вижда кой е кандидатът за фермер на продукцията. Който не иска да чете какво съм разгадала от анонса, да не отваря скрития текст.
Скрит текст:
Дават част от дуела за фермер и как някой виси на лост в една от игрите. Не дават лицето му, а само от кръста надолу, панталоните и обувките му се виждат. После веднага дават друга сцена от епизода, на която Георги е със същите панталони като на онзи висящия. И като се замисля, най-логично е той да е посочен от продукцията заради скандалите им с Караньотов. Защото Хриса със сигурност ще посочи "тате", а сблъсъкът между Георги и Иво би донесъл очаквания сеир и ново напрежение естествено. Wink

# 37
  • Мнения: X
Ураа, злата гадина се махнаа!
Браво на ЛилитУ!

Подозирам и аз Тате-Иво за кандидат фермер и ако спечели да иска да набута Герги като ратай, но ако има игри за имунитет, може и да не им се получи номерът.

# 38
  • Мнения: 14 817
Предпочитам Гошо фермер, та да прати Пенчев ратай и дуелист.
Интересно ми е кой би предизвикал тате , като само с Калоянчо би се справил.
Айде двамцата с Ваня при Бонд.

# 39
  • Мнения: 6 089
Започва интервюто с Хриса в "Преди обед"  Shocked

# 40
  • На морето!
  • Мнения: 5 726
Значи аз залагам шепа пуканки, че фермер на седмицата ще е Георги, ратай, дуелист и отпаднал ще е Ивайло. Другият ратай може би Ваня.

# 41
  • Мнения: 14 817
Едно и също плещи и тук.
Единия тате, другия тате.
А влюбена била и имала отношения с човека но до там
Да не би на Ивайло да му е излязъл късмета

# 42
  • INFJ
  • Мнения: 9 131
А защо не е гост в студиото? Да не са я върнали във Фермата?

# 43
  • София
  • Мнения: 5 941
Ох, Христинка за малко да ме разплаче. Ама не можа! Нещо не ѝ повярвах на дрънканиците  Naughty

А защо не е гост в студиото? Да не са я върнали във Фермата?

Мда, на това прилича, но дано да не е.

# 44
  • Мнения: 14 817
А защо не е гост в студиото? Да не са я върнали във Фермата?
А де.

Общи условия

Активация на акаунт