На море в Турция - тема 55

  • 63 312
  • 764
  •   1
Отговори
# 225
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Видях, че Ориент 99 са пуснали цените за автобусните оферти за 2019г.
За съжаление все още няма оферти за Сиде и Алания. Пише "Ранни записвания с автобус 2019", но няма нищо!
Само за Кушадасъ и Дидим има и цените са........

...страшни...пример...Палм Уинкс за същия период лани беше със 156 лв по-евтин, за двойната стая
156 лв. ли? През януари резервирах фамилна стая в ПУ Ефесус за 2500 лв. Същата сега е над 3300 лв. Това са над 600 лв за трима, ако приемем, че детето е безплатно.

# 226
  • София
  • Мнения: 1 355
tedizonova, колко ви струва това "удоволствие" и коя фирма ви го препоръча, ако не е тайна?

# 227
  • Мнения: 539
tedizonova, колко ви струва това "удоволствие" и коя фирма ви го препоръча, ако не е тайна?


Учудващо но ние си го организирахме. По груби сметки около 1350лева.

# 228
  • Мнения: 6 299
Darrry, благодаря!
Tedizonova, лично аз от споделеното от Вас не видях нещо положително. Този хотел и на 2* не отговаря. Нещо не ми се нравят нещата. Като ви чета, а и както се очакват още по-високи цени, то все повече започвам да се замислям дали изобщо да рискувам с Турция.
Нямам намерение да изсипя един куфар пари и накрая да съм напълно разочарована. Има още време, но последните отзиви все са с доста лоши коментари, вкл. за скъпи 5* хотели.

Последна редакция: пн, 22 окт 2018, 23:00 от fatalina

# 229
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Фаталина, защо изобщо пишеш в тази тема? Ти не спря да мрънкаш колко скъпо е в Турция, как няма да изсипеш маса пари за хотел в Турция, безброй претенции и какво ли още не. Ако не ти харесва, спри да натоварваш темата, ако искаш да почиваш в тази страна, кажи какво можеш да дадеш като финанси, за колко човека и в кой период. Има доста хора, които може да ти дадат адекватен избор.

# 230
  • Мнения: 103
tedizonova, колко ви струва това "удоволствие" и коя фирма ви го препоръча, ако не е тайна?


Учудващо но ние си го организирахме. По груби сметки около 1350лева.

1350 лева? В тази цена влиза ли и транспорта.....?
Защото според мен е много евтино! Ще ви дам пример с миналата година, Несебър. Юни месец.
Бяхме в един три звезден хотел, поне така се водеше. За само 7 нощувки платихме 560 лева. Без храна.
Закусвахме, обядвахме, вечеряхме в различни 3-4 хотела. Цените бяха различни. Няма да забравя случая с един от хотелите. Поискаха ни по 18 лева за възрастен и 12 лева за дете. Уж, ал.онклузив Laughing
Беше пълна трагедия! Имаше сигурно не повече от 2 вида салати, 1 вид, като предястие и 3-4 вида основни ястия.
За пиене имаше вода, 2 вида разреден сок, наливно вино и наливна бира!!!
Лошоти и че не попаднахме на хубаво време, че и се наложи да отидем на аквапарк, където се намира между Равда и Несебър. Сещате се, колко струва там? Като отидеш на плаж? Рекет равнис, Рекет МИРНО!
И накрая, като сметнах, колко пари, съм изръсил без транспорта се зарекох повече да не стъпя на нашето черноморие! Става въпрос за горе-долу 1800 лева, без странични удоволствия.
Защо давам пример с нашето черноморие? - Ами, защото не стига, че всичко е скъпо, ами на капак не получавам това, което очаквам поне 30%....като обслужване, хигиена, храна и т.н.
              Доколкото разбрах, Вие сте резервирали икономична стая и впоследствие сте искали стандартна след като са ви поискали 70 евро? Ами, нормално си е. Навсякъде е така. Даже, когато правите резервация за даден хотел цените са различни в зависимост от каква стая искате.
Ютия? И на мен са ми искали пари , почти навсякъде. Мисля, че е нормално. Не, знам, може и да не, съм прав.
В никакъв случай не Ви упреквам или да защитя хотела в който сте били, но в този период вече е трагедия навсякъде.
Накрая бих Ви препоръчал друг път да избегнете октомври месец. И да смените хотела в зависимост, от това какво очаквате.  Защото за тия пари нито в България или нито дори в Гърция няма да получите дори и половина..... Бъдете убедена в това.
Да се надявам, че ме разбрахте правилно. Успех за следващият път.



# 231
  • Мнения: 103
Фаталина, защо изобщо пишеш в тази тема? Ти не спря да мрънкаш колко скъпо е в Турция, как няма да изсипеш маса пари за хотел в Турция, безброй претенции и какво ли още не. Ако не ти харесва, спри да натоварваш темата, ако искаш да почиваш в тази страна, кажи какво можеш да дадеш като финанси, за колко човека и в кой период. Има доста хора, които може да ти дадат адекватен избор.


Hands Plus1 esstela!

# 232
  • Мнения: 1 710
Рeace, хора, peace Wink
Струва ми се, че и ние ако не бяхме почивали в Турция и не знаехме какво удоволствие може да бъде, и ние щяхме да се чудим дали си заслужава. Като излязат офертите аз със сигурност ще почна да се чудя #Crazy

# 233
  • Мнения: 6 299
Това дали да пиша или не в темата си е лично моя работа! И не мрънкам, а само констатирам това което повечето от вас споделят.  Тези, които искаха ми съдействаха с предложиния и им благодаря! Вече три години ви слидя и все има някой в тази тема, който да се изрепчи и да поучава наставнически. Хайде дерзайте със здраве и дано да си намерите хотел, който без да ви вземат бъбрека да почивате сносно! Съжалявам, но почивам в България в супер хотели и то на 1/3 от тези пари и то без да пътувам три дни с камилите.

# 234
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Не съм ти казала да не пишеш, а те питах защо и след като си доволна от хотелите в България, почивай в тях. А относно цените на почивките, всеки си има глава на раменете и може да прецени и намери нещо изгодно. За мен лично, тук, в България няма аналог на хотелите в Турция.

# 235
  • София
  • Мнения: 1 423
Това дали да пиша или не в темата си е лично моя работа! И не мрънкам, а само констатирам това което повечето от вас споделят.  Тези, които искаха ми съдействаха с предложиния и им благодаря! Вече три години ви слидя и все има някой в тази тема, който да се изрепчи и да поучава наставнически. Хайде дерзайте със здраве и дано да си намерите хотел, който без да ви вземат бъбрека да почивате сносно! Съжалявам, но почивам в България в супер хотели и то на 1/3 от тези пари и то без да пътувам три дни с камилите.

Спокойно! Свиквай! И аз съм така, мине, не мине месец два и ме почват. За 2 страници се успокояват страстите. Прав, не прав все има някой, който си упражнява хобито да ме ръчка. Вече е по-друго, включвай се и ти, че да разпределиме негативната енергия на повече хора. Ми то не може само благодаря, ау чудесно, ау колко се радвам. Не знам що на преден план ми излезе от турските сериали репликите "Да ви е сладко" и "Дано да е за добро". Що...щото всяка втора реплика е такава. Гледай сега как ще ме почнат, че гледам турски сериали...не гледам, на един приятел баба му гледа, тя казала на майка му, тя на него и той ми каза на мене.

# 236
  • Мнения: 775
Това дали да пиша или не в темата си е лично моя работа! И не мрънкам, а само констатирам това което повечето от вас споделят.  Тези, които искаха ми съдействаха с предложиния и им благодаря! Вече три години ви слидя и все има някой в тази тема, който да се изрепчи и да поучава наставнически. Хайде дерзайте със здраве и дано да си намерите хотел, който без да ви вземат бъбрека да почивате сносно! Съжалявам, но почивам в България в супер хотели и то на 1/3 от тези пари и то без да пътувам три дни с камилите.

Просто нямаш представа какви са хотелите в Турция
сравняваш в форума хотел/и с 2 3 лоши отзиви с хотели в България..

тцтц..

# 237
  • Мнения: 103
Това дали да пиша или не в темата си е лично моя работа! И не мрънкам, а само констатирам това което повечето от вас споделят.  Тези, които искаха ми съдействаха с предложиния и им благодаря! Вече три години ви слидя и все има някой в тази тема, който да се изрепчи и да поучава наставнически. Хайде дерзайте със здраве и дано да си намерите хотел, който без да ви вземат бъбрека да почивате сносно! Съжалявам, но почивам в България в супер хотели и то на 1/3 от тези пари и то без да пътувам три дни с камилите.

Да..... Но, когато констатираме нека да бъдем обективни.
Интересно? Кой е този хотел в България, където плащаш една трета от тези пари? Е, може, ако сравняваш цените на един 5 звезден хотел в Турция с цените на 3 хотел в България.
Г-жо, аз преди 3 години бях в Поморие. 5 звезден хотел с 5 нощувки. За една вечер, съм платил почти 400 лева за 2-ма възрастни и 1 дете, ол анкл.
Нито стаите- стаи. Обслужване, кръгла нула. Храната и напитките, не отговаряха дори и на хотел с 3 звезди в Турция! Има 2 малки басейна. Няма аквапарк, няма луна парк. Персонал 90% намръщен, сигурно бях виновен, че съм платил 400 лева на вечер. Анимация, само на хартия. Няма безплатен мини бар.
А за плажа, никак не ми се коментира! Само болести можеш да си докараш!
Така, че, не знам за бъбрека, но определено всичките органи трябва да ви вземат да си почивате стойностно в България. За съжаление.
Предпочитам да пътувам 10 дена с камилите, отколкото 1 ден с МУТРИТЕ!!

# 238
  • Мнения: 103
Това дали да пиша или не в темата си е лично моя работа! И не мрънкам, а само констатирам това което повечето от вас споделят.  Тези, които искаха ми съдействаха с предложиния и им благодаря! Вече три години ви слидя и все има някой в тази тема, който да се изрепчи и да поучава наставнически. Хайде дерзайте със здраве и дано да си намерите хотел, който без да ви вземат бъбрека да почивате сносно! Съжалявам, но почивам в България в супер хотели и то на 1/3 от тези пари и то без да пътувам три дни с камилите.

Просто нямаш представа какви са хотелите в Турция
сравняваш в форума хотел/и с 2 3 лоши отзиви с хотели в България..

тцтц..

Kardeş boşver, kafana takma:smiley:
Тцтцтццц.... забравих, че не трябваше да пиша на турски:smiles:

# 239
  • Мнения: 539
Darrry, благодаря!
Tedizonova, лично аз от споделеното от Вас не видях нещо положително. Този хотел и на 2* не отговаря. Нещо не ми се нравят нещата. Като ви чета, а и както се очакват още по-високи цени, то все повече започвам да се замислям дали изобщо да рискувам с Турция.
Нямам намерение да изсипя един куфар пари и накрая да съм напълно разочарована. Има още време, но последните отзиви все са с доста лоши коментари, вкл. за скъпи 5* хотели.



Хора явно не съм се изразила правилно. Мислеш че повечето хора от този форум членуват във фейсбук групите и са чели само хубавите отзиви за хотела ,за това реших да напиша минусите, които аз съм видяла. Хотела наистина е прекрасен, но в момента нямам време да опиша подробности. Винаги сме ходили октомври месец на море в Турция и никога не сме се разочаровали. А това е цената с пътя. Хотела го резервирахме мината година ноември месец.
Знам че няма забрана да се носят козметика и ютия в багажа за самолета, но ние бяхме с 2 куфара, 1 раница, лоптоп и малко дете. И разберете ме много трудно се предвижвахме. Не сме се качили от София и слезнали пред хотела.
Обещавам когото имам време да напиша подробен пътепис.

Общи условия

Активация на акаунт