Ученически олимпиади / Тема №2

  • 93 869
  • 755
  •   2
Отговори
# 195
  • Мнения: 711
Като видях НОИ и реших, че е по история това Simple Smile

# 196
# 197
  • Мнения: 6 946
Чудесно, значи за София очакваме само 5-ти и 6-ти клас бел. Това е пародия някаква, тези, които са без НК последни да излизат Simple Smile))

# 198
  • София
  • Мнения: 1 154
Чудесно, значи за София очакваме само 5-ти и 6-ти клас бел. Това е пародия някаква, тези, които са без НК последни да излизат Simple Smile))
За горните класове, тези, които не са предложени за нац. кръг също не си знаят резултатите.

# 199
  • Мнения: 1 145
На некласираните на национален кръг резултатите трябва да ги кажат в училище.

# 200
  • Мнения: X
Зависи. Някои РУО публикуват всички протоколи от областния кръг.

# 201
  • Мнения: 6 946
"Смешката" е, че преди седмица си говорих с експерта от РУО-София, който ми каза, че 5-ти и 6-ти клас са готови, но няма да ги обявяват, за да не се почувстват зле 7-ми клас, че те нямат резултати, а 5-ти и 6-ти клас си знаят резултатите. Логиката ме уби. Попитах дали пък на софиянци не им е зле като Варна, Бургас и други в 5-ти и 6-ти клас си знаят резултатите. Предпочитам да спестя отговора на експерта. Та затова го коментирам. Какво стана сега: 7-12 клас имат идея от резултатите си или директно си ги знаят, а 5-ти и 6-ти клас ще почакаме. Не ми е драма в чакането, предполагам, че до края на деня ще ги качат, дразня се от отношението на служители в държавни структури, които ни правят на малоумни като ни убеждават в правотата си със странни примери.

# 202
  • София
  • Мнения: 607
Аз имам въпрос, къде са качени допуснатите до национално ниво?
И нали ние тях чакахме за да не се сърдят, а сега ние какво да се сърдим ли?
Моля някой ако знае къде ще се публикуват да каже, че вече ми е неудобно да тормозя г-жата ни по БЕЛ.

# 203
  • Мнения: X
На сайта на РУО - Добрич, което означава, че протоколът е изпратен до всички РУО в страната.

# 204
  • София
  • Мнения: 607
Благодаря Дидева, значи да тормозя училището. Те се вълнуват наравно с мен, но все пак да не им досаждам излишно.

Последна редакция: пт, 01 мар 2019, 13:34 от ✿ Надежда ✿

# 205
  • Sofia
  • Мнения: 723
Аз пък чакам резултатите от олимпиадата по физика. Олимпиадата беше на 5ти. Колко време горе-доли минава до обявяването на резултатите , някой дали знае ?

# 206
  • Мнения: X
Има някаква надежда за София. Току-що публикуваха Протокол № 2 с резултатите от разсекретените писмени работи на учениците от VIII до ХII клас от областния кръг на олимпиадата по руски език, които не са предложени от областната комисия за участие в националния кръг или са предложени от областната комисия, но не са допуснати от националната комисия за участие в националния кръг.

# 207
  • Мнения: 1 145
Вие в София имате някаква надежда. В Пловдив тя отдавна умря. Независимо че попълваме декларации всякакви за съгласие, РУО - Пловдив от няколко години упорито мълчи и не обявява никакви резултати.

# 208
  • Мнения: 6 946
Направете нещо, потърсете журналист, колкото и абсурдно да звучи, когато журналист ги попита "защо така" някак се задействат. В София се обърнаха към такъв, има надежда дори математиката да я качат, но все още го караме на надежда.

# 209
  • София
  • Мнения: 85
Има ли и други чакащи резултати от олимпиадата по английски език за София - град? На сайта на РУО-София ли ще обявят резултатите? Вече не знам къде да гледам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт