Осми клас 2018/2019 - 3 шпрех & шпрах & мат

  • 83 934
  • 1 333
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 028
Мандаринке, честити ви рождени дни!
Да сте живи и здрави цялото семейство!

Лоренца, Joy
да е ясно от далече за какво става дума (или за заблуда на модератора Joy)

# 16
  • Мнения: 7 846
Честито на Мандаринкови!!! Весел празник!

# 17
  • Мнения: 1 235
Честито Мандаринке! Здрави и щастливи бъдете!

# 18
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Честито двойно и тройно, Мандаринке bouquet!!!
Ха-ха заглавието е страхотно, ние се закачваме на крайната сричка Grinning.
Разгеле...днес започнаха комбинаториката Mr. Green, на щерката вече и беше призляло от геометрия Wink.

# 19
  • Мнения: 5 160
Мандаринка, честити ви празници! И прескачане на младежа в следващата група Balloon Бъдете здрави и късметлии!
Аз все си стоя на 23, да знаЙте (по акъл  де) Simple Smile

Хич нямах муза за Заглавието Wink Но понеже се бяхте разшпрехали, та така.
И мат паралелките не се радвайте прекалено:) Шах и МАТ следва накрая Joy

Слънчевата, штт, да не чувам "модератор" Simple Smile Че по тъмни доби както се бяхте засилили за нова тема Smiling Imp

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Честито на Мандаринкови Hug Все така готини и сладки Heart Eyes

# 21
  • Варна
  • Мнения: 2 437
Мандаринке, честит ви двоен празник! Много здраве, щастие и късмет!!!

Лоренца, благодарско за темичката! Не мога да пропусна и успехите по философия на Евината щерка и математическите на Санака - браво на девойките! Контролното на сина ми по мат отлежава в госпожата, още не ги е върнала. Засега реди шестиците по английски.

# 22
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Честит празник, Мандаринка!
Ще пия едно за ваше здраве,..... малко по-късно. 😎

# 23
  • Мнения: 465
Честит ден рожден ,Мандаринка!Много здраве и успехи в учението на младежа.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 283
Голямо честито от мен за всичко:

За празниците на мандаринка- да сте с здрави, усмихнати и успешни!

За новата тема - Благодаря, lorenca!

За успехите на наборите - на всички да върви по вода!

Аз се радвам на хубавото време, подарени са ни слънчевите и топли дни!

Девойката за сега само Информатиката я притеснява. Иначе се сработват, тече бурен обмен на информация. Оплаквания няма.

# 25
  • Мнения: 8 516
  Мандаринка,живи и здрави,успешни ,спокойни,в хармония с набора!!!Наздраве!
      Санака,ние 20 години работим заедно,аз имам прекъсване от 1,5 г ,в помощ на приятелка за нейната фирма,и сега се завръщам.Отправи ми предложение,на което не мога да устоя,а и ще работим в различни офиси,в различни населени места.Ама той си е шефа де,на работа.Някак си успяхме да не смесваме служ. и семейни сфери,благодарение на него.
     

# 26
  • Мнения: 8 516
Имам чувството,че ние май повече се притесняваме от адаптирането в средата,отколкото децата го мислят.

# 27
  • Мнения: 7 846
Марулета, имаш основание да смяташ така Grinning
За себе си мога да кажа, че вече се успокоих.

# 28
  • София
  • Мнения: 18 679
Имам чувството,че ние май повече се притесняваме от адаптирането в средата,отколкото децата го мислят.
Ами чак да се притеснявам - не, ама нали за пуста среда беше тая борба и тия зорове. То иначе, ако е само за ученето - то става и самостоятелно, и с частни учители, и с курсове - начини много, ако си поставиш за цел нещо да научиш, еле па език. А приятелствата от гимназия оставят следа за цял живот и не могат да бъдат заместени с нищо.

# 29
  • Мнения: 1 561
 Ехаааа, пак празници се заформили тук. Нема спиране това пиене!  Ама като има поводи, няма как.

Така и така изпуснах одата на Русалка, въпреки, че жената уважи молбата ми за повторение, ама пустата работа ме завъртя, то едни оферти, полети към екзотики, пак влезнах късно.

Честита да е Мандаринка и малкото мандаринче, здрави и щастливи!


При нас втора шестица по Химия, по БЕЛ и МАТ още не са върнати. По Мат има домашно да извади всички задачи по комбинаторика от матурите в 10 клас и да се решат. Харесва ми този господин, брееееей!!!

Много учители/ мъже имам предвид/  напоследък срещам в училище. Пък и Евината наборка, попаднала и на млад, красив и умен философ, което ме радва.

Общи условия

Активация на акаунт