"Старт в кариерата" 2019

  • 39 703
  • 376
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 988
Четете бе хора преди да питате.
2 поста над твоя е описано много подробно.

# 76
  • Мнения: 245
Четете бе хора преди да питате.
2 поста над твоя е описано много подробно.
Извинявам се, по принцип получавам известия за отговорите Ви.

# 77
  • Мнения: 245
Някой има ли вече насочващо писмо? Simple Smile
[/quote
Аз имам, но не съм подписала трудов договор..

# 78
  • Мнения: 245
Е това е много хубаво. Долу горе чисто излизат около 510лв мисля, че. А тези 10 процента за държавни служители, ще имаме ли или на хора по програма не се полагат? Май много искам хах
504.39 нето, за държавен служител няма шанс по програмата не се полагат много неща като командировки, допълнително заплащане за инвънреден труд и др.
Всички, които ще участваме в програмата, ще бъдем наети по КТ. Държавните служите се назначават съгласно ЗДС и ние нямаме нищо общо с тях.

# 79
  • Мнения: 27
Някой има ли вече насочващо писмо? Simple Smile
[/quote
Аз имам, но не съм подписала трудов договор..

А по коя квота си кандидатствала?

Ако някой е получил насочващо писмо за работа в централните органи на държавното управление /квота 1/, ще се радвам да сподели дали има нови указания по процедурата за преместване от един град в друг. Simple Smile

# 80
  • Мнения: 3
А някой има ли представа други документи, като медицински и свидетелство за съдимост трябва ли да се носят с насочващото писмо (не че съм го получил де)?

# 81
  • Мнения: 245
Някой има ли вече насочващо писмо? Simple Smile
[/quote
Аз имам, но не съм подписала трудов договор..

А по коя квота си кандидатствала?

Ако някой е получил насочващо писмо за работа в централните органи на държавното управление /квота 1/, ще се радвам да сподели дали има нови указания по процедурата за преместване от един град в друг. Simple Smile
Да, аз съм по квота 1, в централните органи на държавното управление.

# 82
  • Мнения: 245
А някой има ли представа други документи, като медицински и свидетелство за съдимост трябва ли да се носят с насочващото писмо (не че съм го получил де)?
Не се носят. Когато го получиш, отиваш във ведомството, в което ще работиш. От там ти заверяват писмото и го връщаш отново в Бюрото по труда.

# 83
  • Мнения: 2
Някой има ли представа кога ще дадът насочващите писма във Варна? Някой получил ли е вече писмо?

# 84
  • Мнения: 2
Днес ходих до бюро по труда. (във Варна) . От там ми казаха най-рано другата седмица.

# 85
  • Мнения: 2
Днес ходих до бюро по труда. (във Варна) . От там ми казаха най-рано другата седмица.
Благодаря за информацията. А знаете ли случайно дали тези писма и имат някакъв срок, защото другата седмица ми се налага да пътувам и ако ми се обадят тогава няма да мога да го взема.

# 86
  • Мнения: 2
Днес ходих до бюро по труда. (във Варна) . От там ми казаха най-рано другата седмица.
Благодаря за информацията. А знаете ли случайно дали тези писма и имат някакъв срок, защото другата седмица ми се налага да пътувам и ако ми се обадят тогава няма да мога да го взема.

Не, не се сетих да питам за това

# 87
  • Мнения: 1
Има ли някой, който вече е започнал по програмата?

# 88
  • Мнения: 245
Днес ходих до бюро по труда. (във Варна) . От там ми казаха най-рано другата седмица.
Благодаря за информацията. А знаете ли случайно дали тези писма и имат някакъв срок, защото другата седмица ми се налага да пътувам и ако ми се обадят тогава няма да мога да го взема.

Не, не се сетих да питам за това
От бюрото по труда Ви дават дата и час, в които да отидете в институцията, в която ще работите и предполагам, че ще се съобразят с Вашата ангажираност. Поне при мен беше така.

# 89
  • Мнения: 27
Някой има ли насочващо писмо или информация кога ще се дават от бюрото по труда във Велико Търново?

Общи условия

Активация на акаунт