Скъпи наследници - Тема 7... Семейството е всичко

  • 60 392
  • 880
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 3 057
Дидка чу няколко откъслечни думи и такъв преразказ съчини на брат си, че сега вече ще стане страшно.

# 226
  • София
  • Мнения: 27 368
Стана си направо екшън/хорър/драма  Laughing
Калин едва ли ще посмее да се появи отново в селото, а покрай него предполагам ще изгори малко или много и Георги (репутацията му). Поля ми е много противна. Мазна и продажна *****
Интересно докъде ще стигне разследването на Чавдат. А баба Злата крие много тайни и ми писна да отговаря половинчато и нищо да не става ясно. Може да помогне в търсенето на Чавдар ама е страшен темерут.

# 227
  • София
  • Мнения: 4 429


епизод 139

# 228
  • София
  • Мнения: 52
Мен пък ме терзае дали Борис ще разбере за Теменужка. Имам чувството, че Калин още не е приключил и пак ще го видим. И много искам да разбера връзката на Благой с Петър.

# 229
  • Мнения: 4 936
Така и не разбрах какво точно каза на Ана Калин - какво й обясни за това, че я остави сама ори онези двамцата?

Ама и тя хубава постановка им направи на селските ергени като извика Дидка за да ги чуе като се разправят с Калин

# 230
  • Radnevo
  • Мнения: 221
Така и не разбрах какво точно каза на Ана Калин - какво й обясни за това, че я остави сама ори онези двамцата?

Ама и тя хубава постановка им направи на селските ергени като извика Дидка за да ги чуе като се разправят с Калин
Някой му се обадил за нещо спешно и трябвало да отиде, върнал сеу, а нея я няма и тръгнал да я търси.

# 231
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 545
Много са зле със сценария. Не зная бързо ли го пишат, или са няколко човека и не могат да го съгласуват добре. Кой нормален мъж ще си остави гаджето, още повече в началото на връзката им, с двама непознати. И Ани наистина щеше да бъде изнасилена.  И след като веднъж щеше да я удуши, вместо да прави любов, не знаеше вече какво да очаква, като го видя с чука. Това със счупения крак на някого вече беше прекалено. Сега не мога да разбера тази игра заради наследството ли я играе? Можеше от самото начало да сподели какви са причините за закъснението й. Резултата щеше да е същия.

# 232
  • Варна
  • Мнения: 18 104
Ама и тя хубава постановка им направи на селските ергени като извика Дидка за да ги чуе като се разправят с Калин

Постановка ли беше? Можеше от самото начало да каже на Любо...

# 233
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 008
Кое не било съгласувано? И аз не разбирам защо говори на всички различно.  Има някаква причина.

# 234
  • България
  • Мнения: 6 291
Калин не заплаши ли Ани, че ако сподели с някого за случилото се, ще пострада и тя, и майка ѝ и т.н..
Затова Ани направи тази постановка с Дидка клюкарката.  Peace
Хем не е споделила, хем вече се знае за случилото се.

# 235
  • Мнения: 6 161
Ани за пръв път я показват  като жена , която планира добре  и прави постановки .
За съжаление това не ми харесва като характер , можеше просто да разкаже на Снежи и Дочеви какво и се е случило .
Това с Петър-доносника  ми е леко прекалено за такъв сериал . Баба Злата пък  за да го оправдае , го изкара контрабандист . Предполагам ,че хора са били притискани по този начин да вършат определени неща , но не ми се гледа  такава пропаганда в този сериал . То реално и сега притискат финансово и по друг мутренски начин  хората с бизнес .

# 236
  • София
  • Мнения: 52
Много са зле със сценария. Не зная бързо ли го пишат, или са няколко човека и не могат да го съгласуват добре. Кой нормален мъж ще си остави гаджето, още повече в началото на връзката им, с двама непознати. И Ани наистина щеше да бъде изнасилена.  И след като веднъж щеше да я удуши, вместо да прави любов, не знаеше вече какво да очаква, като го видя с чука. Това със счупения крак на някого вече беше прекалено. Сега не мога да разбера тази игра заради наследството ли я играе? Можеше от самото начало да сподели какви са причините за закъснението й. Резултата щеше да е същия.

Някъде в мрежата бях попаднала на интервю със сценаристите на сериала - 5 или 6 човека са. За мен сцената в кланицата остава неизяснена.

# 237
  • София
  • Мнения: 27 368
За съжаление много неясни неща има в един кристално ясен сериал-сапунка, т.е. сценария е под всякаква критика.

# 238
  • София
  • Мнения: 4 429




епизод 140

# 239
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 545
Калин не заплаши ли Ани, че ако сподели с някого за случилото се, ще пострада и тя, и майка ѝ и т.н..
Затова Ани направи тази постановка с Дидка клюкарката.  Peace
Хем не е споделила, хем вече се знае за случилото се.
Това ми е убягнало. Това са важни неща, ами да го повторят два-три пъти, като в индийски сериал, за блейки като мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт